Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@rawala máš pěstounství dočasné, tam pak je většinou mimino na pár měsíců a nebo je to péče až do dospělosti, stát platí peníze. Dítě má svoji rodinu ale tam být nemůže ale oni se ho právně nevzdají tak je v pěstounské péči. Poptej se na úřadě, ale do pěstounské by dítě dali určitě dřív, na adopci se čeká kolikrát několik let
. A všude je to jiné ![]()
A jak to je s finanční stránkou rodiny? Jakou mají představu o výši, aby to schvalili?