Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj chtěla bych optat nemam zkušenosti s těhotenstvím a lékama, snažíme se a doktor mi předepsal clostilbegyt od 5DC pět dní 1 tabletu, no a pak utrogestan až od 16DC 1-0-1 ani jeden prášek mi nedělá nijak špatně akorát mi přijde že nemam ovulaci, předtim sem jí poznala bolestma a hlenovitým výtokem ale teď vůbec nic ani ovulační tyčinky nevycházejí…vůbec nechápu…
sem z toho už na nervy…pak že má člověk bejt v klidu a nemyslet na to…ale to nejde
No otázka padla, párkrát jsem to tu četla, ale nějak nevím nevím, já ho brala 2 měsíce a nic. te´d 3tí cyklus jsem dostala vyvolávačku a mám přít na pregnyl, ale clostík jsem už nedostala, tak nevím, jestli mi ty vakíčka vůbec dorostou
