Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ukonči to, nikam to nevede. Proč jsi ve vztahu, který neklape?
@Anonymní píše:
@Lady_Anne
Kvuli diteti
Můžu se zeptat v čem vám to neklape? Ono totiž někdy ta situace mezi rodiči není pro dítě vůbec dobrá. Kamarádka taky zůstává ve vztahu převážně kvůli dítěti a přitom přítel jí neustále uráží, ignoruje jí a hádají si. To pro dítě dobrý vzor není. Nevím jak to je u vás, proto se ptám.
Ukončit padesátníka a něco udělat se současným vztahem. „Prokecat hodiny“ neznamená, že až bys mu prala fusekle, nelezl by ti na nervy stejně jako současník.
Nicite si vztah virtuální realitou.. Na netu je každý jiny, je to jen fantazie. Na nic:-/ a až to blbe dopadne odnesou to deti.
Co to ukoncit s padesatnikem a ty kazdodenni prokecane hodiny venovat necemu uzitecnejsimu? Treba… diteti, manzelovi, rodine, praci ![]()
No kdybys ty hodiny vrkani venovala manzelovi, tak by te zrejme na rukou nosil a mela bys jasno…
Vysnila sis chlapa, co ve skutečnosti neexistuje. Popravdě? Ztrata času. Úplně k ničemu. Radim ZCELA se citove odpoutat od romantickeho virtualniho světa a zacit zit skutečný život. Ten je zajímavější, i když ne tak perfektni.
Sejít se na kafe a hned budeš mít jasno…pokud to neuděláš, tak si budeš pořád říkat, kdybych já tenkrát…
@SDK píše:
No kdybys ty hodiny vrkani venovala manzelovi, tak by te zrejme na rukou nosil a mela bys jasno…
jj, ten na to vrkání určitě čeká ![]()
@Anonymní píše:
Je mi 30 a s partnerem nam to delsi dobu neklape. Mame jedno 4lete dite. Diskutuji na nekterych forech a asi pred rokem sem se tam seznamila se starsim muzem, kde sme se u jedne veci zacali dohadovat. Tak nejak sme si nazorove padli a sme schopni prokecat denne i hodiny. Vzdy sem to brala jako pratelstvi, jen posledni mesic pocituju, ze na neho myslim nejak podezřele casto. Treba hned po probuzeni a citim se tak nejak, prijemneji. Mam z toho divny povit, kdyz sme se osobne jeste nedetkali. Parkrat sme i skypovali (o nežných věcech) ale jen když manzelka nebyla doma. Pry aby nemel „zbytečné problémy“. On mi obcas ze srandy napise „zlato“ ale myslim si, ze to bere pouze jako pratelstvi. Je zenaty a ma dve plnolete deti. Vcera mel nejaky spatny den a byl celkem protivny. I kdyz je vetsinou jako andel. Byla sem z toho pak cely vecer smutna.
Nevim co mam delat. Takto uz je to pro me hrozne, kdyz nevim co delat. Jestli s nim ukoncit veskerou komunikaci, nez se tak nejak srounam? Netusim
je Ti 30, chceš padesátníka? Nedoporučuju, už jen proto, že máš malé dítě
ukonči komunikaci a neslibuj si od toho něco, co fakt není
Jo, no… holt tráva je vždycky zelenější u sousedů… ![]()
Jinak ano, rozhodně, on ukončí manželství s dospělými dětmi kvůli ženské z internetu s malým děckem. To zní moooc pravděpodobně.
Představa zničit dvě rodiny je taky přímo skvělá…
A mimochodem, než jste si s přítelem udělali dítě, tak vy dva jste podobné názory neměli jako…?
Já sice chápu, že ušlechtilé problémy světa se hodně rychle ztratí mezi podělanými plínami, ale zaměňovat si názorové souznění s láskou a neuvědomovat si, že to samé, co teď tak obdivuješ, jsi sdílela se současným partnerem, je trošku… řekněme krátkozraké.
Taky bych zapracovala na vlastním vztahu a neřešila blbosti
Mimochodem partneři vás obou musí být fakt svatí, protože jak respektuju nároky na nezávislé přátelství u vztahu, tak pokud by mi manžel nebo manželka někde prokecal hodiny na síti, tak to už bych se teda neznala. ![]()
@LAlezane píše:
Jo, no… holt tráva je vždycky zelenější u sousedů…![]()
Jinak ano, rozhodně, on ukončí manželství s dospělými dětmi kvůli ženské z internetu s malým děckem. To zní moooc pravděpodobně.
Taky bych zapracovala na vlastním vztahu a neřešila blbosti
Představa zničit dvě rodiny je taky přímo skvělá…
A mimochodem, než jste si s přítelem udělali dítě, tak vy dva jste podobné názory neměli jako…?Já sice chápu, že ušlechtilé problémy světa se hodně rychle ztratí mezi podělanými plínami, ale zaměňovat si názorové souznění s láskou a neuvědomovat si, že to samé, co teď tak obdivuješ, jsi sdílela se současným partnerem, je trošku… řekněme krátkozraké.
Mimochodem partneři vás obou musí být fakt svatí, protože jak respektuju nároky na nezávislé přátelství u vztahu, tak pokud by mi manžel nebo manželka někde prokecal hodiny na síti, tak to už bych se teda neznala.
To přece nevíš, co kdo na PC dělá?
Je mi 30 a s partnerem nam to delsi dobu neklape. Mame jedno 4lete dite. Diskutuji na nekterych forech a asi pred rokem sem se tam seznamila se starsim muzem, kde sme se u jedne veci zacali dohadovat. Tak nejak sme si nazorove padli a sme schopni prokecat denne i hodiny. Vzdy sem to brala jako pratelstvi, jen posledni mesic pocituju, ze na neho myslim nejak podezřele casto. Treba hned po probuzeni a citim se tak nejak, prijemneji. Mam z toho divny povit, kdyz sme se osobne jeste nedetkali. Parkrat sme i skypovali (o nežných věcech) ale jen když manzelka nebyla doma. Pry aby nemel „zbytečné problémy“. On mi obcas ze srandy napise „zlato“ ale myslim si, ze to bere pouze jako pratelstvi. Je zenaty a ma dve plnolete deti. Vcera mel nejaky spatny den a byl celkem protivny. I kdyz je vetsinou jako andel. Byla sem z toho pak cely vecer smutna.
Nevim co mam delat. Takto uz je to pro me hrozne, kdyz nevim co delat. Jestli s nim ukoncit veskerou komunikaci, nez se tak nejak srounam? Netusim