Upozornění, když cituji a v citaci je zmínka o mně

43037
22.5.13 20:53

Upozornění když cituji a v citaci je zmínka o mě.

Diskutuji s někým, on cituje mě, já zas jeho. Když ho cituji a on předtím citoval mě, tak mi to vyskočí v upozornení, protože je tam přeci moje jméno. Furt jenom Pudloslava vás zmínila… už si připadám jako sebestřednej magor :-)

Nešlo by to nějak ošetřit, že by se v upozornění nezohledňoval text citace, nebo že by se ignorovalo, když uživatel cituje sám sebe?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31594
22.5.13 20:56

To by bylo fajn, začerveněné upozornění mě irituje, když vím, že jsem si to začervenila sama :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13770
22.5.13 20:57

Rozumim Ti a taky mne to vadi:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
22.5.13 20:57

Taky mě to štve. Líp to napsat fakt nešlo :mrgreen: Už jsem hledala starší diskuze a přemýšlela jsem, kterou oživím, aby se to nějak ošetřilo, ale nějak k tomu nedošlo, zaměstnaly mě tu jiné věci :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
22.5.13 21:00

Holky ctete myslenky? Jak vite, ze jsem tam chtela jeste napsat „nevim, jestli jsem to popsala jasne, neumim dobre vysvetlovat“ :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12743
22.5.13 21:03

Ja si na to vetsinou vzpomenu a z citace se vymazu ale kdyz ne tak me to taky pekne toci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
22.5.13 21:06

Taky se přidávám k těm, kterým to vadí. Jsem se tuhle lekla, že už jsem tak doma zblbla, že cituju sama sebe :)

  • Citovat
  • Upravit
41882
22.5.13 21:10

Mám taky tenhle,,problém,, :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16694
22.5.13 21:13

Nemám problém, zrušila jsem si veškerá upozornění. Sice nevím, kdo si mě kde bere do klávesnice, ale to červené nahoře ve mě evokovalo pocity, které jsem měla když jsem dostala ve škole pětku :lol: Škoda, že to nebylo v jiné barvě :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
22.5.13 21:21

Tý jo, já sem to upozornění vůbec neřešila a najednou vím k čemu slouží :mrgreen: Měla jsem přes 3000upozornění :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
22.5.13 21:22
@Kakika píše:
Nemám problém, zrušila jsem si veškerá upozornění. Sice nevím, kdo si mě kde bere do klávesnice, ale to červené nahoře ve mě evokovalo pocity, které jsem měla když jsem dostala ve škole pětku :lol: Škoda, že to nebylo v jiné barvě :think:

tak třeba by šlo označení soukromých zpráv a upozornění nastavit individuálně v profilu, každý by si zvolil svou oblíbenou barvu a bylo by

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
22.5.13 21:23
@Prcek88 píše:
Tý jo, já sem to upozornění vůbec neřešila a najednou vím k čemu slouží :mrgreen: Měla jsem přes 3000upozornění :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
22.5.13 21:24

A úplně vrchol iritace je, když někdo napíše @ a váš nick v uzamčené diskuzi, zobrazí se to jako upozornění, víte, že vás drbou, ale nic se nedozvíte, pokud zrovna nejste členem té uzamčené :cert: :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
22.5.13 21:25

.

Příspěvek upraven 04.02.14 v 15:54

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4466
22.5.13 21:25
@Kakika píše:
Nemám problém, zrušila jsem si veškerá upozornění. Sice nevím, kdo si mě kde bere do klávesnice, ale to červené nahoře ve mě evokovalo pocity, které jsem měla když jsem dostala ve škole pětku :lol: Škoda, že to nebylo v jiné barvě :think:
:mrgreen: mě se vždycky na chvíli zastaví srdce
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová