Reklama

Zumba - Jablonec nad Nisou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 08.08.18 18:40
Zumba - Jablonec nad Nisou

Ahoj holky jak bych začla je mi 19 a stěhuju se do Jablonce a chtěla bych tu najít nové přátele či nějakou kamarádku která chodí na zumbu či jiný sporty. Stěhuju se sem kvůli příteli, práci a hlavně kvůli otci který si myslí že mu budu dělat služku snad celý můj život a ještě k tomu mi budou drbat s jeho sociální přítelkyni která v životě nehla to svou prdelí. Mi dejte prosím vědět já to tu moc neznám kam se chodí v Jablonci na zumbu. Děkuji za odpověď přeji hezký den. : :)

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 10.08.18 15:06

Dobrý den,
zkuste oživit některou starší diskuzi na téma Jablonec nad Nisou (dole v diskuzi jsou Další podobná témata podle názvu). Novým příspěvkem upozorníte i původní diskutující, tak třeba se někdo přidá. :palec:

Hezké odpoledne,
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >