Zkušenosti s tabletem Lenovo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 20.10.18 13:19
zkušenosti s tabletem Lenovo

Ahoj všichni. Máte někdo doma tablet Lenovo TAB 4 7 Essential? Pokud ano jaké s ním máte zkušenosti? Díky moc.

Reakce:
pannda
Kelišová 6718 příspěvků 35 inzerátů 20.10.18 13:23

Za tuhle cenu to nebude žádný trhák..na hry třeba postačí, na kapacitu nevím.

Taciras
Extra třída :D 11204 příspěvků 20.10.18 14:18

Lenovo máme, jinej a nic moc, pomalý je to, těžký jak cihla. Děcka ho dostaly, když se jim rozbil předchozí, ale jsem ráda, že jsem ho nekoupila já, protože bych byla akorát naštvaná. Tablet, co měli před tím měl mnohem lepší poměr cena výkon, byl mnohem svižnější, nesekal se, lehoučkej. Samozřejmě, žádný dělo, ale bavíme se o tabletu pro děti. Byl to nějaký Visionbook 7, tak nějak, ale koukala jsem, že se už asi nedělá.

nozu
Extra třída :D 11931 příspěvků 20.10.18 17:34

my mame lenovo, ale v uplne jine cenove kategorii a je super. lehounke, vykonne… zalezi, co od toho cekas.

nozu
Extra třída :D 11931 příspěvků 20.10.18 17:37

jeste dodam, ze s temito parametry to bude vhodne na pomale surfovani na netu a par jednoduchych her.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >