Zkratky při umělém oplodnění

Napsat příspěvek
Velikost písma:
349
3.5.16 17:31

@Romčinka jeeee to mi he lito :( já taky budu koncem června začínat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1981
5.5.16 08:48

@Ďáblouš ahoj…tak jsem dostala ovitrelle…jsem si to ppichla a o vikendu se mame. snaazit…ovu mam opet z pravehoo vajecniku, tak me to uz stve ale.prej i tak je naka sance…jde o to zda nemam liny ten levy vejcocod, jsem nekde cetla…tak uvidime…13dc jsem mela folik 16mm coz asi neni spatny…
A co ty? Jak jsi na tom?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
19.5.16 18:46

@petrus85 ahoj :-) dlouho dem tu nebyla, tak jak to dopadlo? Nezkoušela si ještě testík? Já sem pořád doma, ale už se pomalu chystám do práce :zed: nejradši bych to ještě prodloužila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
484
18.4.21 19:57

Zdravím, nevíte náhodou, co na folikulometrii znamená FAC 3/3??🤔

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.