Co na těch crocsech všichni vidí?

  • Komerční sdělení
  • 11.07.11

Boty Crocs jsou moderní fenomén, každý je zná a kdekdo tyto boty i vlastní. Čím jsou gumové "dřeváky" tak zajímavé? Jsou skutečně tak pohodlné, jak se říká? A jsou tyto boty vhodné i pro malé a zranitelné dětské nožičky?

* Vaše malá princezna si růžové sandálky Crocs zamiluje.

Boty Crocs - dopřejte svým nohám pohodlí

Určitě jste se s botami Crocs už setkali. Možná jste je zahlédli u kamarádky. Možná vás Crocsy zaujaly na nohou neznámého kolemjdoucího. Asi si říkáte, proč se někteří rozhodli nosit takovouto nezvyklou obuv.

Botky Skylar Clog oceníte hlavně v létě.Botky Skylar Clog oceníte hlavně v létě.

Je to pochopitelné, dřeváky u nás přeci jen nepatří mezi tradiční obuv. Pokud jste na svých nohách zatím boty Crocs neměli, dejte jim šanci. Půjčte si je od známého nebo si rovnou objednejte svůj vlastní pár a na vlastní nohy poznejte, proč na ně jejich šťastní vlastníci nedají dopustit.

Pokud vás základní model (dřeváky Crocs) moc nezaujal, neházejte flintu do žita. Crocs naštěstí nevyrábí pouze dřeváky, ale také žabky, pantofle, mokasíny a další modely. Všechny boty Crocs jsou vyrobeny s maximálním důrazem na vaše pohodlí a poskytují potřebnou podporu pro vaše chodidla.

Crocs jsou vynikající boty pro děti i dospělé na pláž a na dovádění u vody.Crocs jsou vynikající boty pro děti i dospělé na pláž a na dovádění u vody.

Boty Crocs jsou nepřekonatelné v těhotenství

V těhotenství máte již tak dost starostí a určitě si nechcete přidávat další problémy s nepohodlnými či nepadnoucími botami. Pohodlí bot Crocs oceníte již od počátku těhotenství. Obzvláště pokud vás trápí oteklé nohy a s jinými botami máte problém. Do Crocsů pohodlně vklouznete a hned můžete jít.

Speciálně upravená vnitřní část boty poskytne vašim chodidlům oporu a ani po dlouhých hodinách na nohách nepocítíte únavu. Dokonalé prokrvení vašich chodidel zajistí masážní vzorek.

Vaše malá princezna si růžové sandálky Crocs zamiluje.Vaše malá princezna si růžové sandálky Crocs zamiluje.

Děti boty Crocs doslova milují

Crocsy jsou velice lehké, měkké a pohodlné, proto jsou ideální obuví pro malé děti. Během okamžiku si je obují i vyzují, nezdržují je tkaničky. Pokud se Crocsy zašpiní, snadno je omyjete vodou a vypadají jako nové. Dalším důvodem, proč děti rády nosí boty Crocs, jsou barevné odznáčky Jibbitz. Tyto odznáčky se snadno připevní na botu a děti si tak mohou Crocsy ozdobit přesně podle svých představ.

Vyzkoušejte nejnovější modely Crocs

Udělejte svůj první krok do světa bot Crocs. Jak jednou okusíte to pohodlí, již nebudete chtít jiné.

Pokud zatím nevíte, které boty si z toho množství modelů vybrat, vyzkoušejte nejoblíbenější model Crocs Crocband nebo klasické dřeváky Crocs. Každý rok také přibývají nové modely Crocs, v originálních barevných kombinacích. Dopřejte i vy svým nohám příjemné pohodlí a dokonalou podporu.

Jste soutěživí a hraví? Vyhrajte v naší letní soutěži Vyměňte žraloky za krokodýly! své nové boty Crocs. Pošlete nám e-mail s fotku svých největších škrpálů (jakákoliv stará obuv), napište 1-2 věty, proč chcete právě Crocsy, celé jméno, telefonní číslo a poštovní adresu. To vše na e-mail: soutez@nej-ceny.cz. Předmět: Soutěž Crocs
Uzávěrka soutěže je 31. července 2011. Výherce ohlásíme 1. srpna 2011.