Život není fér

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 08:50

Život není fér

Mám hrozný vztek!

Celkove se mi poslední dobou příliš nedaří. Kariéra nula, potíže v blízké rodině. Přitom vždycky jsem byla ta hodná holka, co by se pro druhé rozdala, mám chyby jako každý, ale fakt myslím, že dobre :srdce:.

Moje svagrova je lakoma, neprejici, falešná zenska.

A v čem je problém? Děláme ve stejném oboru, každá jinde, já plat doslova poloviční - nekecám! (ona v Praze, já na malém městě 120 km odtud, takže to je ten duvod), jenže dojíždět nemůžu, manzel pracovně přes týden pryč, hlídání nemame, vše je na mne.

V sobotu byli manžel s detma u svagrove na návštěvě, přijeli hladoví, že teta prý neměla ani rohlík, když ji poprosili. To se nestalo poprvé. Tak jsem začala vážně uvažovat nad tím, že buď jim s sebou budu dávat jídlo, nebo by bylo lepší, kdyby jezdili spíš oni sem, protože u nás vždycky dostanou všecko. Děti se chtějí vidět. Jenže mě to z principu začíná žrát. Baba, která má peněz jak slupek, nedá svým neterim ani malou svacinu, zatímco její děti u nás bezne snídani, obedvaji, večeři. Prý nakupuje jen v týdnu a jen to, co její rodina sní. Když přijede sem, nedá detem ani lipo. Nic.

Jsem vztekla. Na svůj život, že jsem neschopná taky vydělat dost. Že ti, co mají nejvíc, jsou takoví skrblici. Ze vždycky jak blbec chci, aby návštěva měla pohodlí a vše, zatímco pro moje děti to nikdo ochotný udělat není. Proste na sebe, na ni. Je mi smutno. Proč je to tak zařízený?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4083
14.1.22 09:03

A proc jim manžel něco nekoupil?

Za me to moc hrotis. Chces lepší plat? Prestehuj se, když máš pocit, ze to pomůže a stojí tí to za to. Buď ozel návštěvu nebo jídlo. Urči si své priority, dokud jsou všichni zdraví, tak to snad není zas tak vážný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
14.1.22 09:07

To je manzelova sestra? Tak snad by na bliti melo byt hlavne jemu, ne? A proc neco svym detem nekoupil? Idealne jeste kdyz byli u ni na navsteve, mohl skocit do samosky a koupit svacinu jenom pro svoje deti. Nebo pak po ceste.
Proc se ty stavis do pozice ze musis vsechno vyresit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
14.1.22 09:10

Jsem vztekla. Na svůj život, že jsem neschopná taky vydělat dost. Že ti, co mají nejvíc, jsou takoví skrblici. Ze vždycky jak blbec chci, aby návštěva měla pohodlí a vše, zatímco pro moje děti to nikdo ochotný udělat není. Proste na sebe, na ni. Je mi smutno. Proč je to tak zařízený?
Možná právě proto mají tolik peněz.

Život není a nebude nikdy spravedlivý. Taky mě to sejří, ale neudělám nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 09:13

Napsala jsem to ve zkratce. Stavili se cestou zpátky do Mekace. Myslela jsem to tak, že na návštěvě měli hlad a když poprosili o rohlík, nedostali nic. :D Chtěla jsem to zkrátit, píšu z mobilu, tak teď jsem to musela vysvětlit. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
29607
14.1.22 09:14
@Anonymní píše:
Mám hrozný vztek!

Celkove se mi poslední dobou příliš nedaří. Kariéra nula, potíže v blízké rodině. Přitom vždycky jsem byla ta hodná holka, co by se pro druhé rozdala, mám chyby jako každý, ale fakt myslím, že dobre :srdce:.

Moje svagrova je lakoma, neprejici, falešná zenska.

A v čem je problém? Děláme ve stejném oboru, každá jinde, já plat doslova poloviční - nekecám! (ona v Praze, já na malém městě 120 km odtud, takže to je ten duvod), jenže dojíždět nemůžu, manzel pracovně přes týden pryč, hlídání nemame, vše je na mne.

V sobotu byli manžel s detma u svagrove na návštěvě, přijeli hladoví, že teta prý neměla ani rohlík, když ji poprosili. To se nestalo poprvé. Tak jsem začala vážně uvažovat nad tím, že buď jim s sebou budu dávat jídlo, nebo by bylo lepší, kdyby jezdili spíš oni sem, protože u nás vždycky dostanou všecko. Děti se chtějí vidět. Jenže mě to z principu začíná žrát. Baba, která má peněz jak slupek, nedá svým neterim ani malou svacinu, zatímco její děti u nás bezne snídani, obedvaji, večeři. Prý nakupuje jen v týdnu a jen to, co její rodina sní. Když přijede sem, nedá detem ani lipo. Nic.

proč je to tak zařízený? protože sis to tak zařídila - proč ty jim podstrojuješ, když oni tvým dětem ne?
tak nedávej taky nic, nebo k nim nejezděte, a je to,
a ještě „ta hodná holka, co by se pro každého rozdala“ chyba, proč se tak chováš? máš malé sebevědomí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 09:17
@stinga píše:
proč je to tak zařízený? protože sis to tak zařídila - proč ty jim podstrojuješ, když oni tvým dětem ne?
tak nedávej taky nic, nebo k nim nejezděte, a je to,
a ještě „ta hodná holka, co by se pro každého rozdala“ chyba, proč se tak chováš? máš malé sebevědomí?

Blba výchova. Začínám prehodnocovat. Sebevědomí mám asi normální. Jen jsem moc hodná až blba. Přitom v nedostatku IQ to není.

• Citovat
  • Nahlásit
3206
14.1.22 09:19

Jo, zivot neni fer, no je to tak… ty nemas rada svagrovou a zavidis ji a nici to tvuj zivot…takze se na to vykasli..kdyz tam deti pojedou, dej jim jidlo sebou ( jinak nechapu, ze nemaj ani rohlik..ona ma taky deti a oni jedi co, kdyz jsou tam vase?).., ale ja nikdy dite nikam neposilam bez jidla a nejakych krupek a tak..ze bych jako poslala nekam dite s jistotou, ze mi ho tam budou krmit a nazdar :nevim:…to, ze ty mas navareno pro vsechny od snidani po druhou veceri..to je taky tvuj problem, nikdo te nenuti, mozna to souvisi s tim „hodna holka, co by se rozdala“…proste se na to vyprdni…vaz si toho, ze mas zdrave deti, milujiciho manzela, strechu nad hlavou, co jist…a jestli ti vadi neco na tvem zivote, tak to zmen, najdi si jinou praci, prestehujte se, zvys si kvalifikaci, zacni podnikat..najmi si chuvu na hlidani, co ja vim :nevim:…ale nezavid nikomu jeho zivot…jako uvedom si, proc vlastne chces tak moc mit vic penez..,jestli te jen nezira zarlivost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11878
14.1.22 09:22

Tak ten rozdíl v tom místě práce je u platu podstatný. To je asi tak u všech. Se holt prestehuj do Prahy nebo tam dojíždějí, když chceš velký peníze. Ale zase určitě bydlení máte mnohem levnější než má ona a další náklady. Takže tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5454
14.1.22 09:22
@Anonymní píše:
Napsala jsem to ve zkratce. Stavili se cestou zpátky do Mekace. Myslela jsem to tak, že na návštěvě měli hlad a když poprosili o rohlík, nedostali nic. :D Chtěla jsem to zkrátit, píšu z mobilu, tak teď jsem to musela vysvětlit. :oops:

A co na to řekl manžel na té návštěvě? Je absurdní, aby někdo neměl doma vůbec nic k jídlu. Zvlášť když si pozve návštěvu. Minimálně testoviny s kecupem se daji uvařit vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
14.1.22 09:26

Si myslím, že tě nakonec nejvíc naštval manžel, který kvůli sestřině skrblictví utratil majlant v mekáči..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29607
14.1.22 09:27
@Melodie91 píše:
Jo, zivot neni fer, no je to tak… ty nemas rada svagrovou a zavidis ji a nici to tvuj zivot…takze se na to vykasli..kdyz tam deti pojedou, dej jim jidlo sebou ( jinak nechapu, ze nemaj ani rohlik..ona ma taky deti a oni jedi co, kdyz jsou tam vase?).., ale ja nikdy dite nikam neposilam bez jidla a nejakych krupek a tak..ze bych jako poslala nekam dite s jistotou, ze mi ho tam budou krmit a nazdar :nevim:…to, ze ty mas navareno pro vsechny od snidani po druhou veceri..to je taky tvuj problem, nikdo te nenuti, mozna to souvisi s tim „hodna holka, co by se rozdala“…proste se na to vyprdni…vaz si toho, ze mas zdrave deti, milujiciho manzela, strechu nad hlavou, co jist…a jestli ti vadi neco na tvem zivote, tak to zmen, najdi si jinou praci, prestehujte se, zvys si kvalifikaci, zacni podnikat..najmi si chuvu na hlidani, co ja vim :nevim:…ale nezavid nikomu jeho zivot…jako uvedom si, proc vlastne chces tak moc mit vic penez..,jestli te jen nezira zarlivost

tak tady by bylo potřeba vědět, jestli švagrová věděla, že děti přijedou, jestli je pozvala - jestli ano, tak je opravdu hloupé, že neměla třeba ani sušenky nebo něco, chleba s máslem - cokoli,
anebo, což se mi jeví pravděpodobnější, jídlo měla, ale nedala,
tak bych se být zakladatelkou zařídila dle toho - nejezdit, nebo jejich dětem také nedat nic

Příspěvek upraven 14.01.22 v 09:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 09:28

@brisco Proste řekl, že musí už jet, že děti mají hlad. Rozloučili se a nic. Prý, nebyla jsem u toho.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 09:30

@mokkk Hloupá reakce. Ne, to mě potěšilo. Teta nedala ani kurku chleba, táta udělal příjemný zbytek cesty. :srdce: Je dobrej. :*

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 09:31

@brisco Fakt za 3,5 hodiny nic! Byli domluveni dva týdny předem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat