Vysílení z tréninku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jiju123
Nováček 7 příspěvků 02.04.19 18:44
Vysílení z tréninku

Dobrý den, jdu si k Vám pro radu. Syn 9let byl o víkendu (sobota i neděle) na soustředění (sportovní kroužek). Dost se vysílil, v neděli k večeru byl úplně vyřízený. Dnes tedy v úterý bolení břicha, zvracení. Mohl by to mít z toho vysílení? Ale až v úterý? Připadá mi to dlouho. :zed: Samozřejmě, pokud to bude přetrvávat, jdeme k lékaři. Děkuji za Váš názor. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 51866 příspěvků 02.04.19 18:53

Může, nemusí, beztak nemá smysl nad tím hloubat. Postup se nemění, ne?

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 02.04.19 18:56

Tak záleží co dělá za sport, mohl si nějak namohnout břicho, nebo taky mohl něco chytit nebo špatného sníst. Nicméně příčina je celkem fuk, je mu blbě, když to bude horší jdete k dr…

Jiju123
Nováček 7 příspěvků 02.04.19 18:57

@Lama Lama Nezlobte se, ale pro mě to smysl má. Dík za názor :potlesk:

Aleš T.
Kecalka 203 příspěvků 02.04.19 18:57

Ze samotného vysílení neboli únavy, pravděpodobně určitě ne, ať už tam, nebo někde jinde, prostě něco chytil…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 19:02

Zvracení a bolest břicha v úterý bych rozhodně nespojovala s tréninkem v neděli. Nejspíš střevní chřipka nebo prostě něco snědl.

vannilka
Stálice 95 příspěvků 02.04.19 19:02

Možná jak se vysilil, tak snáz ho přemohl nějaký bacil, co mohl v kolektivu chytit. Tak klid, odpočinek a uvidíte, jestli bude nevolnost přetrvávat. Nebo mohl i něco špatného sníst.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51866 příspěvků 02.04.19 19:03
@Jiju123 píše:
@Lama Lama Nezlobte se, ale pro mě to smysl má. Dík za názor :potlesk:

A jak to chces prokázat? V čem bude jiný postup?
Stejnak bude mít klid, nějakou lehčí stravu, dietu, v případě horecky léky.
Také s odstupem to nebude, jak píše Aleš, jen pouhým vyčerpáním. Ale mohlo přispět k oslabení organismu a něco snaž chytil, s čím by se jinak popřál. A nebo taky ne.

Jiju123
Nováček 7 příspěvků 02.04.19 19:03

@Kriss Tina Judo. Byl vyřízenej. Ptám se proto, jestli je možný, že chytl něco z vysílení. Napříště mají naplánované soustředění pár dní před naší plánovanou dovolenou, tak bych nerada, aby se situace opakovala. Pokud by to bylo možné, že to má z tréninků,tak by vynechal. Uvidíme, co se z toho vyvine. Díky :)

Lama Lama
Hvězda diskuse 51866 příspěvků 02.04.19 19:10
@Jiju123 píše:
@Kriss Tina Judo. Byl vyřízenej. Ptám se proto, jestli je možný, že chytl něco z vysílení. Napříště mají naplánované soustředění pár dní před naší plánovanou dovolenou, tak bych nerada, aby se situace opakovala. Pokud by to bylo možné, že to má z tréninků,tak by vynechal. Uvidíme, co se z toho vyvine. Díky :)

obecně každé extrémní vysílení, zátěž může oslabit organismus. Ale z jednoho víkendu bych závěr nedělala, může to být shoda okolností. Podle dotazu se zdá, že to bylo jedno z prvních soustředění, takže je možné, že si i na zátěž musí zvyknout a o prázdninách už to bude v pohodě.

Jiju123
Nováček 7 příspěvků 02.04.19 19:16

@Lama Lama Co je to za otázku, jak to chci prokázat?? Třeba tu jsou rodiče dětí, kteří mají s něčím podobným zkušenost?? Třeba?? Šmankote!

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 02.04.19 19:29

Nemyslim si.odmala jsem jezdila po soustredenich a vysilena jsem byla max dalsi den.pak uz v pohode. Spis neco chytil.

Heivka
Závislačka 3879 příspěvků 02.04.19 19:32

@Jiju123 Neporadím s dětmi ale u mě se velká zátěž (jedno jestli fyzická nebo psychická) projeví na trávení, ale u fyzické je to do pár hodin po skončení u psychické je to spíš před (zkoušky ve škole, pohovor v práci, …) pokud jde o náhlý psychický šok (táta volal že byl u doktora a zítra jde na operaci mnohanásobného bypassu) tak ten se projeví s několikadenním zpožděním. Ale vzhledem k tomu že skoro všichni kolem aktuálně zvrací a průjmují (už jsem se bavila asi 5 lidmi co se navzájem nestýkají a bydlí různě po republice) tak bych to spíš přisuzovala tomu.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8285 příspěvků 02.04.19 19:33

Velmi velmi pochybuju, ze je to z treninku,tedy primo z nej. V zivote jsem se s necim takovym nesetkala a ani to nedava moc smysl. A ze jsem zazila ruznych soustredeni, delsich atletickych zatizeni atd…Spis tam neco chytil, cemuz odpovida i ta inkubacni doba. Ono to snizuje imunitu, takova vyrazna fyzicka zatez…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 19:43

@Jiju123 Co chceš prokázat? Zažila jsem, že jsem z přetažení zvracela a třásla se… přešlo po vyspání. Na soustředění některé děti řádí dva dny jak černá ruka a třetí den už ani nemluví. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama