Účinkuje Clostillbegyt i několik měsíců po dobrání?

Anonymní
20.9.13 17:08

Účinkuje Clostillbegyt i několik měsíců po dobrání??

No otázka padla, párkrát jsem to tu četla, ale nějak nevím nevím, já ho brala 2 měsíce a nic. te´d 3tí cyklus jsem dostala vyvolávačku a mám přít na pregnyl, ale clostík jsem už nedostala, tak nevím, jestli mi ty vakíčka vůbec dorostou :nevim: :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69235
20.9.13 17:12

No nefunguje, funguje jen v cyklu, kdy se bere

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
anoniminka
5.11.13 12:48

Ahoj chtěla bych optat nemam zkušenosti s těhotenstvím a lékama, snažíme se a doktor mi předepsal clostilbegyt od 5DC pět dní 1 tabletu, no a pak utrogestan až od 16DC 1-0-1 ani jeden prášek mi nedělá nijak špatně akorát mi přijde že nemam ovulaci, předtim sem jí poznala bolestma a hlenovitým výtokem ale teď vůbec nic ani ovulační tyčinky nevycházejí…vůbec nechápu… :,( :( sem z toho už na nervy…pak že má člověk bejt v klidu a nemyslet na to…ale to nejde

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová