Vysoké čelo

26
16.1.19 18:02

Vysoké čelo

Ahojky holky. Chtěla bych se zeptat jestli nějaká z vás znáte nějaký přípravek na růst nových “baby” vlásků? Mám vysoké čelo a chtěla bych doplnit něco do stravy, aby mi narostly nebo spíše dorostly ty mini vlásky.
Děkuji předem :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4108
16.1.19 18:04

No to asi nepomůže nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.19 18:10

Jestli na to něco existuje, tak sem s tím. Vysoké čelo mám taky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
16.1.19 19:39

já vysoké čelo mám taky a vyzkoušela jsem biosil, biotin a podobné věci na růst vlasů a bohužel…jediné co bude fungovat bude asi nechat narůst vlasy a udělat si ofinu, to jediné asi vysoké čelo schová, ale nesluší to každé, například mě, takže jsem se smířila s tím že moje čelo bude všude první :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
16.1.19 19:44

Taky mám vysoké čelo, ale nic se s tím nedá ďelat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31671
16.1.19 20:12

holky, ofinu nosíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
16.1.19 22:06

@Burj Chalifa
Ano. Taky mám vysoké čelo. Ofinu jsem měla jako dítě, ale takovou na blbečka z půli hlavy, tak jsem nechala narůst vlasy. Ale po letech jsem se k ní vrátila a je to určitě lepší. Teď zkouším nosit spíš napatku. Úplně bez ofiny bych už s tím vysokým čelem být nechtěla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
16.1.19 22:44

Taky mám vysoké čelo, ale tak řídkou ofinu, že ji stejně nemám, ani patku. za to vzadu a hlavně na krku mám vlasů :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9071
17.1.19 08:26

Mám vyšší čelo, ne úplně vysoké, ale vyšší. Od dětství jsem nosila ofinu, ale byla jsem z ní nešťastná. Mám velmi jemné vlasy, které si dělají naprosto co chtějí a já místo upravené ofiny měla něco co nedokážu popsat. nakonec jsem nechala ofinu odrůst, mám vlasy ve předu lehce sestříhané a často je nosím natočení a je to super. Ty vlny tomu hodně pomáhají. O žádném přípravku nevím a myslím, že ani neexistuje, protože kdyby existoval a fungoval, tak je to špička na trhu vlasové kosmetiky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama