Vznikl nárok na dovolenou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
101927
20.9.24 22:48
@Anonymní píše: Více

Určitě 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.24 18:34

Odjíždím rodičovskou. Po dohodě s vedoucí jsem jsem zůstala ještě doma. Personální pracovníci jsem zasla mail kdy jsem schopná do práce nastoupit. Po komunikaci s ní jsem zaslala ještě čestné prohlášení a požádala o vybraní dovolené. Otěhotněla jsem na začátku roku takže si myslím, že dovolené mám dost když jsem ji nevybrala. Měla bych s lednu nastoupit ale personální se ještě nevyjadrila, z vedení mi nikdo nevolal. Co teď? Mám počkat až se vyjádří nebo se ozvat? Jsem z toho nesvá.

  • Citovat
  • Upravit
16460
18.12.24 18:45
@Anonymní píše: Více

Čestné prohlášení k čemu? Dítě má jaký věk?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36155
18.12.24 19:20
@Anonymní píše: Více

Napiš to ještě jednou a srozumitelně. Kdy jsi nastoupila na mateřskou, kdy jsi se měla vracet, kolik je dítěti? Čerpala jsi dovolenou mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.24 19:55

Dovolenou jsem nečerpal žádnou. Tu jsem si chtěla vybrat.
Dítěti jsou čerstvě 3.
Takže návrat po běžném rodičáku. Čestné prohlášení prostě chtěla :nevim: že se vracím, kdy a kam.

  • Citovat
  • Upravit
16460
18.12.24 19:56
@Anonymní píše: Více

Snad jsi měla, do kdy žádáš o RD. Nechápu to čestné prohlášení :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
14.1.25 05:34

Získám mateřskou?

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala na jednu otázku.

Pracuji ve firmě jako zástup za mateřskou již 3 rokem, nyní jsem zjistila, že jsem těhotná.

V pracovní smlouvě mám uvedené, že smlouva bude končit 30.09.2025, doktor můj termín porodu vypočítal na 27.08.2025.

Můj dotaz zní, jestli dostanu z práce řádnou mateřskou platnou půl roku (zda mi bude vyplaceno 70% z mého platu celých 6 měsíců), i když mi smlouva končí 30.09.2025, plánují odejít na mateřskou 8 týdnu před porodem, což vychází přibližně na 01.07.2025.

Děkuji Vám za informaci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101927
14.1.25 06:46

@NikolGab Ano, ppm vyplaci ossz, to, ze v prubehu skonci smlouva nehraje roli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová