Velká lýtka

Anonymní
21.7.20 17:22

Velká lýtka

Ahoj holky. Píšu sem asi hlavně proto, aby jste mě utesily, ze v tom nejsem sama. :nevim: Jsem štíhlé postavy, merim zhruba 167cm vážím 53 kg a přitom mám lýtka 38obvod. Možná se to nezdá, ale proti cele postavě jsou ta lýtka opravdu obrovská a já se stydím nosit saty, kratasy.. :( mate některá stejný problém? Hlavně bych potřebovala nějak přepnout ten blok v hlavě a mít se rada takova jaká jsem, vím ze s tím nic neudělám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.7.20 17:37

Jo, mám lýtka jak jungamnnova socha, pak mam taky křečový žíly a permanentně rozdrbaný holeně a kolena. Kraťasy a sukně nosím, protože se sebevědomě domnívám, že i přes výše zmíněné jsem kus, a taky nechci, aby mi bylo furt vedro. Akorát nenosím capri kalhoty, co končej v tý nejstlustší části lýtka, protože to je pak fakt krize, ale jinak neni problém. Hele, na lýtka se stejně nikdo nekouká :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17382
21.7.20 17:40

Taky mam silnější lytka, nevadi mi to, akorat si musim davat pozor pri vyberu kozacek :D ty prostě nezhubnu, kdyz je vic posiluju, tak sou jeste silnejsi protoze se obali svalama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 17:40

Mám hubená lýtka, na váhu 62 kg a 169 cm mám lýtka 34 cm. Když jsem měla kil jako ty, tak jsem měla úplně špejličky. Taky nenosím sukně a kraťasy jen v nouzi nejvyšší, tzn nad 30 st ve stínu. Tak chci ti říci, že tě chápu a nevím, kdo z nás dvou je na tom lépe. Ale postupem času a věku na to kašlu, občas mě to štve, že nemůžu nosit sukně a šaty, hodně to bije do očí, jsem typ jabko, že i kdybych byla ovar, nohy zůstanou hubené.

• Nahlásit
  • Citovat
7697
21.7.20 17:50

Rekla bych, ze problem bude v tve hlave, ne v nohach, V zivote me nenapadlo merit si obvod lytek, ale ze zvedavosti jsem si je specialne kvuli teto diskuzi zmerila. Proti tobe jsem mala a tlusta: 164cm, 55kg a lytka 37cm. Krome toho, ze bych chtela shodit 3 kila, ktera mi zustala po 3. porodu, jsem se sebou velmi spokojena. Dlouhe stihle nohy mit nikdy nebudu, modelka taky nebudu, a co? (I kdyz, pred koronou jsem s detmi fotila pro jeden wellness par reklamnich fotek, s odhalenyma nohama, a moje lytka nikomu nevadila). Nosim sukne, kratasy, saty. Moc nenosim podpatky, uz jsem nejak zpohodlnela, ale kdyz si je vezmu, dostavam velmi casto na sve nohy komplimenty. Jedine, co me mrzi je, ze s timhle typem nohou se nedaji nosit midi sukne, to fakt vypada blbe. Ale dobre vypadaji sukne nad kolena, idealne pouzdrove a pokud mas stihly pas a hezky zadek, tak s vysokym pasem, to ty nohy opticky prodlouzi. Nebo pak maxi sukne. Sortky taky radsi kratsi, siroke nohavice koncici tesne nad koleny nebudou to prave orechove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1514
21.7.20 18:13

161cm / cca 65kg, lýtko 34cm. Sukně a šaty nosím v 90% času, do práce téměř denně, kalhoty tak 4× do měsíce. Nikdy mě nenapadlo si lýtka měřit, ani v době, kdy hubnu a měřím vše ostatní. Ale nohy mám prý hezký a hlavně štíhlé kotníky, tak možná proto jsem to nikdy neřešila. Nedramatizovala bych to tolik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1514
21.7.20 18:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Píšu sem asi hlavně proto, aby jste mě utesily, ze v tom nejsem sama. :nevim: Jsem štíhlé postavy, merim zhruba 167cm vážím 53 kg a přitom mám lýtka 38obvod. Možná se to nezdá, ale proti cele postavě jsou ta lýtka opravdu obrovská a já se stydím nosit saty, kratasy.. :( mate některá stejný problém? Hlavně bych potřebovala nějak přepnout ten blok v hlavě a mít se rada takova jaká jsem, vím ze s tím nic neudělám.

Zkus nosit podpatky, nohy se ti prodlouží a zeštíhli, protože se ti na nich budoz rýsovat svaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
21.7.20 18:38

Hele kašli na to :D, jsi krásná tak či tak. Já mám 49 kg výška 164cm a nohy jak paratka a ještě dlouhé jak zirafa:D nosím mini kraťasy, mini sukně. A že máš ty silnější? No a? Hele mám kamoskou ta má nohy jak když jezdí na sudu, k tomu sama má pár kg navíc a lýtka má jak já 2× stehno. A nosí sukně a kraťasy… vše je v tvé hlavě i když tě oblékne nějaká návrhářka a ty se v tom nebudeš cítit i když v tom budeš sexy tak te okolo taky nebude vnímat dobre, ale pokud se cítíš dobře v suknich a kratasech tak to nos:-)
Zapamatuj si, že to je v tvé hlavě a to jak ty se cítíš tak tě bude v vnímat i okolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 18:57

Dekuju moc všem za odpovědi, jste zlatý :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
132
21.7.20 19:32

Mám velká lýtka, znát je to hlavně při nákupu kozaček, v běžných obchodech nemožné. Pak jsem přišla na to, že třeba Ara boty nabízí celou škálu různých obvodů lýtek. Jsem taky prcek, cca 160 cm, nosím do práce podpatky a myslím, že je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 22:30

Co bych dala za jen silnější lýtka. :hug: Já mám nohy šíleně křivé. Celé dětství a dospívání jsem na sobě nikdy neměla nic kratšího než pod koleno, protože jsem se za to strašně styděla. Ikdyž to jde jasně vidět i v džínách, ale není to až tak na očích, no :roll: A co jsem potkala manžela, tak na nohy kašlu a nosím sukně i kraťasy :lol: Holt jako modelka mít nohy nikdy nebudu a když pak potkám někoho ještě na vozíku, tak jsem na sebe úplně naštvaná, že si nevážím toho, že ty nohy vůbec mám a můžu normálně chodit. :zed: Co by oni za ty moje křiváky dali. Takže co bych asi poradila já? Přijmout své tělo takové, jaké je a naučit se ho mít ráda, protože je okolo nás pořád hromada lidí, kteří nemají ani to. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
3176
21.7.20 22:47

Tak ja 168 - 56 a lýtka 35 cm a pripadaj mi hubeny! miluju silny banaty lýtka nejlepe když lytka stejne silna jako stehna :mrgreen: takže ja naopak posiluju hlavne nohy aby mi jeste zesílila :mrgreen:. já zas nenávidim moje stehna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.7.20 13:47

Ja mela vzdycky lytka silna, i v hubenejsich obdobich, rikala jsem si, ze s tim nic nenadelam. Ale letos jsem v karantene jezdila obden na rotopedu, abych uplne nevykynula. 30 minut na treti nejlehci prevod, 10 minut na nejlehci. Jen rychle bez zateze prave kvuli tomu, aby se mi lytka jeste neposilila :roll: A prekvapive musim rict, ze jsou hubenejsi. Nemerila jsem, ale slo to poznat na kozackach i ted na uzkych kalhotach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
23.7.20 00:10

1. Lýtek si fakt nikdo nevšímá. Sama mívám přes lýtko 39 (podle souměrnosti bych měla mít 34), taky jsem to dřív hrozně moc řešila, teď mi stačí ke štěstí, když mi nevrže meniskus. :) Prostě zdůrazni jinou část svého těla, na kterou jsi hrdá.

2. Jdou zeštíhlit. Já třeba během skoro 2 měsíce seděla doma u počítače a skoro 2 cm šly dolů - teď už chodím svých 10-15 km denně a je to zpátky, ale jako chození se kvůli tomu nevzdám. :D Jinak určitě pomůže běhání - ale ne silové, spíš vytrvalostní, ale chce to správnou techniku. Takže marné to není. :kytka:

3. Vysoké podpatky nedoporučuji, mně se tím třeba lýtkové svaly posilují. Ale to bude asi o technice chůze. Někdo našlapuje přes špičku, jiný přes patu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama