Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Hezký den, sháníme přístroj do ložnice, který by v létě sloužil jako ventilátor a v zimě jako krátkodobé přídavné topítko a odvlhčovač při/po sprchování. Ty velké klimatizace s odvodem přes okno mi přijdou zbytečně velké. Potřebujeme jen v létě občas trochu ochladit a v zimě trochu ohřát a stáhnout vlhkost po sprchování. Ventilátor by plně dostačoval. Není tam zas takové vedro ani chladno. Doteď jsme to řešili masivním větráním, což je v zimě dost nepraktické, a potřebujeme větší komfort, hlavně kvůli koupání dětí.
Trochu uvažujeme o pořízení ventilátoru s ohřevem a odvlhčovače zvlášť, ale třeba má někdo nějaký lepší nápad/zkušenost/znalost? Díky!
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!