Zkratky při umělém oplodnění

Napsat příspěvek
Velikost písma:
349
28.3.16 18:19

@jijisan pošlu fotku :) a dostala psí piškotky s mlíčkem :)
@ZZloba89 tyyjo, to by mě bavilo :) učila sem se na zdr. sestru. Ale tady nikde není možnost uplatnění, tak dělám ve fabrice :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5933
28.3.16 18:36

@Ďáblouš juuuuuuuuu to je krasna holcickaaaaa, tutututuuuuuuuu :hug: :hug: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
28.3.16 18:42

@Ďáblouš to je škoda, z jakého jsi kraje?
Teď je sester všude nedostatek…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
28.3.16 19:23

@jijisan byla překrásná :) trhalo nám to srdce, dávat ji pryč :)
@ZZloba89 Svitavskej :) je tady nemocnice 20 kiláků, ale je tam hodně málo peněz a všichni na něj nadávají a pak je ještě ve Svitavách, ale to je skoro 40 km. Plánovala sem za prací někam vypadnout. Ale osud to chtěl asi jinak, chlapa bych odsud nedostala :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
28.3.16 19:43

.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 06:50

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
28.3.16 20:30

@ZZloba89 mám to tak v plánu, že fabrika do miminka a pak hledání novýho :) stejně tam je třísměnej provoz a to by prcek vyrostl, ani bych nevěděla jak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
5.4.16 14:23

@Ďáblouš ahoj, už máš za sebou první návštěvu v Unica?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
13.4.16 05:02

@ZZloba89 ahoj :) hrozně dlouho sem tu nebyla :( nene, tam jdem až 29. dubna :) ale už i tak sem z toho nervní :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1981
13.4.16 08:41

@Ďáblouš ahoj…ja dojizdim do prace rano 108 km a domu nazpet opet 108 km…vstavam o 3 hod driv nez zacinam makat…takze tvych 40km bych brala hneedka :lol: :lol:
Delam to tak uz rok ale hledam si jinou praci…uz me to nebavi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
17.4.16 13:10

@petrus85 ahoooj :mavam: já hlavně ani moc neřídím, řidičák mám, jezdila sem a pak mi do auta málem nabořil nějakej hňup a od té doby, když sednu za volant, tak se začnu klepat jako osika :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1981
17.4.16 13:36

@Ďáblouš ;) :lol: jo nekdy na silnici o blbce nezavadis :mrgreen: :mrgreen: a jak jinak je? Uz se tu to blizi vid…ja cekam zda v patek ms dorazi…moc doufam ze ne…po tom SP mi bylo tak smutno ze by to chtelo znovu najit //

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
17.4.16 13:49

@petrus85 no já sem dneska dorazila do špitálu na odebrání vejcovodů :( tak je mi z toho tak všelijak. A MS určo nedorazí a bude špunt :) určitě :) my to máme ještě běh na dlouhou trať :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1981
17.4.16 16:33

@Ďáblouš drz se…hlavne at te to moc neboli a jsi rychle fit… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
349
19.4.16 15:51

@petrus85 ahoj, ahoj :kytka: tak dneska mám den „po“. :) Sestřičky ze mě mají srandu, jak pořád někde poťapkávám :D dost je překvapilo (vlastně i mě) jak jsem fofrem začala fungovat :mrgreen: trošku to pobolívá, ale je to lepší, jak při té minulé :) a co ty? Jak se máš? Ještě si nezkoušela testík? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1981
19.4.16 17:57

@Ďáblouš ahoj…tak to je dobre ze jsi ok…a jsi statecna, ja jsem cejta, takze bych prolezela cely.den s hlavou pod perinou…ted se jen rychle uzdravit a sup na ifv vid…uz aby to bylo
Ja zkoussela test ale nic…tak pockam do soboty ci to dostanu no…mam tlaky takze bych rekla ze urco dorazi :(
Dnes jsem cely den v praci…jeste 4,5 hod a jdu domu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.