Reklama

Trvání zpracování žádosti o rodičovský příspěvek a porodné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinearventis_2
Stálice 56 příspěvků 09.05.18 09:16
Trvání zpracování žádosti o rodičovský příspěvek a porodne

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá zpracování žádosti o rodičovský příspěvek a porodne. Když jsem si na konci dubna podávala žádost? A ještě jsem se chtěla zeptat jestli můžu dostat řidičák zpětné jelikož se malá narodila v březnu? :nevim: Děkuji

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 09:32

Mají na to měsíc, možná dostaneš teď v druhém výplatním termínu, popř. v červnu vše dohromady
dostaneš i za březen

Lendeš
Kelišová 5165 příspěvků 09.05.18 09:48

@arventis2 Pokud jsi do žádosti o rodičák napsala, že žádáš od března, tak ano, dostaneš i za březen.

Jitule24
Nováček 1 příspěvek 17.05.18 21:29

A kolikátého mi přijde rodičák na účet?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama