Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Pro ty, kteri se nestihli prihlasit do Vanocniho kolotoce, ziji v zahranici nebo chteji darek poslat jen konkretni osobe.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
To už jsem zase prošvihla kolotoč?? tak se zase hlásím a do ciziny klidně taky pošlu ![]()
@mladý milenec píše: . @Weru jdu do tohoPřečetl jsem si v historii, jak jste to dělali/y. Sice by to šlo anonymněji, ale špatný to není. Stanoví se nějakej pevnej termín, dokdy poslat SZ? Přišlo mně, žes podle popisu přidělovala dvojice, jak ti chodily SZ.
Jinak já nemám problém poslat do ciziny. Klidně by se to mohlo uvést v SZ, zdali je člověk ochoten poslat ven, ale zase by se někdo mohl stydět, že na to nemá peníze
Docela to bylo anonymni. Nikomu jsem nic neprozradila ![]()
Urcite dobrej napad s oznamenim, zda posialji do ciziny ci ne.
No zatim jsi sam. Tak uvidime.
. @Weru jdu do toho ![]()
Přečetl jsem si v historii, jak jste to dělali/y. Sice by to šlo anonymněji, ale špatný to není. Stanoví se nějakej pevnej termín, dokdy poslat SZ? Přišlo mně, žes podle popisu přidělovala dvojice, jak ti chodily SZ.
Jinak já nemám problém poslat do ciziny. Klidně by se to mohlo uvést v SZ, zdali je člověk ochoten poslat ven, ale zase by se někdo mohl stydět, že na to nemá peníze ![]()
@Kacaacert píše:
@Radulák Jé to jsem ráda, že jsem udělala radost. Měla jsem strach, abych se aspoň trochu trefila. Katka
Stale nedorazil? ![]()
@Radulák Jé to jsem ráda, že jsem udělala radost. Měla jsem strach, abych se aspoň trochu trefila. Katka
@Srnka01 Tak to jsem moc ráda, že se líbila ![]()
Mně zase Ježíšek donesl řasenku, vonné tyčinky a vánoční ozdobu, za což moc děkuji!!:) Řasenka mi zrovna kriticky docházela a chystala jsem se po svátcích do drogérky pro novou
![]()
@Kacaacert píše:
Mě dáreček nepřišel. Ale aspoň mě hřeje pocit, že já dárek odeslala a snad udělal radost. [/citace)
Třeba se jen zasekl na poště. Mě měly přijít ještě z obchodu nějaké dárky a taky nepřišly ač obchod garantoval dodání, ale pošta měla jiné mínění. Přeju ať vám ještě dojde.Jinak já moc děkuji mojí mamince z ČB za krásnou šálu. Jak kdyby věděla že je miluju. Díky moc.Dana
Také přeji krásné svátky a dárky mi udělali fakt velkou radost, to mě těší, že má někdo podobný vkus, Grešíka piju každý den
a rybička je super máme jí pověšenou na zácloně v jídelně
![]()
Mě dáreček nepřišel. Ale aspoň mě hřeje pocit, že já dárek odeslala a snad udělal radost.
@Srnka01 píše:
S tím se netrapte. Poštu jistě najdete otevřenou až ve čtvrtek. dřív to nemá cenu zkoušet, jen se uběháte. Užívejte vánoce.
no zítra stejně kuli něčemu musíme do města tak to aspoň zkusím:)jinak si také užívejte vánoce ![]()
@Kateřinka Eliška píše:
JÉÉÉ děkuji moc že se nezlobíte :úhned zítra vám to odešlu pokud najdu otevřenou poštu:)jsem z vesniceještě jednou se omlouvám za pozdního ježíška
![]()
![]()
S tím se netrapte. Poštu jistě najdete otevřenou až ve čtvrtek. dřív to nemá cenu zkoušet, jen se uběháte. Užívejte vánoce.
@Srnka01 píše:
To vůbec neva. Já to přežiju.Krásné vánoce.
JÉÉÉ děkuji moc že se nezlobíte :úhned zítra vám to odešlu pokud najdu otevřenou poštu:)jsem z vesnice
ještě jednou se omlouvám za pozdního ježíška
![]()
Návštěvy uživatelů
- 1borůvka , 9.12.25 13:46
- nicky_83 , 26.11.25 08:24
- verus7 , 20.11.25 22:26
- Poiu , 14.12.24 14:23
- sabrinafromprague , 2.12.24 20:57
- Vendy2722 , 1.10.23 23:09
- Radulák , 15.11.20 21:04
- willandraify , 15.12.18 13:50
- Diggy , 29.10.18 18:02
- Jedna babička , 29.10.18 12:31
- Bobčul , 29.10.18 10:33
- Cullenka19 , 29.10.18 10:14
- Lacenka , 20.10.18 20:49
- Kelsey , 8.10.18 17:33
- punkerka89 , 23.12.17 01:03
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Program pro děti na léto
- 26.6.26 22:32
- MarketaFlower
- 1
Těhotenství v obchodě
- 27.6.26 05:50
- Liskulaska
- 10
Donio sbírka upozornění
- 27.6.26 05:42
- Anonymní
- 11
Je tu někdo, kdo zvažuje zrovna IVF...
- 26.6.26 21:46
- Anonymní
- 1610
Jak přežít jízdu s 8 měsíčním miminkem?
- 27.6.26 06:14
- blumen
- 14
Nízká citlivost nebo bez šance?
- 26.6.26 18:28
- ALIPELI
- 2
Poznej kapelu aneb velká soutěž o Fidorku...
- 27.6.26 04:47
- xammy
- 6
Úzkost - jak ji pociťujete?
- 26.6.26 19:08
- Jana6018
- 10
Utrogestan a kojení batolete, může to mít...
- 26.6.26 23:24
- stín katedrál
- 3
Školního batoh Beckmann classic nebo...
- 26.6.26 22:09
- stinga
- 4
Nové příspěvky
Jak přežít jízdu s 8 měsíčním miminkem?
- 27.6.26 06:14
- blumen
- 14
Výkyvy stolice - je to ok?
- 27.6.26 05:56
- Evkad
- 2
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 27.6.26 05:55
- Fíková
- 43460
Těhotenství v obchodě
- 27.6.26 05:50
- Liskulaska
- 10
Nefunkční vztah - jak dál
- 27.6.26 05:43
- Obleva
- 158
Donio sbírka upozornění
- 27.6.26 05:42
- Anonymní
- 11
Dotklo se mě, jak se dnes zachovala učitelka
- 27.6.26 05:40
- Obleva
- 48
Neudělá mi orální sex
- 27.6.26 05:37
- JsemMužNelekniSe
- 705
Poznej kapelu aneb velká soutěž o Fidorku...
- 27.6.26 04:47
- xammy
- 6
Gynekologické problémy – lékař neřeší
- 27.6.26 03:50
- Verunza
- 14
@Weru Děkuju za přijetí, do ciziny klidně taky pošlu
.