Reklama

Zamilovaná do skoro 50-tiletého muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 07:38
Zamilovana do skoro 50-ti leteho muze

Je mi 30 a s partnerem nam to delsi dobu neklape. Mame jedno 4lete dite. Diskutuji na nekterych forech a asi pred rokem sem se tam seznamila se starsim muzem, kde sme se u jedne veci zacali dohadovat. Tak nejak sme si nazorove padli a sme schopni prokecat denne i hodiny. Vzdy sem to brala jako pratelstvi, jen posledni mesic pocituju, ze na neho myslim nejak podezřele casto. Treba hned po probuzeni a citim se tak nejak, prijemneji. Mam z toho divny povit, kdyz sme se osobne jeste nedetkali. Parkrat sme i skypovali (o nežných věcech) ale jen když manzelka nebyla doma. Pry aby nemel „zbytečné problémy“. On mi obcas ze srandy napise „zlato“ ale myslim si, ze to bere pouze jako pratelstvi. Je zenaty a ma dve plnolete deti. Vcera mel nejaky spatny den a byl celkem protivny. I kdyz je vetsinou jako andel. Byla sem z toho pak cely vecer smutna.
Nevim co mam delat. Takto uz je to pro me hrozne, kdyz nevim co delat. Jestli s nim ukoncit veskerou komunikaci, nez se tak nejak srounam? Netusim :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tkub
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 03.12.17 07:51

Rozhodně ukončit

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 03.12.17 08:11

Ukonči to, nikam to nevede. Proč jsi ve vztahu, který neklape?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 08:13

@Lady_Anne
Kvuli diteti

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 03.12.17 08:20
@Anonymní píše:
@Lady_Anne
Kvuli diteti

Můžu se zeptat v čem vám to neklape? Ono totiž někdy ta situace mezi rodiči není pro dítě vůbec dobrá. Kamarádka taky zůstává ve vztahu převážně kvůli dítěti a přitom přítel jí neustále uráží, ignoruje jí a hádají si. To pro dítě dobrý vzor není. Nevím jak to je u vás, proto se ptám.

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 03.12.17 08:20

Ukončit padesátníka a něco udělat se současným vztahem. „Prokecat hodiny“ neznamená, že až bys mu prala fusekle, nelezl by ti na nervy stejně jako současník.

elimili
Kecalka 178 příspěvků 03.12.17 08:50

Nicite si vztah virtuální realitou.. Na netu je každý jiny, je to jen fantazie. Na nic:-/ a až to blbe dopadne odnesou to deti.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 03.12.17 09:48

Co to ukoncit s padesatnikem a ty kazdodenni prokecane hodiny venovat necemu uzitecnejsimu? Treba… diteti, manzelovi, rodine, praci ;)

SDK
Kecalka 131 příspěvků 03.12.17 10:25
..

No kdybys ty hodiny vrkani venovala manzelovi, tak by te zrejme na rukou nosil a mela bys jasno…

robinka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 18 inzerátů 03.12.17 10:30

Vysnila sis chlapa, co ve skutečnosti neexistuje. Popravdě? Ztrata času. Úplně k ničemu. Radim ZCELA se citove odpoutat od romantickeho virtualniho světa a zacit zit skutečný život. Ten je zajímavější, i když ne tak perfektni.

ontar
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 03.12.17 10:33

Sejít se na kafe a hned budeš mít jasno…pokud to neuděláš, tak si budeš pořád říkat, kdybych já tenkrát…

Venetia
Hvězda diskuse 35830 příspěvků 03.12.17 12:01
@SDK píše:
No kdybys ty hodiny vrkani venovala manzelovi, tak by te zrejme na rukou nosil a mela bys jasno…
:mrgreen:

jj, ten na to vrkání určitě čeká :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.12.17 12:57
@Anonymní píše:
Je mi 30 a s partnerem nam to delsi dobu neklape. Mame jedno 4lete dite. Diskutuji na nekterych forech a asi pred rokem sem se tam seznamila se starsim muzem, kde sme se u jedne veci zacali dohadovat. Tak nejak sme si nazorove padli a sme schopni prokecat denne i hodiny. Vzdy sem to brala jako pratelstvi, jen posledni mesic pocituju, ze na neho myslim nejak podezřele casto. Treba hned po probuzeni a citim se tak nejak, prijemneji. Mam z toho divny povit, kdyz sme se osobne jeste nedetkali. Parkrat sme i skypovali (o nežných věcech) ale jen když manzelka nebyla doma. Pry aby nemel „zbytečné problémy“. On mi obcas ze srandy napise „zlato“ ale myslim si, ze to bere pouze jako pratelstvi. Je zenaty a ma dve plnolete deti. Vcera mel nejaky spatny den a byl celkem protivny. I kdyz je vetsinou jako andel. Byla sem z toho pak cely vecer smutna.
Nevim co mam delat. Takto uz je to pro me hrozne, kdyz nevim co delat. Jestli s nim ukoncit veskerou komunikaci, nez se tak nejak srounam? Netusim :,(

je Ti 30, chceš padesátníka? Nedoporučuju, už jen proto, že máš malé dítě :nevim: ukonči komunikaci a neslibuj si od toho něco, co fakt není

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 03.12.17 15:11

Jo, no… holt tráva je vždycky zelenější u sousedů… ;)

Jinak ano, rozhodně, on ukončí manželství s dospělými dětmi kvůli ženské z internetu s malým děckem. To zní moooc pravděpodobně.
Představa zničit dvě rodiny je taky přímo skvělá…
A mimochodem, než jste si s přítelem udělali dítě, tak vy dva jste podobné názory neměli jako…? :lol: Já sice chápu, že ušlechtilé problémy světa se hodně rychle ztratí mezi podělanými plínami, ale zaměňovat si názorové souznění s láskou a neuvědomovat si, že to samé, co teď tak obdivuješ, jsi sdílela se současným partnerem, je trošku… řekněme krátkozraké.

Taky bych zapracovala na vlastním vztahu a neřešila blbosti :nevim: Mimochodem partneři vás obou musí být fakt svatí, protože jak respektuju nároky na nezávislé přátelství u vztahu, tak pokud by mi manžel nebo manželka někde prokecal hodiny na síti, tak to už bych se teda neznala. :cert:

Venetia
Hvězda diskuse 35830 příspěvků 03.12.17 15:34
@LAlezane píše:
Jo, no… holt tráva je vždycky zelenější u sousedů… ;)

Jinak ano, rozhodně, on ukončí manželství s dospělými dětmi kvůli ženské z internetu s malým děckem. To zní moooc pravděpodobně.
Představa zničit dvě rodiny je taky přímo skvělá…
A mimochodem, než jste si s přítelem udělali dítě, tak vy dva jste podobné názory neměli jako…? :lol: Já sice chápu, že ušlechtilé problémy světa se hodně rychle ztratí mezi podělanými plínami, ale zaměňovat si názorové souznění s láskou a neuvědomovat si, že to samé, co teď tak obdivuješ, jsi sdílela se současným partnerem, je trošku… řekněme krátkozraké.

Taky bych zapracovala na vlastním vztahu a neřešila blbosti :nevim: Mimochodem partneři vás obou musí být fakt svatí, protože jak respektuju nároky na nezávislé přátelství u vztahu, tak pokud by mi manžel nebo manželka někde prokecal hodiny na síti, tak to už bych se teda neznala. :cert:

To přece nevíš, co kdo na PC dělá?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >