Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Jo holky tak blbě jako já na tom nejste…dneska mi moje mamka věnovala svoje džíny abych měla co nosit
když jsem je viděla, tak jsem si řikala, že je obléknu dvakrát…doma jsem zjistila, že mi jsou akorát
Takže to je fakt síla
No jo, jenže jak večer nežrat…poraďte ![]()
@Jullii píše:
Jo holky tak blbě jako já na tom nejste…dneska mi moje mamka věnovala svoje džíny abych měla co nositkdyž jsem je viděla, tak jsem si řikala, že je obléknu dvakrát…doma jsem zjistila, že mi jsou akorát
Takže to je fakt síla
No jo, jenže jak večer nežrat…poraďte
Hlavní je, že má máma pěkný hadry
Já mám od svojí dvě trička ![]()
Přidávám se do klubu. Já jsem taky pěkná bečka po porodu. Původní váha 65kg a 161cm. Měla jsem nějaké to kilčo navíc, ale měla jsem nastartovaný odtučňovací program. No moje váha se na konci těhu vyšplhala na… a teď doufám, že sedíte… na NEUVĚŘITELNÝCH 94kg!!! Po porodu jsem vážila 82 a teď mám 4 měsíce „po“ 78kg a ne a ne dolů. Podotýkám, že mám na to školu, abych věděla, jak s váhou dolů, ale režim mi při prckovi držet nejde, natož sportovat
A to se nepřejídám, jím hodně zeleniny, ale jednoduše se váha nehne ![]()
Teď za mnou byl kámoš, že mě ostříhá (noo gay samo). Vždycky to byl takovej míša kulička. Teď to přišlo a já ho ani nepoznala. Mu řikám: Ty vole, tys zhubnul aspoň metrák, jak to děláš? To potřebuju taky. A on na to: Když nemáš co do hrnce… Mojí odpovědí bylo: Ne nadarmo se řiká, že zhubneš jedině tak, když nežereš… On radši než aby si koupil rohlík a párek, tak si koupí cigára a v pátek jde pařit. ![]()
Já jsem skoro na svým. Což nebrání mému břichu vytvářet dost nehezký fald, který mi kypí přes okraj kalhot. Zkrátka tři těhotenství rychle za sebou a nikdy necvičené břišáky
Kůže na břiše totálně nepružná, vytahaná, suchá, ale to mám hlavně teď po třetím dítku.
Takže ani váha nemusí být ukazatel toho, jak na tom jsi, pokud je těch 9kg rovnoměrně rozvrstvených po těle a nikde nic nějak významně nevisí a neploncá, tak je to možná lepší než na relativně štíhlém těle ta moje ploncající cejcha ![]()
Ja zacla hubnout, az co jsem prestala kojit. Do te doby ni kilo. Takze hubnuti pri kojeni je pro me mytus. Jsem 20mesicu po porodu, ale tak 3-4kg jsou tam furt. A jako bonus se mne ukladaji na brichu a bocich.
@pajjakk píše:
Jéééé, já žrala ně kolik letNejdřív první těhu, kojení 18 měsíců, pak hned druhé těhu a pak kojení 9 měsíců. Pak byli Vánoce a pak jsem se na sebe pořádně podívala a valila jsem bulvy, co toho mám. Byla jsem vždycky buřt, ale tohle je šííílenýýý
Musím sundat 15kg, abych se dostala do svého původního buřtózního stavu.
Začala jsem zase cvičit. Musím doma, páč na chození někam nemám prachy a hlídání. Naštěstí jsem si pamatovala sestavy zumby, co jsem na ní chodila a začala jsem. A jde to dolů. Pořád žeru, ale cvičím. Až to přestane jít dolů jen cvičením, přestanu i žrát
Teď se mi ale blokly záda (dneska obstřiky), tak čekám, až zase budu fit…
Když budete nevhodně jíst dámy a nebudete pěstovat na své stravovací zlozvyky úměrný pohyb, tak nezhubnete nikdy
(pokud nejste nemocné).
A jak nejíst v podvečer a v noci? Najíst se v normálních hodinách vhodným jídlem. Potom mít hlad a chutě nebudete.
Hlavně nevymýšlet důvody proč to nejde
![]()
A budou doby kdy tlustí budou hubení a hubení studení, mít pár kilo v zásobě není od věci ![]()
@nikol.ondrášovka píše:
A budou doby kdy tlustí budou hubení a hubení studení, mít pár kilo v zásobě není od věci
aspoň nám nebude zima a máme obalený nervy… což je kec mimochodem. Já mám občas tak nervy na pochodu, že nemám ani nehty. ![]()
To jo, zima mi není, ale nevím, jestli je to špekama nebo že si přes zimu neholím nohy
![]()
Tak ja sem mela vzdy nejvic 75 kg, pred porodem 92, behem 3 mesicu jsem zhubla na 81,ale ted 9 mesicu po porodu sem pribrala na 92 takze vazim stejne jako pred porodem
![]()
@pajjakk píše:
To jo, zima mi není, ale nevím, jestli je to špekama nebo že si přes zimu neholím nohy![]()
![]()
takže permanentní kamaše… já je shazuju jednou za 3 tejdny a sekačkou by to šlo snad líp než žiletkou ![]()