Reklama

V mém případě... asi zázrak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xavierka
Kecalka 305 příspěvků 08.03.17 17:50
V mém případě...asi zázrak

Tak se snad usmálo štěstí i na mě. Celý svůj život jsem měla problémy s menses. Nikdy jsme ji sama o sobě nedostala. Jen díky antikoncepci a hormonálním injekcím a potom už ani toto nepomohlo. Narodila jsem se s jistou genetickou poruchou, která způsobila nefunkčnost ledviny, kterou mi jako mimču odebrali. V pubertě jsem byla absolutně bez menses a vlaatně jsem bez ní dosud a to mi je 27. Gynekologové nevěděli co s se mnou. Prodělala jsem zákrok průchodnosti vejcovodů, kde mi zjistili, že průchodný je jen jeden, ale neznamená to, že bych nemohla být bez menses. Hormonálně jsem byla v pořádku. Pořád se nic nevědělo. Pak jsem v prosinci 2015 zjistila, že jsem těhotná. Ta radost, asi nemusím popisovat. Bohužel, plod neměl srdeční aktivitu, takže jsem musela na revizi dělohy a mě se zhroutil život. Celou dobu jsem až dosud byla bez menses. Pracuji v kojeneckém ústavu a přála si, abych se mohla takto starat jednou o své miminko. Na gyndu jsem už chodila jako z nutnosti, no co, stejně mi nic nového neřekne. Ale na to, co mi řekl v lednu, asi nezapomenu. „Jste těhotná“…(mimocho­dem ty Vánoce byly s přítelem fakt dooost divočina: D:D ) a věřte nebo ne včera jsem byla na screeningu a vše v pořádku a vypadá to na kluka… zatím jsem v 12+6 týdnu, pořád se bojím, ale jsem tak štastná. A nemůžu stále tomu uvěřit. O víkendu už tuto novinu řekneme našim. Holky, já otěhotněla a to jsem neměla menses!!! Prostě příroda to umí zařídit. Držím všem palce, co se snaží a ono to nejde, vím o co jde…a držím palce i všem, co čekáte…jo a termín mám 14.9.:-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18097 příspěvků 08.03.17 17:51

Blahopřeju a držím palce. To překvapení si snad ani neumím představit.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66513 příspěvků 08.03.17 17:53

Tak to moc gratuluju

xavierka
Kecalka 305 příspěvků 08.03.17 17:54

No nechápala jsem, zapomněla jsem zmínit, že to, že mám jednu ledvinu možná ovlivňuje i menstruaci a dělohu…a její činnost, říkal gynekolog. Mám zdvojené hrdlo dělohy, funkční jen jeden vejcovod…prostě jsem taková slátanina všeho možného…Holky nevěšte hlavu. Já už málem ztratila naději…a pořád tomu nevěřím, že jsem v tom. Držte palce.

elle21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 08.03.17 17:56

Paráda gratuluju :kytka:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 17:57

Nevím o čem je diskuze ale teda gratuluju :mrgreen: pořádně to zaklepej

jednažena
Echt Kelišová 9296 příspěvků 08.03.17 17:57

@xavierka :hug: :hug: :hug:.Uzivej si to :kytka:.

Zuzka2016
Kecalka 302 příspěvků 08.03.17 17:58

Úplně vidím/cítím tvoje nadšení… vnitřně jsem s tebou zajásala! :hug: gratuluju!!!

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 08.03.17 17:59

8o no pani :kytka: drzim pesti :srdce:

jednažena
Echt Kelišová 9296 příspěvků 08.03.17 17:59

@Doe_Jane Co ta profilovka, nemelo by to byt opacne? :mrgreen: Ja teda spatne vidim, ale tohle me hned zaujalo. :oops:

xavierka
Kecalka 305 příspěvků 08.03.17 18:01
@Zuzka2016 píše: Úplně vidím/cítím tvoje nadšení… vnitřně jsem s tebou zajásala! :hug: gratuluju!!!

Děkuji…to víš, pořád to je takové, říkám si, bože, ať to dopadne dobře..snažím se být psychicky v pohodě…snad už jsem si svoje horší období vybrala…Chci možná i tím dodat ostatním naději..Já ji fakt ztrácela a záviděla jsem každé těhotné…a navíc jak vidíte v práci ty mimča bez rodičů, byla jsem tak zlá a hledala tu spravedlnost..která fakt není.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 18:02

@jednažena je tam napsané your girl ain't your girl if she don't do this gay ass shit to you :mrgreen:

Aslei
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 08.03.17 18:03

Moc gratuluji :kytka:

xavierka
Kecalka 305 příspěvků 08.03.17 18:04
@Aslei píše:
Moc gratuluji :kytka:
:mavam: Děkuji moc

xavierka
Kecalka 305 příspěvků 08.03.17 18:06
@hanka.br. píše:
Blahopřeju a držím palce. To překvapení si snad ani neumím představit.

Moc děkuji:-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama