Zvláštní školy

4
8.6.21 23:52

Zvláštní školy

Dobrý večer Chodil jsem do zvláštní školy a je mě už přes třicet let a měl bych zájem o maturitu i když se to tenkrát se studiem maturitním nepovedlo ale to bylo tím že jsem neměl moc času na učení kvůli práci. Zajimalo by mě jestli máte někdo zkušenost že někdo ze zvláštní nebo speciální školy vystudoval střední s maturitou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.6.21 00:05
@Roman18 píše:
Dobrý večer Chodil jsem do zvláštní školy a je mě už přes třicet let a měl bych zájem o maturitu i když se to tenkrát se studiem maturitním nepovedlo ale to bylo tím že jsem neměl moc času na učení kvůli práci. Zajimalo by mě jestli máte někdo zkušenost že někdo ze zvláštní nebo speciální školy vystudoval střední s maturitou

Mám zkušenost. Moje kamarádka byla zařazena (dle mého neprávem) do speciální třídy při běžné ZŠ pro děti s poruchami učení, a byť jí to velmi demotivovalo, nedala se a vystudovala SŠ s maturitou. Nyní studuje VŠ.

• Citovat
  • Nahlásit
29204
9.6.21 05:37

Co, Romanosi, nebo jak byl ten nick. Jedeme dalsi vzdelavaci kolečko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24779
9.6.21 06:10
@Anonymní píše:
Mám zkušenost. Moje kamarádka byla zařazena (dle mého neprávem) do speciální třídy při běžné ZŠ pro děti s poruchami učení, a byť jí to velmi demotivovalo, nedala se a vystudovala SŠ s maturitou. Nyní studuje VŠ.

Speciální třída pro děti s poruchami učení je úplně něco jiného, než zvláštní/speciální škola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.6.21 06:22
@Svistice píše:
Speciální třída pro děti s poruchami učení je úplně něco jiného, než zvláštní/speciální škola.

To je jedno jestli zvláštní, speciální škola nebo speciální třída. To je hodně podobny nebo nejspíš to same

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24779
9.6.21 06:29
@Roman18 píše:
To je jedno jestli zvláštní, speciální škola nebo speciální třída. To je hodně podobny nebo nejspíš to same

No to tedy není. At legislativně, výstupy nebo potřebami děti, které je navštěvují.
Dysgrafik nebo dyslektik ze speciální/vyrovnávací tridy si klidně udělá docenturu.
Absolvent zvláštní školy těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23977
9.6.21 07:03
@Roman18 píše:
To je jedno jestli zvláštní, speciální škola nebo speciální třída. To je hodně podobny nebo nejspíš to same

Není to o samé. Děti, které jsou umístěné do zvláštní školy, mají nějakou formu MR. Ve speciálních třídách jsou děti s normálním IQ. Pokud jsi chodil do zvláštní školy, zřejmě k tomu byl dobrý důvod. Dávej si splnitelné cíle, maturitu nepotřebuješ k tomu, bys byla na světě užitečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
9.6.21 07:10
@hanka.br. píše:
Není to o samé. Děti, které jsou umístěné do zvláštní školy, mají nějakou formu MR. Ve speciálních třídách jsou děti s normálním IQ. Pokud jsi chodil do zvláštní školy, zřejmě k tomu byl dobrý důvod. Dávej si splnitelné cíle, maturitu nepotřebuješ k tomu, bys byla na světě užitečný.

Není nad super motivaci, že? Já nevím, proč mají někteří lidé potřebu ostatní zadupávat do země. Musí si léčit své komplexy? Já myslím, že je fajn, že se zakladatel rozhodl něco se sebou dělat. Mimochodem píše lépe než polovina uživatelů Emimina, co tu maturitu možná mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53769
9.6.21 07:15

@ZuzaM
Toto je stálý troll. Tak mu to nesedej na lopatu 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29204
9.6.21 07:16
@ZuzaM píše:
Není nad super motivaci, že? Já nevím, proč mají někteří lidé potřebu ostatní zadupávat do země. Musí si léčit své komplexy? Já myslím, že je fajn, že se zakladatel rozhodl něco se sebou dělat. Mimochodem píše lépe než polovina uživatelů Emimina, co tu maturitu možná mají. A ze zvláštní skoly, Eckoveho ucnaku na maturitu prostě jen tak jit nemůže.

Vzdyt tu zakládá diskuse porad dokola. Chtel by vic penez, ale tak, aby nemusel moc pracovat. Kdyz mu nekdo normalne radil, tak to delat nechce, to nebude, tam by se nadrel. Ty skoly tu opakuje taky uz roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23977
9.6.21 07:21
@ZuzaM píše:
Není nad super motivaci, že? Já nevím, proč mají někteří lidé potřebu ostatní zadupávat do země. Musí si léčit své komplexy? Já myslím, že je fajn, že se zakladatel rozhodl něco se sebou dělat. Mimochodem píše lépe než polovina uživatelů Emimina, co tu maturitu možná mají.

Uklidni se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.6.21 07:23
@vokishka píše:
Vzdyt tu zakládá diskuse porad dokola. Chtel by vic penez, ale tak, aby nemusel moc pracovat. Kdyz mu nekdo normalne radil, tak to delat nechce, to nebude, tam by se nadrel. Ty skoly tu opakuje taky uz roky.

Nevím o čem mluvíte. Tema bylo a je někde úplně jinde.Ja chodím rad do práce. Fyzicka práce mi vůbec nevadí a dřít mě bavi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29204
9.6.21 07:25

@admin muzete kouknout, jestli zakladatel a Romanos jsou ty same osoby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10727
9.6.21 07:25

@ZuzaM to jako myslíš vážně? Fakt ti psaný projev formou smsky tohohle stálého trolla přijde lepší, než polovina příspěvků zdejších uživatelů? :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.21 07:34
@Aduš8 píše:
@ZuzaM to jako myslíš vážně? Fakt ti psaný projev formou smsky tohohle stálého trolla přijde lepší, než polovina příspěvků zdejších uživatelů? :D :lol:

Hele, s trochou nadsazky souhlasim se Zuzou. Jestli maji takovyhle pisemny projev absolventi zvlastni skoly s mentalni retardaci, tak je na tom nase skolstvi celkem dobre :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat