Vzhled zad a volba oblečení

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.5.22 08:41

Vzhled zad a volba oblečení

Asi mám trochu zvláštní dotaz, ale myslíte, že je v mém případě vhodné nosit topy s holými zády? Nejsem na to příliš kostnatá? Dost lidí mi říká, že jsem hrozně hubená a setkala jsem se s názorem, že trička s holými zády jsou jen pro vysportované typy a lezoucí kosti jsou stejně nevkusné jako špeky. No, šatník kvůli tomu asi měnit nehodlám, holt vypadám, jak vypadám, ale zajímalo by mě, co si o tom kdo myslí. A případně, jdete tzv. proti proudu i vy a nosíte něco, co okolí považuje za nevhodné k vaší postavě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2881
29.5.22 08:42

Tvoje starosti na moji hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13626
29.5.22 08:45

Nosim, v cem mi je dobre, nazory okoli jsou mi putna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
29.5.22 08:58

Tak já jsem snad ještě hubenejsi a nikdy mi nikdo nic neřekl a i kdyby.. Tak by mi to bylo jedno, nosím si co chci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4622
29.5.22 09:00

Nijak bych se v tvém případě neomezovala…
Co mi je nepříjemné, je aknozní pleť na zádech… Hlavně ty bílé čepičky…to mám vždy chuť zasáhnout…asi pozůstatek od opic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3325
29.5.22 09:02

Záda máš pěkný, nos co chceš. Pleť máš pěknou, štíhlá holka, super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
29.5.22 09:03
@Anonymní píše:
Asi mám trochu zvláštní dotaz, ale myslíte, že je v mém případě vhodné nosit topy s holými zády? Nejsem na to příliš kostnatá? Dost lidí mi říká, že jsem hrozně hubená a setkala jsem se s názorem, že trička s holými zády jsou jen pro vysportované typy a lezoucí kosti jsou stejně nevkusné jako špeky. No, šatník kvůli tomu asi měnit nehodlám, holt vypadám, jak vypadám, ale zajímalo by mě, co si o tom kdo myslí. A případně, jdete tzv. proti proudu i vy a nosíte něco, co okolí považuje za nevhodné k vaší postavě?

Vidím kosti, ale klidně si to s tebou vyměním. Za mě pohoda, nos odkrytá záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3325
29.5.22 09:03

@Magical-eyes :lol: jo to mám taky nutkání, když vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
29.5.22 09:05

Přesně tak, nejhorší je na odkrytých zádech nepěkná pokožka. To ty nemáš. Záda máš ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
29.5.22 09:13

Jezisi ty mas krásná zada, já mít taková, nosim je odkryty furt :lol: jenže já tam mám nějaká znaménka a to není hezké a taky si je nechci spálit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.22 09:18

@Semtex Tak díky za pochvalu. No já slyšela názory, že vylezlá páteř je hnus. Přitom mně to nepřijde, že bych to měla nějak děsivě

• Citovat
  • Nahlásit
2907
29.5.22 09:23
@Anonymní píše:
@Semtex Tak díky za pochvalu. No já slyšela názory, že vylezlá páteř je hnus. Přitom mně to nepřijde, že bych to měla nějak děsivě

prď na to, hezký záda, klidně je odhaluj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29627
29.5.22 09:23

Mas normální záda, nos co chceš :D jak anorekticka nevypadáš, pokožku máš dobrou, což je mnohem horsi, když někdo kdo má hnusnou pokožku natahne top bez zad, než někdo, kdo má vidět páteř no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
29.5.22 09:30
@Anonymní píše:
@Semtex Tak díky za pochvalu. No já slyšela názory, že vylezlá páteř je hnus. Přitom mně to nepřijde, že bych to měla nějak děsivě

Máš opravdu hezká záda a asi se opaluješ dohněda. Buď v klidu a nos si co chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
29.5.22 09:41

Máš fakt hezká záda. Vůbec nejsou kostnatá, jsi pěkně štíhlá.
Já si myslím, že topy s odhalenými zády jsou pro tebe jak dělané, tak směle do toho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat