Zkratky při umělém oplodnění

Napsat příspěvek
Velikost písma:
458
27.3.16 13:22

@jijisan opravdu moc děkuji za milý slova

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
27.3.16 16:26

@jijisan co je amh? :think: jinak o tech pokusech vím, někde sem ale četla, že plánujou zvýšit hrazené pokusy na šest :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
27.3.16 16:32

.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 06:54

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5933
27.3.16 17:41

@Ďáblouš jak psala Z, anti mullerian hormon… :o)

@ZZloba89 píše:
@jijisan opravdu moc děkuji za milý slova

Neni zac… :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
27.3.16 17:45

Děkuju holky :) určitě se po tom poptám :) a co vyvádíte, takhle před Velikonocema? :) chystáte koledu? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5933
27.3.16 17:47

@Ďáblouš ja uklizela a varila tak, ze jsem dnes prospala cely den… zlobiva jiji… vecer budu zehlit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
27.3.16 17:51

.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 06:50

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
27.3.16 19:00

@ZZloba89 kde děláš? :)
@jijisan teda, to máš dobře nabitý :)
My sme dneska měli takovej nevšední den, ráno přítel našel malou holčičku divočáka, tak sme zachraňovali :) byla chuderka opuštěná a hladová, tak sme ji dali trošku dohromady a odvezli profíkům :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
27.3.16 19:11

.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 06:50

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
27.3.16 21:23

@ZZloba89 a co je náplň tvojí práce? :) asi vypadám jak úplnej analfabet :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
27.3.16 21:47

.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 06:50

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5933
27.3.16 21:56

@Ďáblouš ty se maaaas, byla prouzkata? Ony ty prasatka jsou kraaaasny! Zavidim… co jste ji dali dobryho?

Zehleni odkladam na zitra… :oops: :oops: :oops: nesnasim to :poblion: :poblion:

@ZZloba89 me vzdy zajimalo, jestli si muzes vysetrit i svuj matros?? Trebas hcg? ;) :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
27.3.16 22:42

@jijisan jistě, poměrně pravidelně, ale bohužel zatim vždy negativní…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5933
27.3.16 23:39

@ZZloba89 neboj prtka neboj, vsechno bude! :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
28.3.16 02:16

@jijisan doufám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.