Džusy a pyré pro různé příležitosti!

  • Komerční sdělení
  • 07.09.15
* 300x200.jpg

Každá maminka ví, jak je důležité, aby děti konzumovaly výhradně plnohodnotné výrobky bohaté na vitamíny. Doma u snídaně či oběda máme zcela pod kontrolou jídlo, které servírujeme našim ratolestem. Co bychom jim však měly nabídnout na výlet či zabalit na svačinu do školy? Je to jednoduché! Stačí sáhnout po 100% džusech a pyré, které se vyrábějí z ovoce a zeleniny, a navíc jsou zdrojem vitamínů v pohodlné formě.

100% džusy a pyré jsou vitamíny v pohodlné formě. Jsou vyrobeny ze zdravého, zralého, čerstvého nebo zchlazeného ovoce a zeleniny, a plně nahrazují jednu z pěti dávek zeleniny nebo ovoce. Džusy a pyré jsou ideálním řešením na školní výlet, na procházku nebo jako svačina! Díky pohodlnému obalu dítě nebude mít potíže s jejich konzumací, a pro nás bude vždy snadné přibalit je dětem do batůžku! Velký výběr chutí uspokojí každého malého znalce.

Díky lahvičkám se zobáčky a krabičkám s brčky nebylo pití džusu nikdy tak snadné! Naproti tomu pohodlné kapsičky s pyré nezabírají moc místa a k jejich konzumaci nejsou potřebné mističky ani lžičky. Stačí otočit závěr a je hotovo. Džusy a pyré jsou skvělým doplňkem denního jídelníčku.

Džusy a pyré jsou vitamíny v pohodlné formě, jsou nenáročné na místo a vždy skvěle chutnají.

Více informací ZDE

Témata článku