Zrušená návštěva CARu

Anonymní
29.10.20 12:38

Zrušená návštěva CARu, zrušené IUI

Stalo se Vám taky některé? Byli jsme na první konzultační schůzce, poté jsem byla na krvi na hormonální profil a příští týden jsem měla jít na UTZ a mělo se případně i dělat první IUI. Dneska mi volali, ať ani nejezdím, že to bohužel kvůli situaci s covidem musí zrušit, ať si zkusím zavolat příští měsíc :nevim:, že se uvidí. Za 14 dní máme jít ještě na genetiku, to teda prý normálně máme přijít, kvůli tomu, že výsledky trvají dlouho. Ale prý je taky možné, že nám do té doby zavolají, že jsou zavření úplně. Prý se může stát, že celý CAR zavřou a personál odtamtud pošlou pomáhat do nemocnic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7318
29.10.20 12:49

Blbá doba, no. Holt jsou zdravotníci potřeba víc jinde než v CARech. To vydržíte, nejde o život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
29.10.20 12:51

No tak odkládají se i onkologické operace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7318
29.10.20 12:56
@Eva.asdfghjkl píše:
No tak odkládají se i onkologické operace…

bohužel :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.20 12:59

Jo, však já netvrdím, že to nevydržím nebo že by šlo o život. Jen prostě když se člověk po letech těší, že se to konečně začne řešit, tak je z toho pak trochu zklamaný. Ale samozřejmě chápu, že je to blbá doma a zdravotníci jsou potřeba jinde..

Spíš mě jen tak zajímalo, jestli to někomu zrušili taky, protože co čtu v jiných diskuzích, tak jinde to jede normálně dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7318
29.10.20 13:06

@anonym123abcd tak možná je váš CAR jeden z mála, co chce pomoci v nemocnicích nebo jsou zaměstnanci CARu pozitivní(v karanténě) l :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 13:11

@anonym123abcd Zalezi, jaky typ centra mate - nemocnicni, nebo mala soukr. klinika?
Nemocnicni centrum napojene na porodnici treba urcite musi nejprve zajistit tu porodnici pripadne pokud je to fakultni nemocnice, tak presunou personal uplne jinam…
Az budete mit vysledky genetiky, tak uvidite. Uz si pujdete pro vysledky nebo je to prvni konzultace?
Taky ted resim IVF a je to o nervy (kvuli veku uz to nemuzu skoro posouvat), ale neda se nic delat… Prozradis jmeno centra?

• Citovat
  • Nahlásit
5632
29.10.20 13:15

Jeden z mnoha důsledku přetížených nemocnic. Bohužel tohle ti „chripeckari“ a odmitaci opatření nevidí. Ano děje se to, mě zrušili prohlídku na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
29.10.20 13:15

Ahoj, mám podobnou zkušenost v Pronatalu, chtěla jsem se dnes objednat na IUI a zjistila jsem, že je tam teď jen jeden jediný lékař a má dost plno, doporučili mi až následující cyklus. Ale půjdu 13DC alespoň na ultrazvuk a prý se uvidí, jaká bude situace. Mám cyklus 28-30 dní a kolem toho 13-15DC už mívám ovulaci, takže se IUI zřejmě také nezrealizuje. Co se dá dělat, musíme doufat, že se to už brzo prežene a svět se dá zase do pořádku. V téhle situaci chápu, že jsou pro zdravotniky tyto neakutní výkony jako inseminace nedůležité 🤷‍♀️ 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 13:41

Přítel má zatím za sebou spermio, pak společně první konzultační návštěva, kdy nám řekli co a jak. Potom jsem byla v úterý na krvi na hormonální profil. Příští týden jsem měla přijít na UTZ a podle toho by se případně udělaloi to IUI. Dneska mi ale řekli, ať nechodím ani na ten UTZ. Že omezují provoz a berou jen neodkladné případy.

Jedná se o Sanus HK.

No nedá se nic dělat, musíme vydržet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 15:38

Nám zrušili takhle už dvě schůzky.
Jasně, nejde o život, ale na druhou stranu mi je 36 a moc času už na bezplatné pokusy není. Možná je to rouhání, lidé umírají, ale nelíbí se mi to a nechi platit statisíce navíc, protože mi už půl roku posunují termíny.
Anonym, nechci, aby někdo zjistil, že jsem objednaná do CARu.

• Citovat
  • Nahlásit
127
31.10.20 07:22

Ahoj, ta situace je všude stejná. 7 měsíců jsem byla objednaná do specializované poradny na problémy s krvi (zdravotní problém, nic ohledně těhotenství) a taky mi to zrušili (je to oddělení součástí nemocnic) Čekací doba je hrozně dlouhá a doktorka ani nepreobjednava, že neví kdy se situace zlepší a kdy jim to stát povolí. A přitom by se to mělo dle jejich posouzení začít léčit… Důvodem je, že lékaře potřebuji jinde a tyto ambulantni docházky skrtaji protože nejsou to nejnutnější.
Držím palce a pevné nervy, třeba ti nezrusi alespoň tu genetiku. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama