Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Pro ty, kteri se nestihli prihlasit do Vanocniho kolotoce, ziji v zahranici nebo chteji darek poslat jen konkretni osobe.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

46867
20.11.14 19:14

@marketta1 @Levandulina @manca 1 @Mooonki @Mirii @mavida @Halamka Holky, piste mi prubezne do SZ prani a adresy. Diky :kytka: :kytka:

15924
20.11.14 19:14

Tak holky loni jsem tu byla taky, letos vas taky potesim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

46867
20.11.14 19:10

Holky je tu dalsi nahradni vanocni kolotoc :roll:, tak doufam, ze se nas tu sejde dostatek.

46867
413
19.11.14 14:12

Taky prosim a hlásím se nedochvilec :lol:

46867
19.11.14 14:01

@Levandulina ja myslim, ze taky.
Klidne mi uz prubezne piste sva prani jeziskovi a vasi adresu, at uz to pak jen rozlosuju a preposlu jmena.

8148
19.11.14 06:44

Tak ja se letos opet taky hlasim. :pankac:
Ja myslim, ze se nas jeste dohlasi dost :)

46867
18.11.14 23:24

Super, ze vas opet pribiva. Uz je vas 5. :dance:.

2882
18.11.14 23:20

Ahoj taky se opět hlásím :)

1040
18.11.14 22:24

Ahoj hlásím se do klubu, dnes jsem zjistila, že jsem to letos prošvihla… tak hledám stejné duše ;)

46867
17.11.14 23:09
@Mirii píše:
@Weru :mavam: a ten druhy kolotoc jen pro zahranici, taky letos jede, nebo ne?
Jsem ted byla zcela zmatena co je vlastne tenhle zac :-D

Tak to vubec netusim, to neni moje diskuse a te se asi uz neucastnim :mrgreen:
Ja mela puvodne tuhle i pro nas ze zahranici, snad vetsine maminek to nevadilo posilat ven, ale minulej rok bylo slabsi osazenstvo, tak uvidim letos. :think:

22590
17.11.14 23:08

@Weru :mavam: a ten druhy kolotoc jen pro zahranici, taky letos jede, nebo ne?
Jsem ted byla zcela zmatena co je vlastne tenhle zac :-D

46867
22590
17.11.14 23:05

Hlasim se :mavam:

4367
17.11.14 05:53

Taky se hlásím jako náhradník :-)

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny