Zahnutý penis

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michalll80
Povídálka 40 příspěvků 02.09.19 10:10
Zahnutý penis

Dobrý den. Jsem tu nový, a chci se zeptat zdejších maminek, jaký mají raději penis. Jsem ženatý 15 let, asi před 2 roky mě žena povedla, a naštěstí jsme stále spolu, ale nyní mě tvrdí že sex se mnou ji bolí, protože mám zahlý penis doleva. Podle informací co jsem kde četl na netu je to zcela běžné, mám normální velikost, jen prostě trochu doleva, žena si stěžuje že tu jednu stranu pochvy ji odírám vuxa bolí ji to. Uvažuji že zajdu k lékaři, prý jsou na toto i nějaký prášky které uvolní cévy v penisu které zakřivení způsobují. Já jen že dosud jsem myslel že jsem na tom normálně, a vůbec jsem nad tím nepřemýšlel, ale teď mě tak zajímá jaký typ penisu ženy mají raději, zda rovný nebo trochu zahlý, nevím jak to tady funguje, kdyžtak mě můžete psát o zprávy, pokud to jde, a nechcete aby to viděli ostatní. Jen si o tom potřebuji s někým popovídat, jsem z toho teď celý špatný, dosud jsem byl „pyšný“ na svůj penis, teď už moc ne. A prosím, i když jsem tu nový nejsem žádný úchyl nebo podobně, jen chci slyšet názor ostatních žen, klidně i do zpráv nebo do meilu, možná mohu kdyžtak poslat nějaké foto. Moc děkuji za porozumění.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3549 příspěvků 02.09.19 10:28

Poslat foto :lol: :lol: :lol: ne díky, to mi hlavně prosímtě neposílej.
Mno, ale jen dotaz - to to s ženou děláte jen v jedné poloze? Protože přeci, když to budete dělat v jakékoliv poloze obličeji k sobě - bude se ji odírat její pravá strana a když „zezadu“ tak naopak levá ne? :think: Tak to pravidelně střídejte a máš po problému.

pikola
Generální žvanilka 21995 příspěvků 02.09.19 10:29

A těch 15 let jí to nevadilo? :think: poslat foto prosím ne :mrgreen:

stinga
Echt Kelišová 9029 příspěvků 02.09.19 10:31

@Michalll80 no přesně, to jí 15 let nevadilo? a když ti tady napíšou, že mají raději rovného, tak si na něj půjdeš dát rovnátka nebo jak to chceš řešit?

kolibrik1
Kecalka 110 příspěvků 02.09.19 10:32

Poslat nějaké foto? :mrgreen: :lol: no tak to je teda nabídka. Prostě už s tebou nechce spát, tak si hledá důvody

Pan Jan
Stálice 56 příspěvků 02.09.19 10:32
@Popokatepetla píše:
Poslat foto :lol: :lol: :lol: ne díky, to mi hlavně prosímtě neposílej.
Mno, ale jen dotaz - to to s ženou děláte jen v jedné poloze? Protože přeci, když to budete dělat v jakékoliv poloze obličeji k sobě - bude se ji odírat její pravá strana a když „zezadu“ tak naopak levá ne? :think: Tak to pravidelně střídejte a máš po problému.
:palec: super! :palec:
ludmilaadamkova
Závislačka 3001 příspěvků 02.09.19 10:39

Potřebuješ si promluvit o svem penisu? :lol:

Michalll80
Povídálka 40 příspěvků 02.09.19 10:44

Já myslím že 15 let to brala jako normální, někdy ji to bolelo někdy asi ne, polohy pochopitelně střídáme, ale je pravda že sex tváří v tvář, ať už klasiku nebo třeba koníček máme nejraději. Tudíž potom právě jsem pořád více na jedné straně. A myslím že právě si to uvědomila tím jak měla asi půl roku jiného chlapa, to že to s ním bylo lepší je asi jasný, bylo to nové maso, ale že si uvědomila že ten penis který má doma asi není úplně ideální pro ni. Nebo to prostě brala jako normální. Je nám 40, sex za tu dobu už taky pochopitelně není takový jako byl dřív. Člověk se snaží sem tam přijít s něčím novým, ale kam pořád na ty nápady chodit, že jo.

Murka
Ukecaná baba ;) 1979 příspěvků 02.09.19 10:44

To chce dlahu na aspoň šest měsíců :pankac:

Pokud to ženě patnáct let nevadilo, tak to je teď spíš jen výmluva. Střídejte polohy a třeba díky tvému zakřivení najdete její G bod.

a12
Hvězda diskuse 38444 příspěvků 02.09.19 10:45

Ty jo, nepsala tu vcera nebo kdy zas naka ženská, ze jeji novej ho ma zahnutyho doleva? :think:
Nenasel sis taky milenku? :mrgreen:

Michalll80
Povídálka 40 příspěvků 02.09.19 10:48

Žádnou milenku nemám, takže to určitě nebude ode mě :D ale tak jak se řeší třeba velikost prsou, tak si myslím že i ženy řeší velikost a tvar penisu, nebo ne? A kde jinde bych si o tomto měl popovídat, s kamarády to nejde, a kamarádky nemám. Chtěl jsem jen znát nějaké názory.

pikola
Generální žvanilka 21995 příspěvků 02.09.19 10:48
@Michalll80 píše:
Já myslím že 15 let to brala jako normální, někdy ji to bolelo někdy asi ne, polohy pochopitelně střídáme, ale je pravda že sex tváří v tvář, ať už klasiku nebo třeba koníček máme nejraději. Tudíž potom právě jsem pořád více na jedné straně. A myslím že právě si to uvědomila tím jak měla asi půl roku jiného chlapa, to že to s ním bylo lepší je asi jasný, bylo to nové maso, ale že si uvědomila že ten penis který má doma asi není úplně ideální pro ni. Nebo to prostě brala jako normální. Je nám 40, sex za tu dobu už taky pochopitelně není takový jako byl dřív. Člověk se snaží sem tam přijít s něčím novým, ale kam pořád na ty nápady chodit, že jo.

No a i kdyby jí to najednou vadilo, co s tím jako chceš teď dělat? Tvar nezmeníš

Michalll80
Povídálka 40 příspěvků 02.09.19 10:49
@ludmilaadamkova píše:
Potřebuješ si promluvit o svem penisu? :lol:

Asi možná jo :D ale myslím to úplně normálně. Tak nějak jsem i čekal že se to tady nějak zvrhne.

Michalll80
Povídálka 40 příspěvků 02.09.19 10:52

Ale právě co jsem se dočetl na netu, zakřivení se dá řešit prášky, zvýšením vitamínu E, popřípadě dalšími léky, které by měli znovu umožnit lepší průchod krve do penisu, a tím i jeho narovnání. Jen ještě nevím jestli se mám objednat k doktorovi, abych tam nevypadal jak blbec, ani nevím jak takové vyšetření probíhá.

pikola
Generální žvanilka 21995 příspěvků 02.09.19 10:53
@Michalll80 píše:
Ale právě co jsem se dočetl na netu, zakřivení se dá řešit prášky, zvýšením vitamínu E, popřípadě dalšími léky, které by měli znovu umožnit lepší průchod krve do penisu, a tím i jeho narovnání. Jen ještě nevím jestli se mám objednat k doktorovi, abych tam nevypadal jak blbec, ani nevím jak takové vyšetření probíhá.

A jak my ženský tady to asi máme vědět? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama