Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem.

Kdy? V sobotu 4. června od 9 do 16 hodin
Kde? Karla Engliše 519/11, Praha 5, zastávka Anděl
Kolik? 20 Kč (za které dostanete sobotní MF DNES a vaše vstupenka se zařadí do slosování o 25 cen)
Více informací? Facebooková událost Dětský Jarmark OnaDnes.cz

Partnerem dětského Jarmarku bude značka Sparitual, která kromě svého prodejního stánku zajistí pro maminky i dvě manikérky. O občerstvení se postará venkovní gril Bifé restaurant.

Máte toho spoustu na prodej?

Přijďte na Dětský Jarmark prodávat. Registrujte se na jedno z 200 prodejních míst (60×80 cm) za 250 Kč. Stačí se jen registrovat přes formulář Ticketstream. Pokud se chystáte jen na nákupy, vstupné platíte až na místě.

Nestíháte dorazit, nebo nejste z Prahy? Dětský bazar na eMimino.cz funguje on-line. Věci nejen po dětem tam vystavíte zdarma a nebo v cuku letu nakoupíte.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Hračky pro akční odpoledne venku

Letní prázdniny se blíží mílovými kroky. Je čas se poohlédnout po novém hracím náčiní pro ty naše nejmenší ratolesti. Je libo houpačku nebo míč do vody? V našem bazaru si vybere opravdu každý!

Váš příspěvek

Odesílám...