Cestujete s dětmi?

  • Komerční sdělení
  • 29.11.11

Většina rodičů s novorozenci a malými dětmi rádi cestují. Malé děti však potřebují odpočívat i přes den a na cestách může být problém s tím, kam děťátko uložit...

* Růžová postýlka Caretero Medio pro malé princezny.

Většina rodičů s novorozenci a malými dětmi rádi cestují. Malé děti však potřebují odpočívat i přes den a na cestách může být problém s tím, kam děťátko uložit. Navíc cizí postel může připadat dítěti neznámá a bude se jí bát. Proto pořiďte své ratolesti jeho vlastní cestovní postýlku.

Cestování s vlastní postýlkou bude vaše dítě bavit

Cestovní postýlka Caretero Grande.Cestovní postýlka Caretero Grande.

Postýlku lze v mžiku jednoduše rozložit a děťátko má svůj prostor, kde může odpočívat. Do postýlky můžete dítěti dát jeho oblíbené hračky. Ani si neuvědomí, že vlastně nejste doma. Cestovní postýlky mohou posloužit i jako bezpečný prostor pro hru.

Postýlku s sebou můžete vzít na dovolenou k moři, do kempu nebo k příbuzným či prarodičům. Využití je skutečně široké, záleží jen na vás jakou cestu plánujete. Cestovní postýlku především oceníte, pokud máte velký dům a chcete mít miminko na očích. Postýlku snadno přemístíte do kterékoli místnosti v domě. Cestovní postýlku lze snadno složit do tašky v barvě postýlky.

Cestovní postýlky Caretero

Růžová postýlka Caretero  Medio pro malé princezny.Růžová postýlka Caretero Medio pro malé princezny.

Cestovních postýlek je na trhu obrovské množství. Vybrat tu nejvhodnější a nejpraktičtější, může být docela náročné. Cestovní postýlky Caretero v sobě spojují praktičnost i pohodlí pro Vaše miminko.

Cestovní postýlky Caretero si můžete vybrat ze tří modelových řad: Grande, Medio a Simplo. Tyto tři modely splňují postupně jiné nároky. Nemusíte si proto lámat hlavu, která postýlka je nejlepší. Cestovní postýlky CARETERO jsou spojením praktického řešení a moderního designu. Jsou praktickým pomocníkem pro cestování, ale mohou být využity i jako domácí postýlky nebo ohrádky.

Podle čeho vybírat?

Postýlka Caretero Simplo pro starší děti.Postýlka Caretero Simplo pro starší děti.

Cestovní postýlky mívají mnoho doplňků. Všechny modely postýlek Caretero jsou vybaveny kolečky. Díky nim se postýlka snadněji přemisťuje. Obzvláště pokud chcete přemisťovat postýlku se spícím miminkem, jsou kolečka velmi praktická. Když postýlku zvednete, dítě se obvykle probudí. Pokud přesunujete postýlku na kolečkách, dítě zůstane klidné. Pohyb v postýlce mu totiž připomíná kočárek, na který je zvyklé. Velmi účelné je také vybírat cestovní postýlku s bočním výlezem. Starší dítě může průlezem vylézt bez toho, aby muselo přelézat bočnice (to pro něj může být nebezpečné).

Závěsné lůžko pro novorozená miminka.Závěsné lůžko pro novorozená miminka.

Pro novorozence vybírejte postýlku Grande či Medio. Tyto postýlky jsou totiž vybaveny závěsným lůžkem. Je ideální pro nejmenší děti, které se prozatím příliš nepohybují. Pro rodiče je praktické, že se nemusejí neustále shýbat na dno postýlky. Závěsným lůžkem se dá pohupovat, dítě tak snadno ukolébáte ke spánku. Jakmile vám miminko povyroste, závěsné lůžko prostě sundáte a máte klasickou cestovní postýlku.