Každý měsíc problém s penězi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
484
28.1.23 15:27
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 platí zhruba ty 3 tisíce měsíčně. Když jsem chtěla vidět výplatní pásku tak buď nemá nebo ztratil heslo od emailu.. :? Jako náklady jen na byt12 tis. +jídlo, drogerie tak cca 20 tis.

Promiň, ale to jsi tak b… že mu to věříš. Ztratil heslo od emailu. Pásky taky nemá. Tak ho vyhoď, nebo to za tebe udělá exekutor, ale aby pak mělas za co koupit synovi svačinu do školy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3598
28.1.23 15:46
@Anonymní píše:
@JiříkMazlík je to Billa

Aha tak máme jasno :mrgreen: no sice tam výplaty nejsou zázračné ale rozhodně platí včas. 1)zajeď koupit nový zámek

  1. Zbal mu tašku

3)posli ho do míst kde ani slunce nesvítí :pocitac:
no pokud má exekuce tak je jasné že Billa to odvede a jemu zůstane houno :zed: ale kdyby aspoň nelhal dá se stím něco dělat :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
28.1.23 16:06
@Anonymní píše:
@JancaS84 tak bohužel už mám problémy s menstruaci od té doby co beru léky, takže ntoaštěstí dítě nepřichází v úvahu i ze zdravotních důvodů. Jinak on mi pomahal se synem, učil se s ním, vařil a uklízel, byl hodný tak jsem v tomhle ohledu trochu (dost) přehlídla to že plati málo

to oni tak umí, mě takový „ubožák“ dobrovolně i umýval okna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
28.1.23 16:08
@Anonymní píše:
@JiříkMazlík je to Billa

Vždyť tam platí včas. Ten tvůj povedený exemplář jen lže. Opravdu ho kopni do zadní části těla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8687
28.1.23 16:15
@Anonymní píše:
@JiříkMazlík je to Billa

Tak zrovna tam určitě platí včas :roll: holka nebuď přece blbá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1598
28.1.23 16:21

Dělá z tebe krávu. To tě baví?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.23 16:43

@izabe prý jim přišel od centrály dopis ze z technických důvodů se opozdi výplaty

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.1.23 16:47

@izabe prý jim přišel od centrály dopis ze z technických důvodů se opozdi výplaty @izabe to on třeba přijde s tím že účetní výplatu špatně vypočítála.

  • Citovat
  • Upravit
12972
28.1.23 16:50
@Anonymní píše:
@izabe prý jim přišel od centrály dopis ze z technických důvodů se opozdi výplaty @izabe to on třeba přijde s tím že účetní výplatu špatně vypočítála.

Prosím tě můžeš vysvětlit, proč se mu nevysměješ do očí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.23 17:01

@Sany80s jo když přijde on s takovou blbostí tak mu říkam hele tahle to nechodí něco je ve smlouvě a to platí, tak je blbost co říkáš a lzes. A on? Furt si stejně stojí za tím dál.
Tak stalo se mi jednou ze jsem nedostala peníze za práci ale za celé ty roky se mi to stalo jednou a nakonec je dostala. Nebo že mi výplata nedorazila do 15 ale az 18 v pondělí.

  • Citovat
  • Upravit
36155
28.1.23 17:04
@Anonymní píše:
@Sany80s jo když přijde on s takovou blbostí tak mu říkam hele tahle to nechodí něco je ve smlouvě a to platí, tak je blbost co říkáš a lzes. A on? Furt si stejně stojí za tím dál.
Tak stalo se mi jednou ze jsem nedostala peníze za práci ale za celé ty roky se mi to stalo jednou a nakonec je dostala. Nebo že mi výplata nedorazila do 15 ale az 18 v pondělí.

No a proč si teda toho pána pěstuješ si nám pořád nevysvětlila?
Mu sbal pět švestek a čau.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42707
28.1.23 18:09
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 platí zhruba ty 3 tisíce měsíčně. Když jsem chtěla vidět výplatní pásku tak buď nemá nebo ztratil heslo od emailu.. :? Jako náklady jen na byt12 tis. +jídlo, drogerie tak cca 20 tis.

A na co si to zvířátko pěstuješ? Vlastně chováš? Ne, vážně, není možný, aby dospělej chlap bez dluhů a bez závislosti měl takový problémy s penězi. A ještě je to lhář. Rychle se ho zbav, než se povezeš taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
476
28.1.23 18:13
@Anonymní píše:
@izabe prý jim přišel od centrály dopis ze z technických důvodů se opozdi výplaty @izabe to on třeba přijde s tím že účetní výplatu špatně vypočítála.

A ten dopis ti ukazal?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59409
28.1.23 18:20
@Anonymní píše:
@izabe prý jim přišel od centrály dopis ze z technických důvodů se opozdi výplaty
:mrgreen: :mrgreen: když tě ta hra baví. nechtěla bych chlapa kterého musím živit a dělá ze mně de.bila :jazyk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
28.1.23 18:22
@Bambule33 píše:
A ten dopis ti ukazal?

ten přece určitě po přečtení ztratil :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová