Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj,
kdo máte zkušenost… aktuálně jsem ve fázi šílenství…sedím si na prstech, mám hrozné nutkání psát druhému (jsem vdaná, ale zamilovaná jinde). Jsem úplně mimo, nonstop na něj myslím už čtvrt roku, včera jsem se rozhodla to utnout… je to teprve 24 hodin, čekám, že se ozve… já se ozývat „nechci“, ale hrozně chci:-D
co pomůže zapomenout? Nějaké tipy, rady, triky…sem s tím… nebo mi hrábne docela:)
Jdi makat. To zabírá. Vygruntuj byt, hraj si s dítětem, upeč buchtu, 2 hodiny na procházku a zahoď telefon. A taky by ses mohla věnovat manželovi nebo číst naučnou literaturu. A přestaň zakládat diskuse na stejné téma.
Ahoj,
zkus se co nejvíc zaměstnat jinak, zprávy, co bys psala jemu, si piš třeba někam do zápisníku nebo do počítače jako deníček
se mnou se před týdnem rozešel partner a taky mám problémy mu nepsat, ale nějak se držím. Sejde z očí, sejde z mysli… funguje to, i když u někoho to trvá dlouho.
Já se budu opakovat, ale z tvé předchozí diskuze je patrné, že manželství moc nefunguje. Chybí ti pozornost, doteky, intimita, sex s manželem. Takže řeš to především tam. Jinak to budeš hledat jinde. Pořád.
Mně pomohlo ho všude, ale úplně všude zablokovat, změnit si číslo a úplně nejlepší bylo, se odstěhovat
Samozřejmostí je mu nepsat, případně neodepisovat, vydržet! Stejně mi to trvalo rok zapomenout, chyběl mi šíleně, ale někdy je lepší poslechnout rozum a nee srdce
Teď je to 5 let, občas si ještě vzpomenu, občas se mi ještě o něm zdává, ale už nemám žádné nutkání mu psát nebo se jakkoliv kontaktovat. Jsem konečně spokojená a šťastná ![]()
@Anonymní píše:Úúúááá, to je romantika, že se i Romeo musí v hrobě závistivě obracet…
Mně pomohlo ho všude, ale úplně všude zablokovat, změnit si číslo a úplně nejlepší bylo, se odstěhovatSamozřejmostí je mu nepsat, případně neodepisovat, vydržet! Stejně mi to trvalo rok zapomenout, chyběl mi šíleně, ale někdy je lepší poslechnout rozum a nee srdce
Teď je to 5 let, občas si ještě vzpomenu, občas se mi ještě o něm zdává, ale už nemám žádné nutkání mu psát nebo se jakkoliv kontaktovat. Jsem konečně spokojená a šťastná
@Mango_Lassi píše:
Já se budu opakovat, ale z tvé předchozí diskuze je patrné, že manželství moc nefunguje. Chybí ti pozornost, doteky, intimita, sex s manželem. Takže řeš to především tam. Jinak to budeš hledat jinde. Pořád.
Přesně tak…dokud se tohle nevyřeší, bude se to opakovat. Asi bych zvážila, zda zustávat s manželem… ![]()
@Anonymní píše:
Mně pomohlo ho všude, ale úplně všude zablokovat, změnit si číslo a úplně nejlepší bylo, se odstěhovatSamozřejmostí je mu nepsat, případně neodepisovat, vydržet! Stejně mi to trvalo rok zapomenout, chyběl mi šíleně, ale někdy je lepší poslechnout rozum a nee srdce
Teď je to 5 let, občas si ještě vzpomenu, občas se mi ještě o něm zdává, ale už nemám žádné nutkání mu psát nebo se jakkoliv kontaktovat. Jsem konečně spokojená a šťastná
Mně to taky trvalo ten rok…teď po 3 letech k němu cítím spíš už jen odpor a lítost
Nevzpomenu si vubec, s vyjímkou toho, když mi napíše, nebo se objeví u nás v práci.
@Sonarka píše:
Mně to taky trvalo ten rok…teď po 3 letech k němu cítím spíš už jen odpor a lítostNevzpomenu si vubec, s vyjímkou toho, když mi napíše, nebo se objeví u nás v práci.
No jasně, na tebe se vykašlal, našel si lepší, krásnější chytřejší… Takže tvoje reakce je naprosto žensky přirozená - cítím už jen odpor a lítost… Ale kdyby mu to nedopadlo, to bys byla ráda, kdyby se ti plazil u nohou a prosil o odpuštění, co?
![]()
@Evžen.hrobař.žen píše: Úúúááá, to je romantika, že se i Romeo musí v hrobě závistivě obracet…
Někoho jsem milovala, ale krom bloku jsme nic neudělala, nic neriskovala, nic nezkusila a jsem šťastná, že teď místo vášnivých nocí trávím večery v křesle u Ordinace…
A to, jak jsem šťastná, je už na mně vidět i díky tomu, že se pomalu nevjedu do futer, hurrá…
To hrabe?
Já jsem ve svých 26 letech už 5 let šťastně zadaná, přes 3 roky vdaná a mám 2 děti
S ex bych neměla nic. Manipuloval mnou, když nebylo po jeho, tak mi jednu střihl. Myslel jen na sebe. Bohužel jsem se dlouho nemohla dostat z jeho spárů. Sledoval mě, otravoval blízké,…přes to všechno jsem ho šíleně milovala, ikdyž teď zpětně absolutně nechápu proč, ale ten radikální krok byl nutný a já lituji jen toho, že jsem to nedělala dřív ![]()
@Anonymní píše:
To hrabe?Já jsem ve svých 26 letech už 5 let šťastně zadaná, přes 3 roky vdaná a mám 2 děti
S ex bych neměla nic. Manipuloval mnou, když nebylo po jeho, tak mi jednu střihl. Myslel jen na sebe. Bohužel jsem se dlouho nemohla dostat z jeho spárů. Sledoval mě, otravoval blízké,…přes to všechno jsem ho šíleně milovala, ikdyž teď zpětně absolutně nechápu proč, ale ten radikální krok byl nutný a já lituji jen toho, že jsem to nedělala dřív
Takže ale proč jsi šťastná? Protože ti ji tvůj současnej manžel občas nestřihne a to ti stačí, abys ho viděla jako výjimečného muže - takže bys měla ex vyhledat, poklonit se mu a koupit mu nějaký hezký dárek… Ale nevděk světem vládne a ty se na něj vykašleš, co? Každopádně to znám taky, páč mně by měly děkovat zástupy žen, které jsem dostal na JIPku, ale žádná nikdy nic a dokonce i soud chtěly zaplatit…
Že vám není hanba!!!
@BGH píše:
Ahoj,
kdo máte zkušenost… aktuálně jsem ve fázi šílenství…sedím si na prstech, mám hrozné nutkání psát druhému (jsem vdaná, ale zamilovaná jinde). Jsem úplně mimo, nonstop na něj myslím už čtvrt roku, včera jsem se rozhodla to utnout… je to teprve 24 hodin, čekám, že se ozve… já se ozývat „nechci“, ale hrozně chci:-Dco pomůže zapomenout? Nějaké tipy, rady, triky…sem s tím… nebo mi hrábne docela:)
Vůbec nechápu proč váháš
Zavolej mu, oddej se tomu - taková příležitost tě už třeba nepotká. Za pár měsíců už možná vdaná nebudeš a ten milenec - prostě už to nebude ono…
@Evžen.hrobař.žen píše:
No jasně, na tebe se vykašlal, našel si lepší, krásnější chytřejší… Takže tvoje reakce je naprosto žensky přirozená - cítím už jen odpor a lítost… Ale kdyby mu to nedopadlo, to bys byla ráda, kdyby se ti plazil u nohou a prosil o odpuštění, co?![]()
Brouku zlatej, on mi za noc se mnou začal nabízet už i peníze
Plazí se tak moc, až je mi to protivný…uhání mě už dobrého půl roku.. ![]()
@Josef_t to je nějaká ironie viď, josefe:)) Nepoznávám tě, šup s nějakým vtipem nebo tak…ty sis asi nespojil diskuze vid, to jsem já boháč x chudas… do mě:D
@Evžen.hrobař.žen ty vypadáš jako sympaťák, evžene… já čekám, že se ozve on… ale asi neozve, má hrdost no… takže budu psát já…otázkou je, jestli vydržím den, dva…v sobotu má svátek, za týden narozeniny…:D takže tak..:D já mám teda v pátek narozeniny a říkám si, že bych mohla vydržet do nic, že bych viděla…no nevím…