Život jen jako čekání na smrt?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15332
14.9.21 05:30
@catch-22 píše:
A když nás zrovna nas.erou, tak je můžeme prohnat antibiotiky a napěstovat si novou chásku. :mrgreen: :mrgreen:
:palec: :palec: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14127
14.9.21 06:36
@Anonymní píše:
Právě. A nějak ten smysl se mně nedaří nalézt. Když nad tím přemýšlím tak ho nemám. Mám jeden cíl a ten pokud se po… tak si říkám že mě tady nebude nic držet protože se vše rozsype jak domeček z karet. A tak celkově no si říkam že když přijde nejakej prů… tak tohle by byl útěk. Nevím co by se muselo stát no. Ale tak si říkám že ten můj život je jen čekání na důvod. V těžší depresi určitě ne, normálně funguju, nic mi není.

Jo, chapu. Človek si občas tak zamudruje. Občas je dobre si predstavit, co by se delo, kdybych vedela, ze me zitra treba prejelo auto. Vetsinou me hned napadne, co bych chtela/musela jeste narychlo zaridit a vetsinou je to tak, ze nestiham :think: uklidit, usporadat, abych nepridelavala svym bordelem starosti a tak…

Jako pokochat se myslenkami na svou rakev je jedna vec, vedomi, ze smrt vlastne neni tak jednoducha je neco uplne jineho :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová