Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá zpracování žádosti o rodičovský příspěvek a porodne. Když jsem si na konci dubna podávala žádost? A ještě jsem se chtěla zeptat jestli můžu dostat řidičák zpětné jelikož se malá narodila v březnu?
Děkuji
Mají na to měsíc, možná dostaneš teď v druhém výplatním termínu, popř. v červnu vše dohromady
dostaneš i za březen
@arventis2 Pokud jsi do žádosti o rodičák napsala, že žádáš od března, tak ano, dostaneš i za březen.