Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Mléčná žláza. Je to normální a nemačkej si to. Roste, proto to může být na dotek citlivá.
@Adéla 202 píše:
Zašla bych radši k doktorovi
Proč? Pokud to má v obou prsech stejné, je to stoprocentně prsní žláza. Co by s tím doktor dělal? Akorát bude mít holka trauma z prohlídky.
Příspěvek upraven 14.04.23 v 20:08
@Anonymní píše:Žlázy. Mléčné.
Ahoj, je mi 12 a už asi rok mám v prsech tvrdý placatý na dotyk bolestivý útvar. Jinak jsem v pohodě a prsa normální. Stydím se to říct rodičům. Prosím poraďte, jestli to není nic zase tak vážného nebo si mám dělat obavy. Díky za všechny odpovědi.
Ahoj, díky moc za odpovědi. Mám ještě jednu otázku a to, kdy to přestane bolet. Předpokládám že na konci puberty ale nevím.
![]()
@Anonymní píše:
Ahoj, díky moc za odpovědi. Mám ještě jednu otázku a to, kdy to přestane bolet. Předpokládám že na konci puberty ale nevím.![]()
![]()
To je individuální. Až bude dokončen vývin prsou. To u tebe bude ještě pár let trvat.
Dobrý den, co by to mohlo být?
Příspěvek upraven 30.05.26 v 14:50