Zkušenosti s tabletem Lenovo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 20.10.18 13:19
zkušenosti s tabletem Lenovo

Ahoj všichni. Máte někdo doma tablet Lenovo TAB 4 7 Essential? Pokud ano jaké s ním máte zkušenosti? Díky moc.

Reakce:

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6580 příspěvků 35 inzerátů 20.10.18 13:23

Za tuhle cenu to nebude žádný trhák..na hry třeba postačí, na kapacitu nevím.

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 20.10.18 14:18

Lenovo máme, jinej a nic moc, pomalý je to, těžký jak cihla. Děcka ho dostaly, když se jim rozbil předchozí, ale jsem ráda, že jsem ho nekoupila já, protože bych byla akorát naštvaná. Tablet, co měli před tím měl mnohem lepší poměr cena výkon, byl mnohem svižnější, nesekal se, lehoučkej. Samozřejmě, žádný dělo, ale bavíme se o tabletu pro děti. Byl to nějaký Visionbook 7, tak nějak, ale koukala jsem, že se už asi nedělá.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11669 příspěvků 20.10.18 17:34

my mame lenovo, ale v uplne jine cenove kategorii a je super. lehounke, vykonne… zalezi, co od toho cekas.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11669 příspěvků 20.10.18 17:37

jeste dodam, ze s temito parametry to bude vhodne na pomale surfovani na netu a par jednoduchych her.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >