Trapné téma

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2574
21.10.21 18:06

Trapné téma

Naprosto trapné téma. Hodno ovšem úvodu.
Prožívám takové pitomé období a fakt bych moc potřebovala s někým občas poklábosit. Ideálně asi přes mail. Pokud jsi ženská, která nemá tendence konverzačně klouzat k dětem, covidu, (ne)očkování, vaření oběda, nákupům, apod, pak mi vadit nebudeš. Chlapi to obvykle nedělají, tak nepodmínkuji. Nehledejte v tom žádné intelektuálno, jenom vyčerpaná já. Ale třeba je nás, podivných, trochu víc. Heslo: Bernini, literatura, hejtování Ovčáčka mi nevadí.
Mailovou adresu bych případně poslala do zpráv. Že to vypadá uhozeně vím, že se mi spousta z vás vysměje, to vím taky, ale asi mi to je už jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2012
21.10.21 18:32

Klidně napiš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
21.10.21 18:34
@JanaDaR píše:
Naprosto trapné téma. Hodno ovšem úvodu.
Prožívám takové pitomé období a fakt bych moc potřebovala s někým občas poklábosit. Ideálně asi přes mail. Pokud jsi ženská, která nemá tendence konverzačně klouzat k dětem, covidu, (ne)očkování, vaření oběda, nákupům, apod, pak mi vadit nebudeš. Chlapi to obvykle nedělají, tak nepodmínkuji. Nehledejte v tom žádné intelektuálno, jenom vyčerpaná já. Ale třeba je nás, podivných, trochu víc. Heslo: Bernini, literatura, hejtování Ovčáčka mi nevadí.
Mailovou adresu bych případně poslala do zpráv. Že to vypadá uhozeně vím, že se mi spousta z vás vysměje, to vím taky, ale asi mi to je už jedno.

Nech to běžet tady a třeba z toho bude NSL II. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
21.10.21 18:41

@catch-22 Yossariane, dneska jsem úplně mimo, můžeme si rovnou přiznat, že jsem jednoduše úplně blbá. Nemalou roli v tom hraje, že jsem dnes sklenku vína posnídala, poobědvala a večeře je už také za mnou. Prosím bez zkratek. Ale jinak si tu klidně povídejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
21.10.21 18:44

Tak pokud chceš pokecat o ničem a přežiješ že moje oblíbené téma je pletení protože si u toho čistím hlavu neším politické téma tak by to šlo děti beru jen okrajově a to typu zase ječí perou se a mlátí se :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
21.10.21 18:47

@ka2ka já teda nepletu. Tedy oděvy, v lidech se pletu se železnou pravidelností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
21.10.21 18:47
@JanaDaR píše:
Yossariane, dneska jsem úplně mimo, můžeme si rovnou přiznat, že jsem jednoduše úplně blbá. Nemalou roli v tom hraje, že jsem dnes sklenku vína posnídala, poobědvala a večeře je už také za mnou. Prosím bez zkratek. Ale jinak si tu klidně povídejte.

No přece Nepoužitelné Single Ladies. Tvé pojmenování navíc nediskriminuje a může se jím cítit oslovený úplně každý. Vidím potenciál konkurenční téma dohnat i předehnat. ;)
A orla v blond paruce myslím nemají ani tam. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
21.10.21 18:49

@catch-22 to neznám a ze zkratek si teď vybavím akorát NHL, VHS a OSVČ.
Nepoužitelná teda zjevně jsem, to je fakt!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
21.10.21 18:49
@JanaDaR píše:
@ka2ka já teda nepletu. Tedy oděvy, v lidech se pletu se železnou pravidelností.

já pletu čistím si tím hlavu a lidi statečně ignoruju protože ti jsou divný a nezklamou svojí blbostí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
21.10.21 18:51
@JanaDaR píše:
to neznám a ze zkratek si teď vybavím akorát NHL, VHS a OSVČ.
Nepoužitelná teda zjevně jsem, to je fakt!

To tak zlé nebude, já si z těch tří zkratek jsem úplně jistý jen dvěma. :mrgreen: A nepoužitelný si tedy nepřipadám. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
21.10.21 18:51

@ka2ka jak to dopadlo s křižákem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
21.10.21 18:53

@catch-22 normálně mě ta tvoje přezdívka rozčiluje. To jsou takové pitomé, zcela nesouvisející náhody, ale rozčiluje. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
21.10.21 18:54
@JanaDaR píše:
@ka2ka jak to dopadlo s křižákem?

no zazdila jsem to a nalepila jsem tam i toho holuba :mrgreen: římana
jo a dneska jsem si pro radost objednala půl kila mandlí v čokoládě :mrgreen: jen nevím kam je schovám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33236
21.10.21 18:56

Jsem tu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
21.10.21 18:57

@ka2ka no a mně došlo víno.🍷 Prázdná láhev neláká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat