Zašpinili jsme potahy v autě při hrátkách

40
11.7.15 09:44

Zašpinili jsme potahy v autě při hrátkách

Ahoj všem, stala se mi taková věc a já nevím, co si teď mám myslet, protože tohle mi ještě žádný chlap nevyčetl. Ve zkratce : Na zadních sedačkách proběhl sex, byla to naprostá bomba, dlouho jsem takový super sex nezažila. Jenže po třech dnech mi bylo vyčteno, že ty sedačky bude muset někde nechat vyčistit, že jsou celý zaprasený a zřejmě je to asi jen má vina. No zůstala jsem koukat jako blázen :zed: Nikdy mi žádný chlap nevyčetl, že bych mu něco zašpinila, to je asi jasný, že když se to ženský líbí, tak z ní něco vyjde ven ne? No v tu chvíli jsem si přišla vážně trapně, jako bych byla nějaká špindíra. :-(
Jak to řešíte vy, když jde na věc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

245
11.7.15 09:48

@oldvra Tak s tímto chlapem už bych nešla ani na kafe :D Buran, fuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
11.7.15 09:53

@oldvra My? no když už se stalo a něco se zašpinilo, tak jsme to vyčistili :nevim: bez keců a výčitek.
Jinak s takovým chlapem bych už nešla ani před barák, buran…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
11.7.15 10:18

Holky a co jako? Jsou tady debilnější dotazy ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
11.7.15 10:21
@Krasavicaa píše:
Zakladatelka taky ne :roll: Když řeší takovou věc na netu :roll:
Je trapná :roll:

no to je fuk.. tady se řeší i mnohem blbější a nebo stejně blbé věci.. př bělení análu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
11.7.15 10:39

Taky mi to nepřijde tak šílené, abych jí za to musela ukamenovat :zed: Je tu milion dalších de*ilnějšich dotazů…A zakladatelce : Na takovýho chlapa bych se opravdu vyprdla, sobec jeden :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9477
11.7.15 10:47

Má vozit deku, blbec, když nemá na to pozvat slečnu do hotelu, kde to za něj pak sejme pokojská :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
11.7.15 10:48

Ať si nechá udělat rozbor, čí tekutiny na potahu jsou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
11.7.15 10:55
@oldvra píše:
Ahoj všem, stala se mi taková věc a já nevím, co si teď mám myslet, protože tohle mi ještě žádný chlap nevyčetl. Ve zkratce : Na zadních sedačkách proběhl sex, byla to naprostá bomba, dlouho jsem takový super sex nezažila. Jenže po třech dnech mi bylo vyčteno, že ty sedačky bude muset někde nechat vyčistit, že jsou celý zaprasený a zřejmě je to asi jen má vina. No zůstala jsem koukat jako blázen :zed: Nikdy mi žádný chlap nevyčetl, že bych mu něco zašpinila, to je asi jasný, že když se to ženský líbí, tak z ní něco vyjde ven ne? No v tu chvíli jsem si přišla vážně trapně, jako bych byla nějaká špindíra. :-(
Jak to řešíte vy, když jde na věc?

Blbec.. :cert: beztak to zaprasil on a teď dělá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
11.7.15 11:06

Vyčistím a hotovo, ne? Že z toho dělá takové caviky :roll:
Poučení: na jeho majetku s ním nesouložit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
11.7.15 12:17
@bondy1 píše:
A koho to zajímá, nebuď trapná a vyřeš si to sama :zed: je to na blití, dál nekomentuji

a mě zase přijde, že nejjednodušší je to co mi přijde trapné nekomentovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
11.7.15 12:17
@janet9 píše:
Vyčistím a hotovo, ne? Že z toho dělá takové caviky :roll:
Poučení: na jeho majetku s ním nesouložit :)

poučení? vůbec s ním nesouložit když je to takovej tydýt :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
11.7.15 12:27
@oldvra píše:
Jak to řešíte vy, když jde na věc?

řešila bych to domluvou, která by obsahovala poučení, jak to při sexu chodí, pak jak se k sobě chovají partneři a nakonec by každopádně bylo sbohem.
Předpokládám, že nechce, aby mu na zašpiněné sedačky přišli rodiče :roll: Třeba z toho vyroste, ale bude to zřejmě ještě trvat- takže at na to přijde s někým jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
11.7.15 12:47

Kdyz uz nic jinyho, je to aspon jedinecna diskuze… Ne milionta na daný téma… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
11.7.15 12:57

Neptat se, vyčistit… :pankac: A takového chlapa už víckrát nebrat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu