Reklama

Z přírodní blondýny tmavovláskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peckova
Stálice 78 příspěvků 04.08.18 08:24
Z přírodní blondýny tmavovláskou

Dobrý den,
jsem přírodní blondýna a se barvím na černo. Příjde mi, že chemické blondýny s tmavými odrosty nevypadají tak blbě jako černovlásky se světlými odrosty. Je tu taky nějaká blondýnka, která přešla na tmavo? Jak často si ty vlasy barvíte? Mně to odrůstá hrozně rychle a pak to vypadá jako kdybych měla šediny :roll: u tmavých vlasů chci ale zůstat

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 04.08.18 08:28

Měla jsem to tak na vš, ale rostou mi hodně rychle vlasy a musela jsem to barvit i jednou za tři týdny - protože přesne jak píšeš, když to dorůstá zpět na blond, vypadá to jak sediny a mne to hrozne vadilo. Nakonec jsem se na to vykaslala a jsem zpět na blond

a12
Vesmírná mluvilka 30454 příspěvků 04.08.18 08:28

Ja teda ne, ale vzpominam si na jednu skolni fotku, kde svetlovlasa holcina byla obarvena na cerno a mela odrosty a na fotce to vypadalo jak pleska :mrgreen:
Myslim, ze to chce dobarvovat pesinku hned jak zacnes videt, ze to odrusta :nevim:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5385 příspěvků 9 inzerátů 04.08.18 08:38

Momentálně jsem z blondýny brunetou. Mám hodně šedin a bohužel nemůžu trávit tři hodiny v kuse u kadeřnice, tak se barvím doma. Blond bych doma nepokoušela, hnědá je ok. Barvím co 14 dní. Vlasy mi rostou extrémně rychle. Ale těším se na dobu, kdy budu sědivá fakt hodně a nechám si přírodní.

TeSudička
Kecalka 219 příspěvků 04.08.18 08:40

Barvila jsem se jednou za 3-4 tydny. kdyz mi pak v nenocnici oholili hlavu, rekla jsem si, ze se uz barvit nebudu- narostly mi o hodne tmavsi vlasy :(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 04.08.18 08:47

Můžu tě uklidnit,já mám svou barvu kaštanovou a barvím se už 15 let načerno. Barvit musím nejpozději každé 4 týdny,jinak vypadám příšerně. Ale zase máme trénink,až budeme šedivé,mamka se barví skoro načerno(opravdu tmavě hnědá) a barví každých 14 dní. A i přesto má už vždycky zaprášenou pěšinku,jak říká. Zase je výhoda,že barvu můžeme nanášet jen na odrostly a neničit konce vlasů

Tunrida
Hvězda diskuse 47174 příspěvků 04.08.18 09:34

Kup si sprej na šediny a odrosty ve tvém odstínu a odrosty maskuj. Moje teta si barvila vlasy na černo celý život a protože je to posedlá perfekcionalistka, tak nepřipouštěla odrosty, takže si neustále nechala dobarvovat. Skončila s alergií na barvu, už na sobě nic nesnese a teď je šedivá celá.

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 04.08.18 10:04

Jáá.. s přírodní platinové blond na tmavě hnědou. Barvím se tak jednou do měsíce. Když to začne odrůstat,vypadá to,jakobych plešatěla. Používám ještě sprej na odrosty. :lol: :palec:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 04.08.18 11:19

Holky vy jste trdla, co bych já za to dala být přírodní blondýna. Já mám kaštanové vlasy, blond se mi líbí moc, ale neustálým odbarvováním bych si odvařila vlasy. Vidím to u holek, co si delší dobu odbarvují vlasy. Jak jim prořídly a některé jevmají fakt hodně zničené. Proto bych do toho nikdy nešla. Ale být přírodní blond je sen. Co vás k tomu vede? Vždyď i chlapi mají radši blondýny.

peckova
Stálice 78 příspěvků 04.08.18 12:47

@zelená7 Každý chce to co nemá

zelená7
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 05.08.18 14:22

@peckova To je fakt. Někdo si vlasy vlní, někdo rovná žehličkou. To tak vždycky bylo a bude.:-)

peckova
Stálice 78 příspěvků 05.08.18 16:08

Ono je hlavně blbý, že i kdybych chtěla zpátky na blond, tak už to nebude lehký

warita
Kelišová 7417 příspěvků 05.08.18 16:18
@peckova píše:
@zelená7 Každý chce to co nemá

neni pravda. Ja jsem blond a libi se mi to. Rozhodne bych nemenila.

peckova
Stálice 78 příspěvků 05.08.18 17:01

@warita Jsou i vyjímky, ale dost často to tak bývá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama