Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Instagram, tik tok, Facebook, Twitter atd…
Určitě, ale proč bych to dělal? Ono se to lehce říká hlavně těm, co nejezdí MHD. Jenže když člověk jede stejnou trasu po tisící, tak už se to omrzí. Pak je dobré, že ten mobil je po ruce.
Já bych to dala, dokonce bych to i uvítala.
Kdyby pořád někdo něco nechtěl od Bakalářů po práci.
Pamatuju zlatý časy cca před pěti lety, kdy jsem takový detox udělala a nic se nestalo. Fakt nic. Dneska bych si už netroufla, byť potřeba je ještě silnější.
@Justin Case píše:
Instagram, tik tok, Facebook, Twitter atd…
Mám jen FB, ostatní blbosti mě neberou a nezajímají. A na FB párkrát za den zavítám, je tam i kolikrát třeba dost zajímavých článků, které bych jinde neviděla ![]()
Proč by to nešlo? Já žiju bez sociálních sítí celý život. Nikdy jsem neměl žádnou ani na minutu. Pracuji s více než 220 lidmi a nemám nutkání s nimi komunikovat skrze internet. Buď si zavoláme nebo osobně
Ano, a taky bez ní jde žít déle než týden. Ukázal jsem se tady od srpna jako spousta dalších lidí, kteří tady komunikují například v nemoci. ale v rámci toho co sledují mi přijde, že lidi už nežijí reálný život
@Justin Case Ja uz totiz bez nich ziju dlouho. Mam jen emimino
. A od toho si davam pauzu celkem casto
.
Ano, sociální sítě mám jen na nudu. Horší jsou kecaci aplikace na těch totiž pracuji. Kontakt se šéfem i kolegy.
@Králičice píše:
I emimino je svym způsobem socialni sit..
Tak přesně tohle mě taky napadlo. Co tady tedy chlapec dělá. ![]()
@Dahlia0409 píše:
Mám jen FB, ostatní blbosti mě neberou a nezajímají. A na FB párkrát za den zavítám, je tam i kolikrát třeba dost zajímavých článků, které bych jinde neviděla
Tohle jsou vlastně taky sociální sítě
Ano, umim si to predstavit…z vyse zminovanych mam jen Facebook, kde ale sleduji jen zpravodajstvi v nasem meste…jinak si davam pravidelne oddech tim, ze si vypnu data i wi-finu, treba na den, dva…problem je pouze ten, ze pres messenger mi casto pise dcera a dalsi znami, kolegove, vcetne meho milence…takze omezit to na tyden, tak by si mysleli, ze jsem mrtva
Ale mne samotne, by to nevadilo. Myslim, ze je to peklo tehle doby, jak vsichni cumi do mobilu. A emimi je taky peklo pochopitelne
A blbej zvyk… ![]()
Klidně, kromě emimina mam jen instagram, kam sama nic nedavam ani nekomentuji, jen se koukám na kočičí obsah
navíc bezne na dovce telefon používám max jako navigaci a nástroj, jak dat rodině najevo, ze já i děti stále žijeme