Zakládám ožehavou jarní diskuzi: ponožky v letních botech

34
20.3.15 12:45

Zakládám ožehavou jarní diskuzi : ponožky v letních botech

Hoky je mi jasné, že ponožky do sandálů jsou léty prověřeným modním peklem. Jenže já osobně snesu bez ponožek pouze žabky, z jiných bot mám vždy puchýře, které vedou k návratu k botaskám. Je to pro mne velmi limitující, protože tak prakticky můžu mít jen sportovní outfit. Ráda bych však projednou šla za dámu. Dokážete mi poradit, jaká značka bot se vám na léto osvědčila. Přimu i další rady na toto téma. Děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.3.15 12:51

@malavelka a co šilinky(ponozky)?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
20.3.15 12:53

No, bohuzel hodne kvalitne boty z jemne kuze, bohuzel protoze levne vetsinou poridit nejdou. na litacku jsou pry super Crocs balerinky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4373
20.3.15 12:54

Tak si kup takové ty capky do balerín. Sice jsou taky peklo ale ne takové jak ty fusky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
20.3.15 12:55

Do lodiček jsou takové ty kratičké nizoučké ponožky z bavlny, ne? jsou docela dobré, řekla bych, sama je používám.
jinak sandále kupuju jenom takové, které jsou vevnitř komplet semišové, nesmí tam být plast nebo taková ta hladká kůže. to taky nesnesu na holou nohu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2730
20.3.15 12:55

http://www.lidovky.cz/…/design.aspx?…
http://www.luxurymag.cz/…o-nich-i-vy/

@malavelka
Budeš in (letošní hit to sice není ale do minulého století to také nepatří) :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1788
20.3.15 12:55

Já zase ponožky nesnesu-resp jen do kozoček, zimních bot a tenisek je samo mám. Ale od jara nosím CROCSky různé tipy a v nich ponožky nemám. Jsou příjemné na boso :)
Nebo pak kvalitní kožené baleríny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33315
20.3.15 12:55

@malavelka nedám dopustit na Riekery. Mám takové elegantní botky k sukni na mírném podpatku a jsou jak papučky. :D Jinak proti puchýřům je třeba nožky do bot namazat. Zejména, pokud jsou nové. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2242
20.3.15 12:55

Já mám velmi studené nohy a neustále je mi od nohou zima. Bez ponožek můžu být jedině v opravdových vedrech, jakmile třeba stojím ráno na zastávce ve stínu, okamižitě je mi zima, teče mi z nosu apod. Takže hodně nosím kalhoty, sportovní sandály a do nich bavlněné ponožky tělové barvy. Tolik to nekřičí. Když chci být za dámu, tak si vezmu hezké sandály bez ponožek, ale to bývá málo. Když jde o zdraví, musí móda stranou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4373
20.3.15 12:56

http://www.labakan-shop.cz/…ona-sada.jpg

Nebo crocsy, z těch ale mívám i já puchyře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3681
20.3.15 12:57
@BlueFairy píše:
Tak si kup takové ty capky do balerín. Sice jsou taky peklo ale ne takové jak ty fusky :D

Ja si koupila minuly rok v lindexu a ty jsou opravdu neviditelny, konci na hranici prstu a z balerin vubec nevykukuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
20.3.15 13:00

Balerínky a do nich nízké silonkové ponožky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4373
20.3.15 13:02
@wittis píše:
http://www.lidovky.cz/…/design.aspx?…
http://www.luxurymag.cz/…o-nich-i-vy/@malavelka
Budeš in (letošní hit to sice není ale do minulého století to také nepatří) :kytka:

To bude asi stejný hit jak tyto boty. V UK mezi mládeží top ale naštěstí se to moc nechytlo u nás :lol: http://ak2.polyvoreimg.com/…01677552.jpg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4373
20.3.15 13:03
@Gorlami píše:
Ja si koupila minuly rok v lindexu a ty jsou opravdu neviditelny, konci na hranici prstu a z balerin vubec nevykukuji.

No někdy právě vidím všelijaké vzory, končí to pomalu u kotníku a ještě to má krajku :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3590
20.3.15 13:04

Taky jsem od nohou hakliva co to řešit samodrzicimi silonkami :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák