Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Dcera tři roky dnes dostala sádru ke koleni. Má zlomeninu horní části holenní kosti. Nějaké zkušenosti s dobou hojení? Dekuju
Syn si zlomil nohu letos v únoru (3 roky mel v květnu), zlomenina nedislokovana v horní části holení kosti…sádra 6 týdnů, poté mu chtěli dát ještě na 14 dnů ortezu, ale hojilo se to moc dobře takže po sundání jen klidový režim, ale on se na tu nohu postavil stejně až tak 14 dnů po sundání sádry, a ještě asi měsíc kulhal. Teď už je úplně OK a běhá jako ďas ![]()
Držím palce ať to zvládnete!!!
@j.k.1133 ach jo, doufala jsem v tak ty tři, čtyři týdny. No uvidime, nic jiného nám nezbude ![]()