Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Diskutuji s někým, on cituje mě, já zas jeho. Když ho cituji a on předtím citoval mě, tak mi to vyskočí v upozornení, protože je tam přeci moje jméno. Furt jenom Pudloslava vás zmínila… už si připadám jako sebestřednej magor ![]()
Nešlo by to nějak ošetřit, že by se v upozornění nezohledňoval text citace, nebo že by se ignorovalo, když uživatel cituje sám sebe?
To by bylo fajn, začerveněné upozornění mě irituje, když vím, že jsem si to začervenila sama ![]()
Taky mě to štve. Líp to napsat fakt nešlo
Už jsem hledala starší diskuze a přemýšlela jsem, kterou oživím, aby se to nějak ošetřilo, ale nějak k tomu nedošlo, zaměstnaly mě tu jiné věci ![]()
Holky ctete myslenky? Jak vite, ze jsem tam chtela jeste napsat „nevim, jestli jsem to popsala jasne, neumim dobre vysvetlovat“ ![]()
Ja si na to vetsinou vzpomenu a z citace se vymazu ale kdyz ne tak me to taky pekne toci
Taky se přidávám k těm, kterým to vadí. Jsem se tuhle lekla, že už jsem tak doma zblbla, že cituju sama sebe ![]()
Nemám problém, zrušila jsem si veškerá upozornění. Sice nevím, kdo si mě kde bere do klávesnice, ale to červené nahoře ve mě evokovalo pocity, které jsem měla když jsem dostala ve škole pětku
Škoda, že to nebylo v jiné barvě ![]()
Tý jo, já sem to upozornění vůbec neřešila a najednou vím k čemu slouží
Měla jsem přes 3000upozornění ![]()
@Kakika píše:
Nemám problém, zrušila jsem si veškerá upozornění. Sice nevím, kdo si mě kde bere do klávesnice, ale to červené nahoře ve mě evokovalo pocity, které jsem měla když jsem dostala ve škole pětkuŠkoda, že to nebylo v jiné barvě
tak třeba by šlo označení soukromých zpráv a upozornění nastavit individuálně v profilu, každý by si zvolil svou oblíbenou barvu a bylo by
@Prcek88 píše:
Tý jo, já sem to upozornění vůbec neřešila a najednou vím k čemu sloužíMěla jsem přes 3000upozornění
A úplně vrchol iritace je, když někdo napíše @ a váš nick v uzamčené diskuzi, zobrazí se to jako upozornění, víte, že vás drbou, ale nic se nedozvíte, pokud zrovna nejste členem té uzamčené
![]()
@Kakika píše:
Nemám problém, zrušila jsem si veškerá upozornění. Sice nevím, kdo si mě kde bere do klávesnice, ale to červené nahoře ve mě evokovalo pocity, které jsem měla když jsem dostala ve škole pětkuŠkoda, že to nebylo v jiné barvě