Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Hoky je mi jasné, že ponožky do sandálů jsou léty prověřeným modním peklem. Jenže já osobně snesu bez ponožek pouze žabky, z jiných bot mám vždy puchýře, které vedou k návratu k botaskám. Je to pro mne velmi limitující, protože tak prakticky můžu mít jen sportovní outfit. Ráda bych však projednou šla za dámu. Dokážete mi poradit, jaká značka bot se vám na léto osvědčila. Přimu i další rady na toto téma. Děkuji ![]()
No, bohuzel hodne kvalitne boty z jemne kuze, bohuzel protoze levne vetsinou poridit nejdou. na litacku jsou pry super Crocs balerinky.
Tak si kup takové ty capky do balerín. Sice jsou taky peklo ale ne takové jak ty fusky ![]()
Do lodiček jsou takové ty kratičké nizoučké ponožky z bavlny, ne? jsou docela dobré, řekla bych, sama je používám.
jinak sandále kupuju jenom takové, které jsou vevnitř komplet semišové, nesmí tam být plast nebo taková ta hladká kůže. to taky nesnesu na holou nohu…
http://www.lidovky.cz/…/design.aspx?…
http://www.luxurymag.cz/…o-nich-i-vy/
@malavelka
Budeš in (letošní hit to sice není ale do minulého století to také nepatří) ![]()
Já zase ponožky nesnesu-resp jen do kozoček, zimních bot a tenisek je samo mám. Ale od jara nosím CROCSky různé tipy a v nich ponožky nemám. Jsou příjemné na boso ![]()
Nebo pak kvalitní kožené baleríny.
@malavelka nedám dopustit na Riekery. Mám takové elegantní botky k sukni na mírném podpatku a jsou jak papučky.
Jinak proti puchýřům je třeba nožky do bot namazat. Zejména, pokud jsou nové. ![]()
Já mám velmi studené nohy a neustále je mi od nohou zima. Bez ponožek můžu být jedině v opravdových vedrech, jakmile třeba stojím ráno na zastávce ve stínu, okamižitě je mi zima, teče mi z nosu apod. Takže hodně nosím kalhoty, sportovní sandály a do nich bavlněné ponožky tělové barvy. Tolik to nekřičí. Když chci být za dámu, tak si vezmu hezké sandály bez ponožek, ale to bývá málo. Když jde o zdraví, musí móda stranou.
http://www.labakan-shop.cz/…ona-sada.jpg
Nebo crocsy, z těch ale mívám i já puchyře.
@BlueFairy píše:
Tak si kup takové ty capky do balerín. Sice jsou taky peklo ale ne takové jak ty fusky
Ja si koupila minuly rok v lindexu a ty jsou opravdu neviditelny, konci na hranici prstu a z balerin vubec nevykukuji.
@wittis píše:
http://www.lidovky.cz/…/design.aspx?…
http://www.luxurymag.cz/…o-nich-i-vy/@malavelka
Budeš in (letošní hit to sice není ale do minulého století to také nepatří)
To bude asi stejný hit jak tyto boty. V UK mezi mládeží top ale naštěstí se to moc nechytlo u nás
http://ak2.polyvoreimg.com/…01677552.jpg
@Gorlami píše:
Ja si koupila minuly rok v lindexu a ty jsou opravdu neviditelny, konci na hranici prstu a z balerin vubec nevykukuji.
No někdy právě vidím všelijaké vzory, končí to pomalu u kotníku a ještě to má krajku ![]()
Taky jsem od nohou hakliva co to řešit samodrzicimi silonkami ![]()