Za co jste vděční svému tatínkovi?

Barušminki
17.3.23 20:46

Za co jste vděční svému tatínkovi?

Ahojky, zajímalo by mě za co jste vděční svému tatínkovi?
Pouze z mojí čisté zvědavosti mě to zajímá😊

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
17.3.23 20:57

Biologickymu za nic, tak maximálně za to, že mě splodil.. ale tomu nevlastnímu jsem vděčná za to, že mě v tom telecim věku (12+, měla jsem pubertu brzo) kdy k nám přišel, nenechal v žádným průšvihu, nic nebonzl mámě a byl mi kamarádem. Taky sem mu vděčná za to, že mě naučil užitečné věci do života a nejvíc jsem mu vděčná za to, jakej je skvělej děda :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24771
17.3.23 20:59

Za život a idylické dětství. Za podporu v dospělosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.23 21:00

Že jsem kvůli němu zralá na terapii.

  • Citovat
  • Upravit
117
17.3.23 21:07

Tatínkovi jsem vděčná za všechno…naučil mě k lásku ke knihám, krizovkam, pracovitosti, zabejcenosti a k tomu, že za si mám zit svůj život a necumet na nikoho ačkoliv mi do něj hodně lidí bude chtít kecat. Tatinka ani maminku už nemám, ale miluji je a budu je milovat navždy. I když v pubertě sem to s nima měla fakt t :? tezky, teď už vím proc :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7157
17.3.23 21:11

Za vse, je to uzasny clovek a miluji ho nade vse. Muj vzor :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
17.3.23 21:13
@Barušminki píše:
Ahojky, zajímalo by mě za co jste vděční svému tatínkovi?
Pouze z mojí čisté zvědavosti mě to zajímá😊

No, asi že opustil mou maminku, když mi byly 3 roky. Protože by asi jejich soužití bylo dost divoké. Asi bych uměla lyžovat a byla celkově víc sportovně založená. Teď jsem vděčná, že syn má dědu. Minulost je uzavřena.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
17.3.23 21:13

Za nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10709
17.3.23 21:14
@Barušminki píše:
Ahojky, zajímalo by mě za co jste vděční svému tatínkovi?
Pouze z mojí čisté zvědavosti mě to zajímá😊

A mě by zajímalo, proč se na to vůbec ptáš :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6794
17.3.23 21:18

Bohuzel za nic.
Prvni opravdovy muz v mem zivote je muj manzel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15423
17.3.23 21:22

@Barušminki Ze jsem díky němu přesně věděla jakého povahové vlastnosti bych u svého partnera nechtela :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
17.3.23 21:23

Nic mě nenapadá, bohužel.
Snad, že mě naučil dochvilnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
17.3.23 21:24

Za nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16
17.3.23 21:26

@Alušáček a to se prej říká, že holky si vybírají povahově stejné partnery, jako byl jejich tatínek :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
NicolaR7
17.3.23 21:26

Jsem mu vdecna za tu nekonečnou lasku kterou me a mym sourozencum tata s mamkou dali❤️ 🥹za to, ze i kdyz uz vedel jak spatny to je, porad nas chtel pred tim chranit aby nas neranil…porad usmev na rtech…za lasku k filmum z Burianem. Muj tata byl skvelej, pro me nejlepsi na svete!❤️

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová