Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Pro ty, kteri se nestihli prihlasit do Vanocniho kolotoce, ziji v zahranici nebo chteji darek poslat jen konkretni osobe.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

4624
19.11.15 14:46

@rawanelli Máme udělaný náhradní, pro ty, co se nestihly přihlásit, je to v diskuzi, co píše výše Petullka82

56
18.11.15 21:23

Mužů se ještě registrovat do vánočního kolotoče.

46867
16.11.15 22:28

@xantipi :lol:, moc nestiham, ale koukam, ze je vas malo.

Je tuuste nekdo letos?

2156
16.11.15 22:11

Holky, podívejte se do diskuze a můžete se zúčastnit :kytka:

Náhradní vanoční kolotoč 2015 :)

4624
15.11.15 12:07

@Petullka82 tak jsem tu a určitě se hlásím do náhradního kolotoče :pankac: Minulý rok jsem byla v tom oficiálním a těšila jsem se na letošek, tak třeba se nám podaří ho uspořádat i takto :dance:

2156
14.11.15 14:36

Holky, plánujeme náhradní, ale jak na to?

1250
13.11.15 19:39

Take se hlasim na nahradni kdyby byl

11514
13.11.15 14:50

@Weru Tak jsem to zase letos nestihla :mrgreen: bude zase letos náhradní? :andel:

46867
10.1.15 22:27

Jezis dekuji zeny. Nemate zac :hug:.
@Oudrey :D budeme si posilat vajicka :lol:

1869
10.1.15 21:22

@Weru
Weru, neudelas po uspechu velikonocni kolotoc? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

8148
10.1.15 21:18

@Weru Taky dekuju. :kytka: Pristi rok se hlasim zas :) Teda vlastne uz letos :lol:

22590
10.1.15 20:43

@Weru ja take moc dekuji :hug: :hug: :kytka:

3003
10.1.15 19:28

@Weru Taktez bych rada podekovala za super organizaci pro nas opozdilce :hug:
Me dosel darecek a i sem poslala..Kolik se nas vlastne zapojilo?

1869
46867
9.1.15 21:20
@Oudrey píše:
@Weru dekuju moc za organizaci. Vse nej do noveho roku a pristi rok se zase hlasim ;) :hug:

Dekuji, vam vsem zodpovednym. Jste uzasny! :kytka: :hug:

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny