Zpevnění těla - orbitrek/elliptical nebo rotoped?

22.8.15 07:17

Zpevnění hyzdi a stehen - orbitrek/elliptical nebo rotoped?

Ahoj. Tak si jdu zas pro radu :-)
Měla jsem v plánu, koupit si orbitrek (nebo proste elliptical, lepe asi magneticky), ale ted brouzdam po netu a nevim… jsem hubena - 163cm a 50,5kg, takze na hubnuti to fak nechci.

Chtela bych jen malinko zpevnit zadecek a stehna, nic jineho nepotrebuji. A udrzet si trochu kondicku. Myslim si, ze pravidelnym cvicenim na techto strojich by to melo jít? :think:

Docela dlouhou dobu jsem posilovala, delala squoty apod.ale kvuli operacim jsem musela prestat a uz se mi do posilovani jako takoveho nechce. Vim, ze na tom ellipticalu nebo rotopedu by me to bavilo.

Proto se ptam tech, kdo na techto strojich cvici nebo cvicili:
1. Zpevni elliptical a rotoped zadek a stehna??
2. A co je lepsi? Elliptical (orbitrek) nebo rotoped???

Moc dekuji za rady. Nejspis vase zkusenosti a nazory ovlivni mou koupi stroje ;-) :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

40270
22.8.15 07:46

@veronika6913
Rotoped mě nebavil a nic jsem neviděla, na orbitreku mě to bavilo a zhubla jsem. Ale ne jen tím orbitrekem, to jsem měla spíš na kardio a na zahřátí, zpevnila jsem se jen cvičením. Takže nevím, ale obávám se, že bez posilování zpevnění nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
22.8.15 07:53

@veronika6913 na eliptikalu můžeš hýbat i rukama, takže mi přijde, že všestranější. Jinak mi narostla lýtka :?,což by se mi určitě stalo i na rotopedu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
22.8.15 07:55

Ahoj, řeknu ti to asi tak.. Máme doma posilovací lavici, rotoped, balon, posilovací gumu atd.. Ale jsme líní se tomu pravidelně věnovat :lol: Problém je si udělat čas, když chodíš do práce a máš kolem sebe hromadu povinností. Každý si musí sám najít individuální program, který mu bude vyhovovat, z pohledu času i cvičících pomůcek. Jednomu může vyhovovat tohle a druhému zase támhleto. Každý jsme jiný, máme jiné časové možnosti a je to fakt individuální záležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
22.8.15 07:59

@chipsa jj, s tím časem (u mě taky i leností a odkládáním) byl problém. Tak jsem si na to vyhradila čas přes večerní zprávy a je to o dost snazší to dodržovat ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 08:00

Ja neptala na to, co mi bude vyhovovat. To vim sama, co me vyhovuje a co ne. Ptala jsem se na ucinky techto stroju, zda se na elliptikalu nebo rotopedu aspon trosku zpevni spodni cast tela, nebo jestli je to spis jen na zhubnuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 08:02

@Malaga prosimte a narostla ti lytka a jak s tim zadkem a stehnama treba? Pocitila si, ze se trosku zpevnili? Ja nepotrebuju moc. Staci mi trosku. Tak k tomu by mi mel bud ten elliptical nebo i rotoped asi stacit ne? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
22.8.15 08:03
@veronika6913 píše:
Ja neptala na to, co mi bude vyhovovat. To vim sama, co me vyhovuje a co ne. Ptala jsem se na ucinky techto stroju, zda se na elliptikalu nebo rotopedu aspon trosku zpevni spodni cast tela, nebo jestli je to spis jen na zhubnuti.

Na rotopedu jezdím večer, kromě toho že mě bolí zadek od sedátka tak nic zvláštního na sobě nepocituji. Těžko říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 08:04
@Camael píše:
@veronika6913
Rotoped mě nebavil a nic jsem neviděla, na orbitreku mě to bavilo a zhubla jsem. Ale ne jen tím orbitrekem, to jsem měla spíš na kardio a na zahřátí, zpevnila jsem se jen cvičením. Takže nevím, ale obávám se, že bez posilování zpevnění nepůjde.

Tak ja nepotrebuju nejak extra zpevňovat..jen vylozene trosku aby to nebylo uplne jak zele :-D to by melo jit takhle trosku i takovhle klasickym pohybem mozna… :think: nebo myslis ze by zmena nebyla ani malicka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
22.8.15 08:04

@veronika6913 stehna taky, stehna se taky vytvarovala, zadek jsem moc velký neměla.(168/54)…takže podobně, jak ty…eliptikal mi přijde lepší, na rotopedu mě právě ten zadek tlačil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 08:05

@chipsa a jak dlouho na nem jezdis, jestli se mizu zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
22.8.15 08:06
@veronika6913 píše:
@chipsa a jak dlouho na nem jezdis, jestli se mizu zeptat?

Asi rok, snažím se donutit na něj sednout tak dvakrát týdně, podle času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 08:07
@Malaga píše:
@veronika6913 stehna taky, stehna se taky vytvarovala, zadek jsem moc velký neměla.(168/54)…takže podobně, jak ty…eliptikal mi přijde lepší, na rotopedu mě právě ten zadek tlačil :mrgreen:

Supr…:-) tak to si myslim, ze ty stroje teda ten aspon malej ucinek na zpevneni mit budou vit :-) ja si prave rikala, ze treba ten rotoped, tak cyklisti maji taky pevne nohy ze jo…takze by to na zpevneni fungovat melo.. ja prave spis jen abych si to nekupovala uplne zbytecne, protoze i hubnuti mi fakt prave nejde

Příspěvek upraven 22.08.15 v 08:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 08:07

@chipsa aha, tak to ja bych jezdila téměř denne cca 45 min..to si myslim, ze by ucinek mit melo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.15 08:10

@Malaga mizu se jeste zeptat jak cvicis? Jako obden nebo denne kolem tech 45 min?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama