Vlastní děti + adoptované = pocity?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
59410
9.4.18 20:55

@rawala máš pěstounství dočasné, tam pak je většinou mimino na pár měsíců a nebo je to péče až do dospělosti, stát platí peníze. Dítě má svoji rodinu ale tam být nemůže ale oni se ho právně nevzdají tak je v pěstounské péči. Poptej se na úřadě, ale do pěstounské by dítě dali určitě dřív, na adopci se čeká kolikrát několik let :?. A všude je to jiné ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2025
10.4.18 23:09

A jak to je s finanční stránkou rodiny? Jakou mají představu o výši, aby to schvalili?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová