Zlomenina horní části holenní kosti dite

1498
3.7.21 22:40

Zlomenina horní části holenní kosti dite

Dcera tři roky dnes dostala sádru ke koleni. Má zlomeninu horní části holenní kosti. Nějaké zkušenosti s dobou hojení? Dekuju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52
3.7.21 22:49

Syn si zlomil nohu letos v únoru (3 roky mel v květnu), zlomenina nedislokovana v horní části holení kosti…sádra 6 týdnů, poté mu chtěli dát ještě na 14 dnů ortezu, ale hojilo se to moc dobře takže po sundání jen klidový režim, ale on se na tu nohu postavil stejně až tak 14 dnů po sundání sádry, a ještě asi měsíc kulhal. Teď už je úplně OK a běhá jako ďas :)
Držím palce ať to zvládnete!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1498
3.7.21 23:15

@j.k.1133 ach jo, doufala jsem v tak ty tři, čtyři týdny. No uvidime, nic jiného nám nezbude :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák