Soutěž: Jak si zapamatovat heslo na eMimino.cz?

  • Komerční sdělení
  • 13.02.12
* Zvládat rodinu a ješte si pamatovat hesla k internetovým službám? Jde to vůbec?
Zvládat rodinu a ješte si pamatovat hesla k internetovým službám? Jde to vůbec?Zvládat rodinu a ješte si pamatovat hesla k internetovým službám? Jde to vůbec?

Stává se Vám, že zapomenete heslo na eMimino.cz, do emailu a dalších služeb na internetu? Nebaví vás vyplňovat stále stejné údaje, když se chcete zaregistrovat? S tím je teď konec. Už si nemusíte pamatovat hromadu hesel, ani je mít napsané na papírku u počítače. Nová služba mojeID si bude pamatovat hesla za Vás.

Chcete se přihlásit do všech služeb, emailů a eshop pomocí jednoho kliknutí? Kdo by nechtěl, že?! Služba mojeID Vám to umožní. V rámci zaváděcí akce je zřízeni méhoID zcela zdarma.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte dárkový balíček mojeID!

Využijte službu mojeID a vyhrajte!
Zaregistrujte si službu mojeID pomocí tohoto odkazu . 10 z Vás vylosujeme a pošleme jim balíček dárkových předmětů mojeID a eMimino.cz.

Do soutěže budou zařazeby i ty z Vás, které si mojeID založily prostřednictvím eMimino.cz dříve.

Díky mojeID se zbavíte té nejotravnější rutiny spojené s využíváním internetu. Kromě práce s vymýšlením nových přihlašovacích jmen a hesel a jejich zapamatováním si zjednodušíte třeba i nakupování. Ke svému mojeID účtu totiž můžete přiřadit dodací údaje, takže se nebudete zdržovat s jejich vyplňováním při nakupování. A pokud se třeba přestěhujete, stačí adresu změnit pouze v rámci mojeID účtu.

Všechny služby, jimž budete chtít vaše údaje poskytnout, je budou mít automaticky okamžitě k dispozici. MojeID také eliminuje překlepy, které mohou vznikat při každé nové registraci. Jedno jediné a správné vyplnění údajů s vámi bude všude tam, kam se s mojeID přihlásíte.

Více o mojeID zjistíte na www.mojeid.cz