Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@jijisan pošlu fotku
a dostala psí piškotky s mlíčkem ![]()
@ZZloba89 tyyjo, to by mě bavilo
učila sem se na zdr. sestru. Ale tady nikde není možnost uplatnění, tak dělám ve fabrice ![]()
@Ďáblouš juuuuuuuuu to je krasna holcickaaaaa, tutututuuuuuuuu
![]()
@Ďáblouš to je škoda, z jakého jsi kraje?
Teď je sester všude nedostatek…
@jijisan byla překrásná
trhalo nám to srdce, dávat ji pryč ![]()
@ZZloba89 Svitavskej
je tady nemocnice 20 kiláků, ale je tam hodně málo peněz a všichni na něj nadávají a pak je ještě ve Svitavách, ale to je skoro 40 km. Plánovala sem za prací někam vypadnout. Ale osud to chtěl asi jinak, chlapa bych odsud nedostala ![]()
@ZZloba89 mám to tak v plánu, že fabrika do miminka a pak hledání novýho
stejně tam je třísměnej provoz a to by prcek vyrostl, ani bych nevěděla jak
@ZZloba89 ahoj
hrozně dlouho sem tu nebyla
nene, tam jdem až 29. dubna
ale už i tak sem z toho nervní ![]()
@Ďáblouš ahoj…ja dojizdim do prace rano 108 km a domu nazpet opet 108 km…vstavam o 3 hod driv nez zacinam makat…takze tvych 40km bych brala hneedka
![]()
Delam to tak uz rok ale hledam si jinou praci…uz me to nebavi
@petrus85 ahoooj
já hlavně ani moc neřídím, řidičák mám, jezdila sem a pak mi do auta málem nabořil nějakej hňup a od té doby, když sednu za volant, tak se začnu klepat jako osika ![]()
@Ďáblouš
jo nekdy na silnici o blbce nezavadis
a jak jinak je? Uz se tu to blizi vid…ja cekam zda v patek ms dorazi…moc doufam ze ne…po tom SP mi bylo tak smutno ze by to chtelo znovu najit //
@petrus85 no já sem dneska dorazila do špitálu na odebrání vejcovodů
tak je mi z toho tak všelijak. A MS určo nedorazí a bude špunt
určitě
my to máme ještě běh na dlouhou trať ![]()
@Ďáblouš drz se…hlavne at te to moc neboli a jsi rychle fit… ![]()
@petrus85 ahoj, ahoj
tak dneska mám den „po“.
Sestřičky ze mě mají srandu, jak pořád někde poťapkávám
dost je překvapilo (vlastně i mě) jak jsem fofrem začala fungovat
trošku to pobolívá, ale je to lepší, jak při té minulé
a co ty? Jak se máš? Ještě si nezkoušela testík? ![]()
@Ďáblouš ahoj…tak to je dobre ze jsi ok…a jsi statecna, ja jsem cejta, takze bych prolezela cely.den s hlavou pod perinou…ted se jen rychle uzdravit a sup na ifv vid…uz aby to bylo
Ja zkoussela test ale nic…tak pockam do soboty ci to dostanu no…mam tlaky takze bych rekla ze urco dorazi ![]()
Dnes jsem cely den v praci…jeste 4,5 hod a jdu domu…