Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Cappy píše:
Dnešní díl by měl být TADY
Zkusila jsem si to video uložit na plochu a už fachá, akorát teda nejde posunovat, takže mi to tu běží a čekám, jestli je to vůbec ono
Je to ono ale me to nejede. ![]()
kattkka píše:Cappy píše:Je to ono ale me to nejede.
Dnešní díl by měl být TADY
Zkusila jsem si to video uložit na plochu a už fachá, akorát teda nejde posunovat, takže mi to tu běží a čekám, jestli je to vůbec ono
nooo, nevím. Mám k tomu puštěnou i telku a až na určité zpoždění je to ono
Takže bych řekla, že je to pořád přímý přenos
Kakiko, ty úvodní imformace jsem chtěla zakončit nějakým podpisem, aby bylo jasno, kdo to píše, ale nic rozumného mě nenapadlo.
Jmenovitě se podepisovat nechci. Ne proto, že bych za tím nestála, ale mám strach, aby se můj účet na FB nestal terčem nějakého pomateného kritika (nestojím o nekončící bombardování nadávkami).
Tak už mám změněno zabezpečení svého FB účtu. Takže bych už se případnému náletu prudičů měla vyhnout.
Psala jsem už dříve, že nechodím na FB moc často a jak tak vidím, o spoustě věci nemám ještě ani páru
Cappy píše:
Z mých přátel se jich přidalo už 7.
Nejde mi ale o počet přívrženců, spíš chci, aby se ostatní vyjádřili.
Taky jsem se přidala, pokusím se i sesmolit nějaké návrhy, ale říkala jsem si, že čím dřív se mi to objeví na mém profilu, tím dřív si toho třeba všimne někdo další z mých známých a rychleji se to rozšíří, každý „zájemce“ dobrý, každý může dodat nějaký podnět…
Cappy píše:
Tak už mám změněno zabezpečení svého FB účtu. Takže bych už se případnému náletu prudičů měla vyhnout.
Psala jsem už dříve, že nechodím na FB moc často a jak tak vidím, o spoustě věci nemám ještě ani páru
ano, profil…taky si ho jdu zabezpečit. Mě jmenovité vystupování nevadí, jen bych nerada, aby to vypadalo, že je to všechno moje práce
, když většinu jsi toho oddřela ty ![]()
Kakiko, důvod, proč se nechci jmenovitě podepsat pod ten úvod je ten, že jsem to sice napsala já, ale nemám pocit, že by to byla jen má zásluha, že něco takového vzniklo ![]()
Kdybych tady nezískala podporu od několika lidí, do ničeho se nehrnu.
Z mého pohledu je to kolektivní projekt, tak buď se pod to podepíšem všechny jmenovitě nebo prostě zůstaneme u toho neoficiálního „matky na RD“
kattkka píše:
cappy: ale nejjvetsi zasluhu mate ty a kakika![]()
ale zatím se nám nedaří vyhecovat nějakou debatu
Máme hezkou stránku, na kterou zatím nechce nikdo přispívat ![]()
Kattkko, vím přesně, jak to Cappy myslí. Už jen tato diskuze svědčí o tom, že v tom nejsme sami, spousta maminek (a Jura
) nás podpořilo a pomohlo to dotáhnout tam, kde to je a taktéž mi to přijde jako „přivlastňování“ si cizích zásluh. Pokud by to mělo být jmenovité, stejně tam bude to „my“, které zmiňovala Jana na FB, protože by nešlo nezmínit, že bychom se bez tak mohutné podpory do ničeho nepouštěli.
Kakiko, dej tomu čas, stránka neexistuje ještě ani 24 hodin.
Zatím to nijak nehrotím.
A večer bude aktivita určitě větší.
TED JSEM MELA NÁLADU NA FB,ALE ASI JSEM NA TO BLBÁ-SPOLUŽAČKA MI PSALA ,ODEPIŠU,ALE NEUMIM TO ODESLAT A TAKOVEJCH VĚCÍ TAM NEUMIM VÍC.