Zúčastníte se demonstrace v Duchcově?

1857
28.5.13 12:53

Zúčastníte se demonstrace v Duchcově?

Ahoj, včera tu byly založeny dvě diskuse o útoku romů na manžele v Duchcově. A já se ptám jestli se zúčastníte demonstrace proti romům a obrácenému rasismu? http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?… http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

Upraveno administrátorem 29.5. 10:20 - projevy rasové nesnášenlivosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1857
28.5.13 12:57

Ježiš, teď jsem si všimla té chyby :oops: Nejde to už opravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
28.5.13 12:59

Ne, nezůčastním. Ani nevím, kde to je. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13563
28.5.13 12:59

Já nevím, moc s tím nesouhlasím. Přece všichni romové nemůžou za ten útok, ne? Jak se asi pak ti, co s tím nemají nic společnýho mají cítit? Jenom to vyvolá v nich další agresi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14987
28.5.13 13:02

Nezúčastním. Nechápu, proč se něco takového koná. Lidé jsou napadáni i jinde a nikdo nedemonstruje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1244
28.5.13 13:04

Myslím si, že nějaká demonstrace je hloupost. Všechno to nahlásit úřadům, potom pochodovat a mít tam proslovy a rómy hlídá početná skupina policistů, které si platíme my, pracující a ne oni. A navíc ne všichni jsou problematičtí. Jediné řešení je takové, aby si na ty, co za to můžou počkali přátelé a rodiny napadených a zmlátili je tak, aby si to na příště rozmysleli, protože oni z ničeho jinýho strach nemají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14987
28.5.13 13:04
@panenka87 píše:
Já nevím, moc s tím nesouhlasím. Přece všichni romové nemůžou za ten útok, ne? Jak se asi pak ti, co s tím nemají nic společnýho mají cítit? Jenom to vyvolá v nich další agresi :nevim:

Přesně tak, vidím to jako zneužití konktrétního zřejmě trestného činu k poštvávání lidí pro sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
28.5.13 13:05

@claire91 myslím že to vyvolá jen další problémy, jeden týden demonstrace bílých jeden týden cikánů, budou tam muset asistovat mraky policajtů, což bude stát nemalé peníze. Demonstrace nic neřeší, musel by se udělat převrat nebo by každý bílý dostal přiděleného nějakýho cikána a toho by hnal klackem za hranice.

Demonstrace mi přijde jen jako ukojení vzteku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1857
28.5.13 13:05

No jo, jenže jde o to, že jim to zase projde? Agresivní budou tím spíš, když budou vědět, že je za to nic nečeká. Nikdo neříká, že za ten útok můžou všichni. Jako promiň, ale surové bití, mlácení hlavou o silnici a prošlápnutí zad,20:2,šlápnutí na hlavu a je to klasifikováno jako výtržnictví? Tohle už je pokus o vraždu. Doufám, že už si v naší republice nenecháme nic líbit. A jak se mají cítit bílí, kteří jsou jimi dnes a denně napadáni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
28.5.13 13:08

Chápu rozhořčení lidí nad jakýmkoli násilím, ale konkrétně tohle povede jen k pranýřování. Kdyby to nebyli Romové, tak z toho nebude taková monstrakce.
Těch zbitých je mi líto, ale tohle není řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
28.5.13 13:10

Je to hrůza co se stalo a co se děje! Každopádně si taky myslím, že ta demonstrace je zbytečná…Taky jsem se stala „obětí“, že mi dali párkrát do držky ale tak to prostě bohužel chodí. A myslím si, že žádná demonstrace tomu nepomůže! Jak píše Jasněnkaa, když už nějakou akci, tak by do toho musela minimálně půlka republiky a to nepůjde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1857
28.5.13 13:11
@Jasněnkaa píše:
@claire91 myslím že to vyvolá jen další problémy, jeden týden demonstrace bílých jeden týden cikánů, budou tam muset asistovat mraky policajtů, což bude stát nemalé peníze. Demonstrace nic neřeší, musel by se udělat převrat nebo by každý bílý dostal přiděleného nějakýho cikána a toho by hnal klackem za hranice.Demonstrace mi přijde jen jako ukojení vzteku :nevim:

To si právě taky myslím, bohužel lidi se jen tak asi neseberou a budou jen nadávat po internetu.Jo já bych ho hnala klidně dva.Fakt si říkám, co ještě budou muset udělat aby to lidi vyburcovalo? Kdyby se měřilo stejným metrem tak neřeknu ani popel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13563
28.5.13 13:12

Já netvrdím, že nejsem pro řádný trest těch pachatelů :nevim: a myslím, že budou souzeni, jak každý. A jestli za to dostanou málo, tak mně přijde, že to dávají všem hajzlíkům a je jedno jakou barvu pleti má

Příspěvek upraven 28.05.13 v 13:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2126
28.5.13 13:12

Ne nezůčastním, ani s tím nesouhlasím. Nic to nevyřeší. A hlavně ne všichni romové jsou takový, muj syn s jedním kamarádí a je to kluk ze slušné rodiny.At potrestaj ty co to udělaly a netahaj do toho všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
28.5.13 13:13

Samozrejme, ze je ten utok nechutny, o tom zadna…

Ovsem, kdyby nenadli Romove „bile“, ale napr. bily bileho, nikde by se nedemonstrovalo..

V demonstracich nevidim zadny smysl. Vyvola to akorat dalsi agresivni chovani,

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama