Změna životního stylu před otěhotněním?

305
3.6.18 14:51

Změna životního stylu před otěhotněním?

Ahoj.
Snažíme se o miminko (zatím celkem krátce) a přemýšlím, že bych chtěla začít jíst zdravě a přidat víc pohybu. Přeci jen kila dolů by se hodila. :roll: Myslíte, že je to ale vhodné před otěhotněním? Nebude mít taková změna životního stylu špatný vliv na početí? :)

Já vím, pro někoho hloupá otázka, ale miminko si moc přejeme a nerada bych tím nějak prodloužila dobu snažení. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
3.6.18 14:59

Špatný vliv na početí? Spíš blahodárný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 15:00

Co si třeba koupit balanční podložku a začít cviky na posílení pánevního dna? Nepít třeba už teď kafe a alkohol, snažit se jíst více masa a zeleniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 15:09

Jíst zdravě by neuškodilo podle mě nikdy a co se týče pohybu tak záleží na tom, co přesně máš na mysli? Můj dr. mi je dnou řekl, před tím než jsem otěhotněla se svým prvním, jen mírné sporty, žádné skákání na trampolíně nebo maratón… Občas procházka bohatě stačí. A zadařilo se tehdy krásně a hned :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
3.6.18 15:17

Spíše to bude mít pozitivní vliv ;) směle do toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
3.6.18 15:18

Myslela jsem aby mi to nějak dlouhodobě třeba nerozházelo cyklus nebo tak. :D

@Aneťák479 S tou podložkou je to dobrý nápad. Jinak kafe ani alkohol nepiju. :)

@Rebeka Rose Dobře začnu mírným sportem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13734
3.6.18 15:27

Proč špatný vliv? Cyklus by ti to rozhodilo v případě že by z tebe byl vrcholový sportovec a tomu nevěřím. Vlastní zkušenost. Před otehotnenim jsem najela na stravu bez cukru a cvičila 4×tydne. A zadny negativni vliv to nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16817
3.6.18 15:54

@Mipetonka Tak to bys musela najednou zhubnout dost, aby si s tím tělo neporadilo a MS kvůli tomu vypadnout. Ale jinak nevím, co by se mělo rozházet. Spíš naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama