Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Romčinka jeeee to mi he lito
já taky budu koncem června začínat ![]()
@Ďáblouš ahoj…tak jsem dostala ovitrelle…jsem si to ppichla a o vikendu se mame. snaazit…ovu mam opet z pravehoo vajecniku, tak me to uz stve ale.prej i tak je naka sance…jde o to zda nemam liny ten levy vejcocod, jsem nekde cetla…tak uvidime…13dc jsem mela folik 16mm coz asi neni spatny…
A co ty? Jak jsi na tom?
@petrus85 ahoj
dlouho dem tu nebyla, tak jak to dopadlo? Nezkoušela si ještě testík? Já sem pořád doma, ale už se pomalu chystám do práce
nejradši bych to ještě prodloužila ![]()
Zdravím, nevíte náhodou, co na folikulometrii znamená FAC 3/3??🤔