Vánoční folie na okno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
444
24.11.21 14:03

Vanocni folie na okno

Ahoj, jakou mate zkusenost s vanocnimi nalepovacimi foliemi na okna? jde to potom dobre sundat? nezanechává to potom neco na okne? pripadne vkladejte odkazy, kde folie kupujete. dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1230
24.11.21 14:08

Dáváme řadu let, zrovna včera se děti vyřádily :mrgreen: Krásně jdou dolů a na okně nic nezůstane. My dokonce používáme i další rok, stále drží. Kupujeme v místním papírnictví, ale mají i v dm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
24.11.21 14:15

Ja teď koupila v obi, jde to nandat dobře, nesloupava se to a po sundání to nedělá nic, prostě sloupnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9379
24.11.21 14:17

Používám je taky. Ty, co mám nejdéle, už maličko hůř drží, ale stačí je před nalepením malinko zvlhčit. Na okně po sundání nic nezůstává, jen jakoby obrys té samolepky, ale jde to normálně setřít hadrem. Velký výběr mají v eshopu Anděl Přerov, nebo je beru přes eshop s drogerií a teď v sezoně je mívají i normálně v marketech, ale u těch cen se vždycky směju, když vím, za kolik se dají sehnat :D Já je používám i přes rok, teda samozřejmě nevánoční motivy, mám s nimi ozdobené zrcadlo a prosklená dvířka na kuchyňské lince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
24.11.21 14:41
@aduska912 píše:
Ahoj, jakou mate zkusenost s vanocnimi nalepovacimi foliemi na okna? jde to potom dobre sundat? nezanechává to potom neco na okne? pripadne vkladejte odkazy, kde folie kupujete. dekuji

Klasické slupovací folie drží několik let. Skladuju je v euroobalech. Ale dají se zaměnit za okenní samolepky a ty teda nejdou moc dolů bez toho, aby na skle něco nezůstalo. Ty jsem omylem koupila jen jednou. Jinak mám roky folie na všechna roční období 😂 A na zabavení dítěte jsou dobré i fixy na okno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54296
24.11.21 14:51

@aduska912 úplně v pohodě, hlavně nevyhazovat tu spodní část at to je po sundání z oken zase kam nalepit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65395
24.11.21 15:01

Používám jedny fólie už asi 5.rokem. drží dobře, sundat jdou bez problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
24.11.21 19:19

@Michelle_M děkuji za tip na eshop. Mají i háčky na ozdoby :dance: už jsem udělala objednávku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
24.11.21 20:35
@aduska912 píše:
Ahoj, jakou mate zkusenost s vanocnimi nalepovacimi foliemi na okna? jde to potom dobre sundat? nezanechává to potom neco na okne? pripadne vkladejte odkazy, kde folie kupujete. dekuji

Pepco, Kik, Tesko, Vietnamci, papírnictví…mají všude plno toho. Pokud je tam napsáno že „folie na okna“, tak to (vy)drží fakt X let. Není tam lepidlo, takže na okně nic není. A když, umyješ to teplou vodou. Je dobrý si schovat bud´tu šablonu, na který je to nalepený a uklízet to po svátcích tam, nebo klidně stačí i přeložit tou „lepící“ stranou dovnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
24.11.21 20:55

Já stim vždycky šlahnu do koše, mám ráda pocit že si můžu další rok koupit nové :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
24.11.21 20:57
@Venesí píše:
Já stim vždycky šlahnu do koše, mám ráda pocit že si můžu další rok koupit nové :lol:

Já taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat