Trvalá epilace laserem

20.4.17 18:18

Trvalá epilace laserem

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch co na ní byly; kolik to v průměru stojí (jedna aplikace laserem), jak dlouho to trvá, zda se může nechat odstranit porost na celé genitální oblasti, vaše zkušenosti.
Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20.4.17 18:24

To mě taky zajímá. Uvažuji minimálně o podpaží pro začátek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17749
20.4.17 18:27

Mě by zajímalo jestli to fakt vydrží :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 18:28
@Čičorečka píše:
To mě taky zajímá. Uvažuji minimálně o podpaží pro začátek :D
Údajně jde najednou epilovat laserem podpaží a nohy, což je super. Chtěla bych však shodit trvale všechno, když by všechno nešlo, tak aspoň třísla :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10422
20.4.17 18:33

Já bych do toho taky šla, želbohu to nebere chloupky s nedostatkem pigmentu (světlé) a ty mám tak na 50% těla :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.17 18:46

Trpim na chloupky kolem bradavek, byla jsem na laseru 2× a pomohlo to na chvilku, mam to zase uplne zpatky, trvalo to par minut, nebolelo, ale uz nevim, kolik jsem platila

• Nahlásit
  • Citovat
10
20.4.17 18:59

Ja chodila na IPL depilaci. Mela jsem nekolik procedur, minimalne jednou tydne. Bylo to dost drahe a absolutne neucinne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Myssicka
20.4.17 19:33

Ja to trham cukrovou pastou a uz me to pekne stve (a to jsem slusna). 10 dni kuze jak miminko, ale pak musi clovek cekat tak tyden, nez to doroste na „epilovatelnou“ delku. Cili jsem se o laser nebo IPL zajimala a nepujdu na to.

Laser podle lidi, co na nem byli, fungoval jen po nekolikatem sezeni (a tedy zaplacenych X tisic) a jeste ne vsude, tj. treba kazdy treti chlup na danem miste rostl dal.

IPL pry funguje spolehlive na tmave chlupy a jeste je nekde v Praze snad jedine studio, kde maji ten certifikovany drahy pristroj s dostatecne silnymi pulsy, ktere spali cibulku navzdy. Jina studia maji ruzne podobne IPL stroje, ktere funguji pry jen po stopadesate navsteve a nekdy ani to ne.

Tot jsou me sesbirane poznatky, ktere si pamatuju z doby, kdy jsem o tom vazne uvazovala. Bohuzel si toho uz moc nepamatuju, bo jsem to zavrhla a vypustila z hlavy

• Nahlásit
  • Citovat
20.4.17 19:36

@Borůvka1990 ceny jsou podle partie. Kazdy salon to ma jinak. Ja chodila na podpaží. Nejdrive 1× mesicne, az pak 1× za čtvrt roku. Ochlupeni nezmizelo uplne, ale mega se omezilo. Mam je hodne tmavy. V obdobi mezi epilacemi jsem se normalne holila, ale treba 1× za 14 dnu, ale spíš pro můj lepsi pocit. Pak jsem ale otehotnela a skoncilajsem s tim. Takže teď uz to mam téměř ve stejnym stavu jako nez jsem zacla chodit. Ale porad to neni takovej masakr. Planuji ze se k tomu vratim. Zezacatku to stalo dost, ale po 3 sezeni sla cena na polovic a pak už jsem platila nejaky 2 stovky. Ale je to 4 roky zpatky.
Jinak prvni vec co mi tenkrat panipani rekla byla, ze ipl neni dozivotni zbaveni ochlupeni, ale ze jakmile se to zredukuje, tak ze je potreba treba 2× ročně chodit stale. Jinak se to ochlupeni vraci zpet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.17 19:57

Já dlouhodobě chodila na IPL, ale výsledky jen krátkodobé. Nakonec jsem investovala do lékařského laseru a to bylo nejlepší rozhodnutí :) Byla jsem na podpaží a nohách. Na obou cca 6×. Cena nohy kolem 4000-, a podpaží 1500,– za ošetření. To je ale asi individuální podle lokalit. Od obou ošetření je to 3 roky a doholuji tak jeden za 14 dní, když to chci mín na 100%. Jinak tam mám tak pět chlupů. Pak jsem začala chodit na bikiny a ty bohužel kvůli těhotenství nedochodila, stav po 4 ošetřeních nahoře to skoro neroste, dole ještě z většiny ano. Prosím anonym, nemusí každý vědět jak vypadá má pipka :)

• Nahlásit
  • Citovat
20.4.17 21:36

Ahoj holky, moc vám všem děkuju za názory a zkušenosti. Vypadá to že na tyhle dvě procedury nepůjdu, za to to fakt nestojí. Myslela jsem že půjdu max třikrát a navždy pokoj. Myslela jsem že je to trvalé :?

Tedy nová otázka; jak se epilujete doma? Co je dle vás nejlepší-perfektní odstranění porostu+výdrž? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 21:38
@Anonymní píše:
Já dlouhodobě chodila na IPL, ale výsledky jen krátkodobé. Nakonec jsem investovala do lékařského laseru a to bylo nejlepší rozhodnutí :) Byla jsem na podpaží a nohách. Na obou cca 6×. Cena nohy kolem 4000-, a podpaží 1500,– za ošetření. To je ale asi individuální podle lokalit. Od obou ošetření je to 3 roky a doholuji tak jeden za 14 dní, když to chci mín na 100%. Jinak tam mám tak pět chlupů. Pak jsem začala chodit na bikiny a ty bohužel kvůli těhotenství nedochodila, stav po 4 ošetřeních nahoře to skoro neroste, dole ještě z většiny ano. Prosím anonym, nemusí každý vědět jak vypadá má pipka :)

A na takovy osetreni se chodi kam? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
21.4.17 06:33
@Mochomurka83 píše:
A na takovy osetreni se chodi kam? :think:

Na tento drahý laser musíš přímo na lékařskou kliniku, v ČR je jich jen pár. Je to mnohem silnější než ty v salónech a taky podstatně dražší. Já taky byla loni na podpaží, chtěla jsem i na nohy ale vzhledem k ceně jsem si řekla že počkám až jak bude fungovat to podpaží. Cena za jedno ošetření 1500,–Kč, za nohy opravdu kolem těch 4tis za jedno ošetření, záleží na rozsahu chloupků. Byla jsem nadšená, po dvou sezeních s tím podpažím ani chlup!!! Jenže mi to vydrželo jen cca 5-4 měsíců, pak mi narostly zpátky, sice tak 75% - je jich méně, bohužel ani toto není trvalé. Ale musím říct, že celé léto bez ani jednoho oholení podpaží byla fakt paráda, asi to letos podstoupím zase. Ale ty nohy ne, to je fakt pálka. Já byla v Ostravě v Yes Visage - doufám že to není reklama :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 08:44

Je to tak jak píše @terrka83, já zase chodila v Brně k dr. Mullerovi. Tak když najdeš stránky, tak tam má soupis všech přístrojů. Jinak za mě fakt spokojenost, mně na nohou ty chloupky zarůstaly a vypadalo to strašně. Nepomáhalo trhání pastou ani strojkem, ba naopak se to zhoršilo. Toto jedině fungovalo a se slabým IPL se nedá srovnat. Když to sečtu, tak do IPL jsem dala stejně (ne-li víc) peněz a výsledek trval max 2,3 měsíce, toto mám již přes 3 roky beze změny. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
21.4.17 14:55
@Anonymní píše:
Je to tak jak píše @terrka83, já zase chodila v Brně k dr. Mullerovi. Tak když najdeš stránky, tak tam má soupis všech přístrojů. Jinak za mě fakt spokojenost, mně na nohou ty chloupky zarůstaly a vypadalo to strašně. Nepomáhalo trhání pastou ani strojkem, ba naopak se to zhoršilo. Toto jedině fungovalo a se slabým IPL se nedá srovnat. Když to sečtu, tak do IPL jsem dala stejně (ne-li víc) peněz a výsledek trval max 2,3 měsíce, toto mám již přes 3 roky beze změny. :dance:

Koukala sem na nej. No, ty ceny masakr. To aby clovek vyhral ve sportce. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale o tom podpaží zauvazuji. A to jako, ze uz 3 roky se nemusis holit? A kolik cca sezeni jsi potrebovala, aby se to tak zredukovalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama