Změny na čípku a snaha otěhotnět

Anonymní
2.6.21 19:12

zmeny na cipku a snaha otehotnet

Je tu nejaka zena ktere zjistily zmeny na cipku v obdobi kdy se snazila otehotnet a mela problemy s pocetim? nekde sem cetla ze zmeny na cipku je vlastne zanet a muze zpusobit problemy s pocetim ale nevim jestli je to pravda.Me doktor rekl ze to ze mam problem otehotnet nema nic spolecneho se zmenami na cipku doporucil mi otehotnet nez mi bude delat konizaci ale porad to nejde :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9890
2.6.21 21:24

Tak snad by bylo lepší nejdřív vyřešit ty změny a pak otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 21:38

@karkarka doktor mi rekl ze se mam snazit otehotnet nez bude konizace a v tehotenstvi me bude pak vice kontrolovat, tak si asi myslim ze vi co rika. A za druhy neptala sem se na to co mi odpovidas!

• Citovat
  • Nahlásit
9890
2.6.21 21:44

Tak si trhni nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 14:02

@karkarka neni to poprvy co ctu od tebe odpovedi pro jine zeny a tak stejne si odpovedela i me ale odpovidat nebudu nespadnu pod tvoji uroven Tebe by mely z diskuzi smazat a doma naucit se chovat!!!

• Citovat
  • Nahlásit
9890
3.6.21 15:55
@Anonymní píše:
@karkarka neni to poprvy co ctu od tebe odpovedi pro jine zeny a tak stejne si odpovedela i me ale odpovidat nebudu nespadnu pod tvoji uroven Tebe by mely z diskuzi smazat a doma naucit se chovat!!!

Nápodobně. Jako nechapu, změny na čípku můžou být i rakovina. Takže asi je lepší to pořešit teď, než když budeš těhotná a nebude se s tím dát nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
9.6.21 08:35

Stenoza cipku

Dobrý den, je zde některá duše, co ji Dr. zjistil stenozu čípku? A nejspíš kvůli tomu se marně rok snažíme?! Protože jinak máme oba výsledky ok. Jaký jste měli následující postup a za jak dlouho jste potom otehotneli? Dekuji všem za odpovědi 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat