Zhubneme do léta společně 5kg?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
473
19.4.23 07:34

Já se před chvílí vážila a z 56,3 mam 55,6, tak taky neco málo dole

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2692
19.4.23 07:53

Ahoj holky, tak jsem se dnes taky zvážila a po třech týdnech mám první kilo dole tzn.59kg. :dance: :dance: Už jsem to skoro chtěla vzdát, protože váha vůbec dolů nešla. Běhám cca 3×týdně 5km a jídlo držím kolem cca 6500 Kj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
473
19.4.23 08:58

@Blue2 tak to je super! Ted si se urcite nastartovala a kila se jen pohrnou dolů!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3540
19.4.23 09:48

@Blue2 @Mickey1984 super holky! :dance: Ja dnes taky zase min, 74,3 :dance: po tech 37dnech co zapisuju a hlidam se, tak ted to leti dolu fakt jak splaseny - to by to do toho leta mohlo i klapnout :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2692
19.4.23 09:55

@bambusek61 A kolik máš celkem dole za těch 37 dní?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
473
19.4.23 10:49

@bambusek61 me prijde, ze ze zacatku to vubec nejde a pak se to rozjede! Ja bych se spokojila s 52 Kg. Ted si jdu zacvicit, ale jen opatrne po tom covidu, tak nejak se do vseho vracim. Ale uz mi to zacina jit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3540
19.4.23 11:31

@Blue2 no 13.3. jsem navazila nejvic, 79,9kg a 17.3. uz 78,5kg - ale to jsem to i dostala a predtim vzdy mam, ze mam vic nez normalne, takze kdyz budu brat tech 78,5, tak od 17.3. mam dole 4kg :)
@Mickey1984 Tak mit 52kg si neumim uz vubec predstavit teda :lol: ja budu rada za 68kg a myslim, ze to u me bude akorat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
473
19.4.23 12:02

@bambusek61
Ja su prcek, merim 154 cm :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3540
19.4.23 19:20

@Mickey1984 tak to potom jooo, ja mam asi 173 no :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
473
19.4.23 19:30

@bambusek61 na me jde hned kazdy kilo videt jak nahore, tak nastesti i to dole :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85484
19.4.23 19:55

@Mickey1984 jo, ja merim 151 a ted mam cca 51,2 a hned si prijdu hubenejsi :mrgreen: ale to se mi ted jen zda. Mam cil 48, ale spokojim se i 49, hlavne, ze to klesne pod 50 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
473
20.4.23 06:43

@blumen já měla taky 48, ale ty časy uz jsou pryc :?

Od vcera zase 300 g dole, jen tak dál a budu spokojena až tam bude 50 tak to bude super. Zatim 55,3 :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85484
20.4.23 07:45

@Mickey1984 ja vcera dosla domu az ve 20:00, no ve 21:00 jsem si dala klobasku :oops: :mrgreen: jsem marna, ale strasne jsem se na ni tesila a myslela jsem, ze budu doma driv. Ted ji dojim a muzu zase jist zdraveji :roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
473
20.4.23 09:03

@blumen však když si jednou něco dáme a máme výdej, tak je to úplně v klidu. Nemůžem se na sebe byt zase tak přísný :pankac:

A co holky dnes k obědu?
Já budu dělat celozrnou pizzu, dám kousek a k ní zeleninu, protože vlákniny mi dela dost velký problem. ikdyz mam zeleninu rada, proste to moc nesplnuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3540
20.4.23 09:08

@Mickey1984 ja jaem totiz zjistila, ze na ten prijem, co clovek ma mit, je ta zelenina slaba - ja pres tu cukrovku jedla 1kg zeleniny denne a stejne jsem treba vzdy tu vlakninu splnenou nemela.. za me super vlocky nebo ty lusteniny :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková