Zlí důchodci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 21.02.18 16:13
Zlý důchodci

Dobrý den poslední dobou nám problémy s důchodci. Ať je to v obchodě nebo na ulici… Příklad šla jsem po ulici s kočárkem prošla kolem mě stará paní a taškou mě bouchla do kočárku podotýkám že vedle sebe měla plno místa…pak ještě něco mumlala…v MHD stojím s kočárkem a zase tentokrát starej děda stoupne si ke kočárku a rána nohou úplně mi to přišlo jako schválnosti, říkám mu ať si dává pozor on mi řekl ať neotravuju a chodím pěšky! Šla jsem nakupovat do Kauflandu starej pán do mě narazil košíkem myslíte si že se omluvil? já nevím ale mě je z toho špatně, všude se říká mladí že jsou nevychovaní a blabla ale ti staří to je mazec…Pozoruji toto už delší dobu a co slyším tak nejsem jediná co má takové zážitky se starými lidmi :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24024 příspěvků 21.02.18 16:16
@Anonymní píše:
Dobrý den poslední dobou nám problémy s důchodci. Ať je to v obchodě nebo na ulici… Příklad šla jsem po ulici s kočárkem prošla kolem mě stará paní a taškou mě bouchla do kočárku podotýkám že vedle sebe měla plno místa…pak ještě něco mumlala…v MHD stojím s kočárkem a zase tentokrát starej děda stoupne si ke kočárku a rána nohou úplně mi to přišlo jako schválnosti, říkám mu ať si dává pozor on mi řekl ať neotravuju a chodím pěšky! Šla jsem nakupovat do Kauflandu starej pán do mě narazil košíkem myslíte si že se omluvil? já nevím ale mě je z toho špatně, všude se říká mladí že jsou nevychovaní a blabla ale ti staří to je mazec…Pozoruji toto už delší dobu a co slyším tak nejsem jediná co má takové zážitky se starými lidmi :nevim:

A proč to jako píšeš anonymně?
Neber si věci tolik k srdci, bude ti líp. A jednou možná nebudeš lepší.

Russet
Kelišová 7328 příspěvků 21.02.18 16:19

Tak vyloženě bouchnutí holí jsem teda nezažila. Někdy to může být způsobeno neohrabaností a horší pohyblivostí starších lidí. Zlí lidé se samozřejmě na stáří nestanou lepšími, takže i důchodce může být pěkný mrzout.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 16:20

:lol: :lol: Mám stejnou zkušenost 8o ať už jenom s tím, že neodpoví na slušné dobrý den a čučí jak, kdybych po nich snad něco chtěla. Několikrát najíždění s vozíky :lol: nejhorší je potkat důchodce za volantem :pocitac: neříkám, že všichni :palec:

Premek_Orac
Závislačka 4043 příspěvků 21.02.18 16:20

Udělej si zbrojní pas.
Nechoď do kauflandu.
Jezdi autem a na důchodce trub na přechodu.
Chtěli válku, maj ji mít!
(Anebo se obrň trpělivostí, snad je to jen souhra náhod a zase se vám takové věci nadlouho vyhnou…)

Anonymní  21.02.18 16:20

@jenny.fields Mě by bylo lépe pokud by se toto nedělo…já když do někoho vrazim taky se omluvil atd ty ne?

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 21.02.18 16:21

Neřešila bych to, nikdy nevíš jaká budeš ty az budeš stará.

jenny.fields
Generální žvanilka 24024 příspěvků 21.02.18 16:23
@Anonymní píše:
@jenny.fields Mě by bylo lépe pokud by se toto nedělo…já když do někoho vrazim taky se omluvil atd ty ne?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No tak to asi budeš muset odfrčet do nějakého ideálního světa :lol: :lol: :lol:
Ano, já se omluvím, ale jsem srozuměna s tím, že spousta lidí jsou burani nebo nevšímaví blbci a fakt se kvůli tomu nenervuju :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 21.02.18 16:23

@Premek_Orac Zbrojní pas jo? až tak daleko zajít nechci teda :lol: :lol:

Šmoulice
Kelišová 6468 příspěvků 21.02.18 16:23
:roll:

Matka s kočárem a kdo je víc, co? :roll:

To se toho stalo :mrgreen: Neprožívej to tak.
Jo a aby jsi jednou nebyla stejná :*

mary.27
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 21.02.18 16:24

Chtěli válku maj ji mít :lol:
Možná, že máš zlý výraz a ti lidé jdou rovnou do útoku. Já ho prý mám také, prý vypadám, že chci každého zavraždit. :roll:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 21.02.18 16:25

No poté, co jsem dostala v Kauflandu holí přes ruku, protože jsem si dovolila sáhnout na poslední kuře v akci, tak jsem přestala do Kauflandu chodit. Staří lidé mají svá specifika, takže konflikty s nimi se snažím minimalizovat tím, že jejich společnost nevyhledávám a jdu jim z cesty. A když už by k něčemu došlo, tak si tiše pochválím své funkční tělo a doufám, že bude fungovat ještě dlouho. Omluvy nevyžaduji, je-li někdo vychován, ví, jak se chovat. A burana předělávat nemíním.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 21.02.18 16:26

@Šmoulice No já to tak neberu že matka s kočárkem kdo je víc…ty jo??Ale tak když ti někdo vrazi do kočárku tak mě to přijde celkem síla a ani se neomluví…

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 21.02.18 16:28

@mary.27 :lol: :lol:

free333
Neúnavná pisatelka 16672 příspěvků 21.02.18 16:30
@neumisa píše:
No poté, co jsem dostala v Kauflandu holí přes ruku, protože jsem si dovolila sáhnout na poslední kuře v akci, tak jsem přestala do Kauflandu chodit. Staří lidé mají svá specifika, takže konflikty s nimi se snažím minimalizovat tím, že jejich společnost nevyhledávám a jdu jim z cesty. A když už by k něčemu došlo, tak si tiše pochválím své funkční tělo a doufám, že bude fungovat ještě dlouho. Omluvy nevyžaduji, je-li někdo vychován, ví, jak se chovat. A burana předělávat nemíním.

Loni mi říkala známá prodavačku z Kauflandu, že když byla kachna v akci, tak se důchodci servali a jednu důchodkyni skoro hodili do mrazáku.
Bylo to prý hrozné, k tomu bych se raději ani nepřibližovala :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama